PDA

Pokaži Full Verziju : Citac kartica


aleksandar031
07.08.2008, 10:48
Koliko otprilike kosta i gde moze da se naruci?
Za Pa seriju

Alix
07.08.2008, 11:30
Kakav čitač kartica kolega za PA-seriju?
Daj mi reci koja ti to budala reče da i to postoji...
Pusti bolan priče NE POSTOJI nikakav čitaš za PA-seriju...
A svašta...

mykeli
07.08.2008, 11:40
Jel ti to hoces PCMCIA od PA80 da procita PC, da ubacis Flash Card u PC???

Ako ti to treba...ovde imas sve o tome pa i cene!!!


http://www.psism.com/automobile-tester.htm

aleksandar031
07.08.2008, 11:44
Kakav čitač kartica kolega za PA-seriju?
Daj mi reci koja ti to budala reče da i to postoji...
Pusti bolan priče NE POSTOJI nikakav čitaš za PA-seriju...
A svašta...
Eto kolega, jos jedan dokaz da se ne moze informisati preko carsijskih prica....:rolleyes:
Kaze, citac, da bi se ubacivali semplovi na karticu

mykeli
07.08.2008, 11:49
....????
Sta je pisac (aleksandar031) time hteo da kaze????
Ko kaze citac?
Pitanje ti nije u opste jasno?

Jel tebi treba Flash Card?

Alix
07.08.2008, 12:05
Meni tek sad ništa nije jasno...
Jebo lud zbunjenog a javio se blesavi pa ćoravom jebo znanje,a gluhi je bratu od ćoravog sredio sestru od zbunjenog.Kasnije se u priču ubacio i buđavi koji se sa riđim kupio čitač za PA-seriju,a nisu znali da je mrki taj čitač prodavo pod lažnom licencom kvrđavog koji je šemu ukro od ludog...I šta se desilo?
Pa eto Jebo lud zbunjenog,a javio se blesavi......itd,itd....

aleksandar031
07.08.2008, 12:34
Kao 1 - niti je lud j.... zbunjenog.....nista od toga
2 - javio sam se ovde da bih pitao za savet, da znam cackati oko ovoga ne bih se ni javljao
3 - taj covek koji me ,,savetovao,, je presao iz volovskih kola u mercedesa (u muzickom smislu), do juce svira naIS50B, sad naPa800
4 - sustina je - moze li racunar da ocita karticu, da se preko njega ubacuju semplovi i snimaju na nju? Taj rece - TREBA TI CITAC......
Ili to moze na klavijaturi sve da se snima na karticu?Eto, o tome pricam.........

vladan.pro
07.08.2008, 18:45
kupi obican citatac memorijckih kartica ,imas u svakom ps shopu.

daliborkorg
07.08.2008, 19:15
Vezano za klavijaturu nista korisno neces moci da uradis preko citaca kartica.

Alix
07.08.2008, 19:21
###Vezano za klavijaturu nista korisno neces moci da uradis preko citaca kartica.###

Upravo tako...Ne vidim kako bi moo tajčitač da ti pomogne,kad imaš HDD ili USB-a ta metoda sa karticom je obično bacanje para...

aleksandar031
07.08.2008, 23:53
###Vezano za klavijaturu nista korisno neces moci da uradis preko citaca kartica.###

Upravo tako...Ne vidim kako bi moo tajčitač da ti pomogne,kad imaš HDD ili USB-a ta metoda sa karticom je obično bacanje para...

Jbg, nemam HD na klavijaturi.Znaci da mogu sve to da obavljam na njoj, ubacim semplove preko flopija-ako su do 1.44MB tezine-pa snimim na karticu?

Alix
08.08.2008, 00:06
Drug KVALITET SEMPLA se gleda po njegovoj kapaciteti...
Dakle Sempl od 1,44MB za moje pojmove ne valja pa šta god da bio...
Dakle kvalitetni semplovi su od 2-3MB pa nadalje...E sad,najbolje ti je kupi neki jeftin HDD za pa80 (svaki od laptpa paše) i s tim si ušparo sve muke i sikiracije...Za cjenu čitača (koji ti ništa ne koristi) možeš da kupiš HDD (koji ti je sve)...

daliborkorg
10.08.2008, 03:39
Naj jeftinije resenje ako heces da ubacis vece semplove od 1.44mb ti je da nadjes nekog kolegu koji na pa80 ima HD i lepo na njegovoj klavijaturi napakujete tvoju karticu.