PDA

Pokaži Full Verziju : Sta mislite za KORG TR 61


korgpa_800
07.08.2008, 05:57
Hteo bi da ga kupim ....ali morace da ga preradi Pera iz Kraljevo na dugmetarskom .......sta vi mislite kao solo kyeboard KORG TR 61???

Hvala ;)

mykeli
07.08.2008, 09:30
Jesi pogledao starije teme o LEskovcu i TRebinju???


:mad::mad::mad:

Vaxter
07.08.2008, 11:21
Ovakvih tema mali milion...
Pogledaj malo...
Dobio si samo jednu opomenu, iako je ovo slobodno mogao da bude i ban,,,

Alix
07.08.2008, 11:29
Mislim da je KANTA...E tako...

Millan
07.08.2008, 11:43
Ja mislim sve najbolje! Pozdrav:D

laze
07.08.2008, 16:47
Odlicna klavijatura.

coke357
07.08.2008, 17:47
Nije losa klavijaturica samo ja bih je preradio kod Arsenijevica. Meni je odradio do sada tri klavijature sa mehanizmom od harmonike i to je prva liga a sto se tice ovih fliperasa kao tipa Alix i ti sto nazivaju kante, nemoras da obracas paznju jer oni samo znaju za jake masine posto su jaka muda u ovom poslu, sviraju ljudi juve nije to mala stvar. Ma da ih ja i razumem sto kaze nas narod neka barem lici kad se postavimo heheheheh. Taj korgic tr je u principu kao i le za te pare je ok naravno da ne ocekujes da zvuci kao Studio ili Extreme ima tu razlike, ali daleko od toga da je kanta.

harisfaz
07.08.2008, 18:56
sasvim solidan workstation, cita semplove, ima fine, solidne tipke, i predobro radi svoj posao!!! naravno da je to jedna velika NULA za triton studio, pro i extreme, koji imaju moss board, ali i tr je sasvim dobra klavijatura.

neconix
07.08.2008, 21:17
Coke brate,nemoj da vredjas ljude ovde,nije ti fazon.:mad:

Darko88
07.08.2008, 22:42
slazem se u potpunosti sa coke357 a takodje taj iz kraljeva je verovatno pan elektronik iz iskustava drugih kolega cujem samo zaljenja.Znaci iskljucivo Arsenijevic sto se tice prerade/Pozdrav

kuki
07.08.2008, 23:02
Coke brate,nemoj da vredjas ljude ovde,nije ti fazon.:mad:

Nije nikog vredjao,mozda se samo neko osecao prozvanim.

I razumem u potpunosti to sto je napisao.

Korg TR ja za te pare odlicna klavijatura u to nema sumnje!

gnovako8
07.08.2008, 23:08
TR je zakon imam ih dva komada na jednom sam stavio utege na tipku tako da imam razlicitu tipku ,vrhunski radi ,ako se dobro nastima i treba znati odsvirat na jednom i drugom imam razlicite semplove ,tako da rade sam tak,,,mnogi pitaju sta ce ti dva ista,,, al na svako su drugaciji semplovi,a semplovi su semplovi ako su dobri i uz to nije Tr skup bolje dva Tr nego jedan Extrem il nesto tako skup je al nist posebno, nije da nevalja nego sempl je sempl samo drugo ime klavijature dizajn sminka i tako ...;)

Darko88
07.08.2008, 23:20
ma prosto receno za te pare je to odlicna klavijatura ima sve sto je potrebno i mislim da je to najbitnije neznam sta vise ocekivati i sta vise razglabati

jeftabgd
08.08.2008, 00:19
Ljudi,nije mi jasno zasto dolazi do ovakvih sukoba?Svi smo(bar vecina),u istim govnima,zivimo od istog posla,imamo iste probleme.Cenim Alixa(vidi se po postovima da se covek razume u opremu a svirka je stvar ukusa) ali cenim i Coke357,ocigledno je dobar muzicar,stara kajla.Vise je dosadna prica o klavijaturama.Svi mi znamo likove koji sviraju na Roland e-96,i zvuce sjajno jer su dobri muzicari a znamo i one druge koji imaju Tyrose i Pa2x-pro pa zuce ko k***c.Isto je i sa temama o tome ko je najbolji klavijaturista?Raspravljati o ukusima je cista budalastina.Pa,ocigledno da svako voli nesto svoje,na pr.Romi ce svi do jednog da kazu da je najbolji Cortan,Mica Nikolic i sl.Juznjaci(od Nis pa na dole) se kunu u Amzu i Sejka,Bosanci preferiraju Juznovetrovski fazon,mi iz Srbije smo za Smekere,Cimere,Borka i sl,i imamo zabavnjake koje bas zabole za sve ovo sto mi pisemo.Ako je Alixov komentar bio iziritiran hiljaditim postavljanjem istog pitanja,to je vec neka peta stvar.Malo odoh od teme,a ako joj nije mesto ovde,moderatori ce vec uraditi svoj posao.

svirko
08.08.2008, 08:25
U potpunosti se slažem

sa kolegom Jeftabgd.
nemojmo se niti vrijeđat niti podsmjehivat jedni drugima, svi smo mi u istim g.....a. A tko kakvu klavijaturu ima ili želi, sve je stvar ukusa, ali nažalost u većini naših slučajeva i love.
I mislim da bi ovu temu trebalo zaključat dok se ne razvije u neke daljnje svađe i prepucavanja.

Pozdrav svima

Marco7
08.08.2008, 10:33
U pravilniku jasno pise da nema vredjanja drugih clanova pa ce ovaj slucaj resiti serif kad bude on line ako vec i nije reseno ;)

mykeli
08.08.2008, 10:47
@Coke, ako imate nesto jedan protiv drugog molicu vas da te stvari resavate bilo kako, samo ne ovde javno!

Ovo je trebalo da se zakljuca jos na prvoj stranici...

Lock!