PDA

Pokaži Full Verziju : Žan-Mišel Žar dolazi u Beograd


DjoleBn
29.07.2008, 11:47
Žan-Mišel Žar, jedan od najčuvenijih francuskih kompozitora, izvođača i muzičkih producenata, održaće koncert 8. novembra u „Beogradskoj areni“. On se smatra začetnikom elektronske muzike, sint-popa i „Nju ejdža“, a njegovi koncerti po pravilu su spektakli koji uključuju svetla, lasere i vatromet.

U Beogradu se 8. novembra očekuje koncert za pamćenje, a budući da će mu ovo biti prvi nastup u Srbiji, ljudi iz „Beogradske arene“, koji organizuju koncert slavnog muzičara, kažu da je Žan-Mišel Žar poziv da dođe u Srbiju prihvatio s velikim oduševljenjem.

jeftabgd
29.07.2008, 13:34
Prosto neverovatno,svi koncerti na koje bi ja voleo da odem su za vikend kada radim.Zbog toga nisam isao na mnogo koncerata a ne mogu ni na ovaj.Vec imam taj datim ugovoren.

Vaxter
29.07.2008, 13:51
Nemam ugovoren, a sigurno necu nishta ugovarati!
Ovo se ne propushta! :D

drmitavet
29.07.2008, 14:10
Tako je!!!Za takve spektakle se otkazuje sve...Sedis i sviras u nekoj rupi ili satoru ili kaficu narodnjake,a napolju sevaju laseri i grmi na sve strane!!!Pa mislim...

mykeli
29.07.2008, 15:25
Taj datum mi je slobodan, a i nemam namere da ga pogadjam...jebes sve ovo mora da se vidi i cuje...a koliko ce karta da bude???

jeftabgd
29.07.2008, 17:31
Da znate da cu da probam da nesto izmajmunisem sa tom tezgom.Probacu da nadjem zamenu neku.Ovaj ce sad doci i nikjad vise.