PDA

Pokaži Full Verziju : Pomoc!


gorpet
28.07.2008, 01:44
Imam vec duze vreme jedan problem. Mogu da citam sve sa foruma, ali ne mogu da posaljem pp, tj,ne mogu da odgovorim coveku na pp, jer pise da nemam pravo da to ucinim?! O cemu se radi?! Nisam mogao ni temu da postavim a sada mi je dozvolio. Takodje ne mogu da promenim ni mail! Hitno mi je potrebna pomoc!
Hvala i pozdrav!

Vaxter
28.07.2008, 02:29
Problem koji se deshava, kako mi se chini, kod svih importovanih korisnika.
Registruj bilo koji nov nalog, i javi mi se na pm, pa ce reshimo problem... :)

gorpet
31.07.2008, 02:56
Ne vredi, ne mogu nI novi nalog da registrujem. Sta da radim???!!! Potrebno je da coveku odgovorim na pp, a ne mogu. A ne znam njegov mail. Moze li se ovo nekako resiti? Pomozite mi, molim Vas.
Pozdrav i hvala unapred!

Vaxter
31.07.2008, 03:16
Novi nalog ne mozesh da regujesh na isti mail na koji si regovao i ovaj.

gorpet
31.07.2008, 17:02
Nista ne vredi. Probao sam i na drugi mail, ali nista! Samo izbaci belu stranicu i ono Forbiden, ili sta vec pise...! Javio mi se covek sa nickom Ibro22 (ako se dobro secam). Ima li sanse da dodjem nekako do njegovog maila, kada vec ovako ne moze? Da li se ovo uopste moze resiti, a da posle ljudi znaju da je moj novi nalog povezan sa osobom koja je bila pod "gorpet"???
Hvala!

Vaxter
31.07.2008, 21:26
Tebi bi i dalje sve bilo isto, poshto bih ti za novi nalog vezao stari username i sve postove, kao i privatne poruke.
Ti, niti drugi korisnici, ne bi video razliku.
Samo je sam sajt vidi u bazi, i to je to...

neconix
31.07.2008, 22:05
Drug Vaxter meni resio isti problem sinoc!;)

gorpet
31.07.2008, 23:47
Forbidden
You don't have permission to access /forum/register.php on this server.
Apache/1.3.36 Server at www.yu-midi.com Port 80

Evo, ovo se uvek pojavi kada pokusam da saljem pp, ili da registrujem novi nalog. Probao sam i sa 2-3 razlicite adrese koje nisu koriscene za registraciju prethodnog naloga i uvek se desava isto. Dakle, sta konacno da radim?! Ima li nacina da ovo resimo?
Pozdrav!

Vaxter
01.08.2008, 00:03
Ae, sredicu ti to valjda nekako, pa cu ti poslati podatke za logovanje na mail...

ribolovac
04.08.2008, 01:19
Pozdrav!
Evo, uspeo sam da promenim pass na gorpet, a zeleo bih da mi nova adresa bude
xxxxxxxxx (reci cu ti kada jednog dana budem mogao da ti posaljem pp) :-)
Hvala za svo strpljenje i pomoc. Pokusao sam da ovu pp posaljem posle promene pass-a sa naloga gorpet, ali sada ne mogu odtale da je posaljem jer ide ono cuveno FORBIDEN!!! Stvarno ne znam sta se desava?! Proveravacu oba ova naloga jos neko vreme, pa tek kada bude sigurno da sve radi na gorpet, onda da gasimo ovaj "ribolovac"!
p.s.
Pokusao da posaljem u medjuvremenu i sa ribolovca pp i opet ne moze!!!!!!!!!
Pozdrav!
p.s.
Pokusao da posaljem i na Vaxter mail, ali opet FORBIDEN! Jednostavno ne ide nista!!! Ovo se cini jedini nacin koji jos mogu da upotrebim!
Pozdrav!
Javi na pp, samo nemoj na onaj mail jer ne radi!

Vaxter
04.08.2008, 02:57
Chek, sa gorpet ne mozesh meni da poshaljesh pp?
Onom chlanu ne mogu ni ja, poshto vidim da njegov nalog ima problem, ali mi je chudno da ne mozesh meni...
Mail je oke da ne mozesh da posheljesh meni, poshto sam ovu opciju za svoj nalog iskljuchio.