PDA

Pokaži Full Verziju : zauvijek si ostala u meni harmonija


tesla
24.07.2008, 01:38
hitno mi treba kolege pa pomagajte ko zna. Inace neki ovu pesmu znaju pod naslovom "placem kao dijete" a peva je Serif

uz izvinjenje mod-ovima ako sam postavio temu na pogresno mesto

x3meSRB
24.07.2008, 02:35
pa shta ti treba pesma ili ritam, ja imam pesmu ako ti neshto znaci a ritam nadji neki 6/8 od fabrickih koji se uklapa, a refren sviraj sa sinhro start i stop i to je to. neznam shta tebe muci mogao bi da budesh malo detaljniji niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.

dalabu
24.07.2008, 09:35
pa shta ti treba pesma ili ritam, ja imam pesmu ako ti neshto znaci a ritam nadji neki 6/8 od fabrickih koji se uklapa, a refren sviraj sa sinhro start i stop i to je to. neznam shta tebe muci mogao bi da budesh malo detaljniji niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.

Harmonija treba covjeku i ako nisam Milan tarot eto ja sam procito i pogodio

tesla
24.07.2008, 10:48
pa shta ti treba pesma ili ritam, ja imam pesmu ako ti neshto znaci a ritam nadji neki 6/8 od fabrickih koji se uklapa, a refren sviraj sa sinhro start i stop i to je to. neznam shta tebe muci mogao bi da budesh malo detaljniji niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.
svakome ko je iole pismen ne trebaju tarot karte da pogadja sta mi treba jer lepo pise HARMONIJA
a ti kolega malo biraj reci i pazljivije citaj i nema potrebe za podsmehom nikakvim a time samo pokazujes kakav si i sto je najbolje ispalo sam se sebi smejes.........

x3meSRB
24.07.2008, 16:23
samo sam hteo da pomognem nisam video naslov do kraja pisao sam kasno, otkud vam to da sam se podsmevao ..... pogreshi covek........ :D nemoj odma da ste na kraj srca

tesla
24.07.2008, 16:26
niko ovde nije onaj Milan tarot =))pa da pogodi shta ti treba....pozZ.
po meni nema nista smesno ovde !!??
no nema veze nego i dalje ako ko zna harmoniju neka pise
pozzzzzzzzz

Alix
24.07.2008, 16:31
Ljudi smireno...
JA SAM MILAN TAROT i nemojte da me vređate...
Koliko mogu da pogodim,dobićeš tu harmoniju u četvrtak,23.09 u 11.56 časova
na autobuskoj stanici u Beogradu kad budeš kupovo novine...

x3meSRB
24.07.2008, 16:36
aj otvori msn sad cu da ti napishem harmoniju.

tesla
24.07.2008, 16:37
eeeeeeeee car si majke mi
daj mile nesto ranije ako moze malo promesaj te karte

x3meSRB
24.07.2008, 17:16
a jel mozesh da mi odradish ritual spaljenje kerushe..... :D evo pogledajte....

http://www.youtube.com/watch?v=KoxET1Tapps

jeste da je offtopic al nadam se da se moderatori nece ljutiti da unesemo malo smeha ovde. pozZ.

tesla
24.07.2008, 17:29
hahahahahahahahaha

Marco7
24.07.2008, 17:34
Kakvih sve ima likova jbt =))

al bundy
24.07.2008, 18:16
...pa sad nekako sam malo zbunjen...:confused:
jeli vrati ovome sa loncima kerusa ogrlicu i jeli ovaj dobio harmoniju???

x3meSRB
24.07.2008, 18:27
za kerushu neznam al evo harmonija
am....................dm
Ponoc je odavno prosla
F.............G.......am
kraj mene nikoga nema
am...................dm
dok misli nemirno lete
F.........G.....am
u dusi tuga golema



Ref.
C...........................dm
I placem, placem kao dijete
F.............G.....am
pitam kroz suze gdje si
C...................dm
i nikad prestati necu
F..............G.........am
zauvijek si ostala u meni

tesla
24.07.2008, 18:40
stigla harmonija a nisam stig'o ni 6 puta da okrenem lonac...

Alix
24.07.2008, 19:26
Ništa momci ovo je pogrešna harmonija...
Ako želite ujutru da se probudite sa pravom harmonijom na sajtu,morate da napravite RITUAL HARMONUŠE...Sličan je ritualu keruše s tim da ne izvire od starih grka već od starih indijanaca...Sve što morate učiniti je da uzmete dubok lonac (jako važno zbog intonacije pjesme) stavite ga na pod,skinete gaće,naslonite guzove na lonac i prdnete u njega koliko god možete...S tim ćete učiniti Ritual Harmonuše i u toj intonaciji ćete ujutru imati napisanu harmoniju...Eto toliko od Milana i zovite me po danu,tad su skuplji impulzi a ja više zarađivam...;)

Alix
24.07.2008, 19:37
Evo ko hoće da mu pogodi na Lotu...Odsvirana hajrmonija za Loto Dobitak...
Bez pogrešnih akorda i ne tražite MIDI FAJLA od ove harmonije-To je kažnjivo djelo!

http://www.youtube.com/watch?v=dRFh271zt9M&feature=related

x3meSRB
24.07.2008, 20:17
e moram jednom da pozovem ovog Milana i da ga pitam da izvede neki ritual da mi se vrate neki ritmovi shto sam obrisao.... valja ima ritual za izgubljene ritmove.... i ima da snimim sve to i da okacim ovde..... :D
ako ima neko satelitsku ovo se emituje na VIKOM televiziji na eutelsatu w2 na 16e gledao sam ga par puta nije normalan a ni oni shto ga zovu.....