PDA

Pokaži Full Verziju : Torbe za harmoniku


AceKombat
23.07.2008, 19:18
Da li neko zna gdje mogu da nadjem SCANDALLI torbu za harmoniku???




Čemu BOLD ?!?!?!

Bokic
23.07.2008, 23:55
Aleksandar Nikolic, profesor harmonike u muz.skoli "Vuckovic" u Beogradu, je koliko znam zastupnik Scandalli-ja kod nas. Inace covek pored toga sto predaje u skoli, svira u " Bel-Tango " kvintetu. Broj tel. nazalost nemam.

jeftabgd
24.07.2008, 00:25
Torbu za harmoniku mozes da pronadjes na vise mesta ali nisam razumeo jel' ti trazis neku posebnu Scandali torbu????U principu su te torbe univerzalne.

AceKombat
24.07.2008, 14:05
Da, ja imam harmoniku SCANDALLI SUPER VI, pa bi ako budem nasao da kupim Scandallijevu torbu, ako ne nadjem onda cu kupiti obicnu univerzalnu, pa me zanima zna li neko gde mogu da nabavim takvu torbu???

jeftabgd
24.07.2008, 15:22
To je najbolje da ti neko donese iz Italije ako neko ide u tom pravcu.Te fabrike su sce u blizini Ankone,Castelfidardo.Probaj da odes na njihov sajt pa malo procackaj,valjda ima neki kontakt tel.pa kreni sa onim standardnim:I am sorry for my bad English.....

AceKombat
27.07.2008, 10:20
To je najbolje da ti neko donese iz Italije ako neko ide u tom pravcu.Te fabrike su sce u blizini Ankone,Castelfidardo.Probaj da odes na njihov sajt pa malo procackaj,valjda ima neki kontakt tel.pa kreni sa onim standardnim:I am sorry for my bad English.....
Bas sam juce poslao mail Scandalliju i odgovorili su mi da torba kosta 100eura sa postarinom do Republike Srpske.