PDA

Pokaži Full Verziju : jDownloader


Vaxter
21.07.2008, 23:47
Do skora nisam koristio rapidshare, pa se za njega nisam ni interesovao, ali od kako je torrent postao preplavljen ria-inim fake seedovima, preshao sam na skidanje sa rapida, te sam morao i da malo procheprkam po njemu... :).
Ono shto me je najvishe nerviralo, kad skidam neki film, je to shto je on u vishe delova, pa moram da chekam za svaki rar fajl da zavrshi da bih pustio drugi, isklikcem sve shto treba i sl.

Hteo sam prvo sam da napravim, ali se setim da je neko verovatno vec napravio.

http://www.jdownloader.org/

Program napisan u Javi, i to je download manager za rapidshare i druge fileshare-ove.
Sve fajlove koje zelite da skidate samo naredjate u njega, i on radi svoj posao.
Nema chekanja, kliktanja i sl.
Samo mu iskopirati rapidshare link, i to je to... :)
Verovatno neki vec znaju za njega, ili njemu slichne, ali nije s' goreg da pomenem za one koji ne znaju. :)

drmitavet
21.07.2008, 23:59
Alal vera Djenka...Odlican je...

marco
22.07.2008, 00:13
Alal vera Djenka...

Hahahahahahahahahahahahaha.

Bokic
22.07.2008, 00:15
Cekaj,da li sam te dobro razumeo,u tom programu mogu da kopiram npr. 5-6 linkova, i on ih skida odjednom ? Ili skida jedan po jedan fajl, ali bez do sada neophodnog gasenja i paljenja router-a ? Ili nista od toga ?? :confused:

marco
22.07.2008, 00:17
Vax, ajde okaci taj program na rapidshare :):):)

drmitavet
22.07.2008, 00:20
Cekaj,da li sam te dobro razumeo,u tom programu mogu da kopiram npr. 5-6 linkova, i on ih skida odjednom ? Ili skida jedan po jedan fajl, ali bez do sada neophodnog gasenja i paljenja router-a ? Ili nista od toga ?? :confused:
Pa,kolko se ja razumem malo u tehniku,"ROUTER" mora da ti fercera kad skidas share-files,sto rece moja komsinica ,"op-stop"...

Bokic
22.07.2008, 00:22
Ja mislio on dao link za "normalno skidanje" ,a ono samo trial verzija. :lol:
Jel zna neko odgovor na prethodno pitanje, da znam da li uopste da ga trazim?

marco
22.07.2008, 00:26
Tu upises sve linkove i on skida. A svejdno ti je da li jedan po jedan ili sve odjednom. Ako skida sve odjednom, vremenski ce isto trajati kao da skida jedan po jedan. Fora je samo u tome (koliko sam ukapirao) da ne moras da cekas da prodje vreme posle skidanja prethodnog fajla, da ne moras da upisujes slova sa mackama, resetujes modem i tome slicno.

Bokic
22.07.2008, 00:27
Pa,kolko se ja razumem malo u tehniku,"ROUTER" mora da ti fercera kad skidas share-files,sto rece moja komsinica ,"op-stop"...

Pa da prijatelju, ali kad skidas dva ili vise fajlova redom , mora da se ugasi pa upali ROUTER,ili ROUTHER,ili RUTTER( jbga, ne znam kako se pravilno pise). Izuzev ako nisi 'premium user'.

Bokic
22.07.2008, 00:30
Tu upises sve linkove i on skida. A svejdno ti je da li jedan po jedan ili sve odjednom. Ako skida sve odjednom, vremenski ce isto trajati kao da skida jedan po jedan. Fora je samo u tome (koliko sam ukapirao) da ne moras da cekas da prodje vreme posle skidanja prethodnog fajla, da ne moras da upisujes slova sa mackama, resetujes modem i tome slicno.

Tako sam ga i ja skontao, ali posto nisam bas siguran, bolje da pitam.

drmitavet
22.07.2008, 01:09
Pa da prijatelju, ali kad skidas dva ili vise fajlova redom , mora da se ugasi pa upali ROUTER,ili ROUTHER,ili RUTTER( jbga, ne znam kako se pravilno pise). Izuzev ako nisi 'premium user'.
Ma bre ja se samo malo zezam,nisam cinican,nego mi je bilo simpaticno ono na engleskom...potrazi program SHAREAZA...Its free...

Vaxter
22.07.2008, 01:10
Bash tako kako je marco rekao.
Program je besplatan, tako da nema nikakvih demo ili kakvih vec verzija. :)
Ne moze vishe fajlova od jednom, ako nisi premium, ali skidanje ce isto trajati skidao jedan po jedan fajl, ili sve od jednom, tako da i ne mari.
Program smanjuje chekanje izmedju fajlova, ili ga ukida, a chak i kad ne smanji ili ne ukine, sam obavi sav posao.
Samo redjash fajlove u njega, i on sve radi... :)
I nema machaka... :D

@drmitavet (http://www.yu-midi.com/forum/member.php?u=8216)
Kakve veze ima shareaza sa rapidshare-om?
Ona je p2p klijent, a ne download manager.
Bar sam je ja za to davno koristio...
Da nisu ubacili u nju neku podrshku za rapid?

drmitavet
22.07.2008, 01:36
Cuo sam da jesu:u nekoj V-verziji...nisam je probao,samo sam cuo...

Darko
22.07.2008, 01:46
Super je programcic ali za pocetnike malo UF barem je meni tako bilou pocetku ,evo za te koji imaju Prem. Account je i ovaj Downloader odlican MSD - Downloader pa zatim jedan RS Downloader ,ovaj RS downloader je odlican za one koji nemaju Prem. Account kod rapidshare sta znaci da mgu da skidaju snjim i bez da uplate Account ;). Jedini problem morate da imate odgovarajuci Router da bi taj RS downloader mogao da snjim radi uspesno jel se router posle svakog Downloade rekonektuje i uzima novu IP adresu, ;)

Pozz.

Vaxter
22.07.2008, 01:49
@drmitavet (http://www.yu-midi.com/forum/member.php?u=8216)
Upravo testirao.
Nema...
A nije ni vishe ono shto je nekad bila...
Upropastili je... :S

@Darko
Nema potrebe za restartom routera sa ovim programom, a radi i dalje. ;)
Max chekanje je 30 sec, a korisnik to ni ne vidi kad naredja tonu fajlova... :)
Stara ogranichenja, zbog kojih je potreban resetnroutera, su ukinuta, a uvedeno je novo ogranichenje u brzini skidanja koje, za sada, ne moze da se zaobidje... :S

mykeli
22.07.2008, 07:56
Ne znam da li ste primetili?
Kod mene daje da skidam sa rapida bez da resetujem ruter...i to po nekoliko velikih fajlova za redom i bez machkica...samo mi odbroji po 60tak sekundi i pici dalje.
Nemam Prem. Account i radi mi bez ikakvog programa..dal zbog toga sto je leto pa su nam malo pustili free, nemam pojima!?

MilaN B.N.S
22.07.2008, 14:24
Da,ovo je zaista program od dobre pomoci.
Postoji jos dosta ovakvih programcica,veoma korisnih.
A jDonwloader je jako poznat.

sinisa
22.07.2008, 15:08
Probajte USDownloader extra je programcic ja sa njim skidam sa megauploada.

Bokic
22.07.2008, 15:37
Ma bre ja se samo malo zezam,nisam cinican,nego mi je bilo simpaticno ono na engleskom...potrazi program SHAREAZA...Its free...

Ma ne ljutim se ,prijatelju. Uopste !!! :mad::mad::mad:

Salim se naravno. Sve je 'cool'.:p

Vaxter
22.07.2008, 15:48
Da, Miki.
Tad sam i pocheo da ga koristim.
Zato sam i jurio ovako neki program.
Ukinuta su stara ogranichenja, kao shto sam rekao, ali su postavljena nova.
Npr, sad je maksimalna brzina skidanja 500 kila u sekundi... :S

yamahapassion
23.07.2008, 02:21
waxter svaka ti cast na ovom programu. ovo sam danima trazio, ovako nesto. mucio sam se sa raznim crypt load-ima i glupostima, programima koji snimaju disconnect-connect pa kad modem ne uspe od prve da se konektuje, promasi , desavalo se kad se probudim a ono citavo cudo gluposti upaljeno u kompu :lol:
Ovo definitivno resava problem.