PDA

Pokaži Full Verziju : KORG Pa80 - Fill in 1 - ne radi dugme


Harko
17.07.2008, 10:58
neradi mi FILL IN 1 na pa 80 ah neznam sta da radim :S ja neznam nesmijam da otovirm klav ....sta mislite do cega je problem i kolko bi kostala popravka ?? pozz

blatusan
17.07.2008, 12:01
Neradi FILL IN 1? Hmmmm...mora da je gumica otisla inace bolest njegova je to! Malo jace stisni sto vjerujem da si vec stisno od huje :D A da smijenis to gumice nisu skupe mozda 5 eura bi izaslo! A kolko ces ruke platit neznam! Jeftino nebi reko!
Pozdrav, ALeN!

zeko
17.07.2008, 12:06
Slazem se s Alenom..
Ali ako vec nisi probao, mozes kupiti sprej za kontakte klavijature..ukoliko sviras dosta po tezgama ( dim, prasina itd..) zna i to dosta cesto da blokira kontakte i radi probleme..ili jednostavno prislonis usta i malo puhnes pa vidi sta se dogadja, meni je jednom tako pomoglo..
ako nista od toga, onda ovo sto je ALEN rekao..nije velika stvar..Pozdrav

Harko
17.07.2008, 19:47
ma stisko sam jace i sve i puho ali nepomaze :s moracu to da vidim kako bi mogo uradit nego mi se pojavijo jos jedan problem :s sto mi i lijevi zvucnik pocinje kontakt da gubi :s ja mislim da je do prasine posto i ovaj prvi vlasnik je nikad nije citsijo odkad je kupijo mi je reko ah klav ima vise od 2 god :s ... ah kakav je to spray nerazumem? i gde to mogo kupit? hvala na brzom odgovoru :) pozz

BaK1
17.07.2008, 22:03
KONTAKT V60, 15KM je u Sarajevu, jede prašinu, meni KORGA i3 starog 15god. kojem je možda 1-2 dugmić radio kako treba kad sam prskao sa tim sprejom sve do jednog, ko NOVO XD

spray traži negdje u ELETRONIC SHOPOVIMA, znaci gdje prodaju one dijelovi za elektrotehniku,

Harko
17.07.2008, 22:25
pa kako to samo naprskas na klav ili kako?? xd ili samo na dugmat??

BaK1
17.07.2008, 22:30
ih moj drug sta sam ja radio njoj :D

otvorio je i skinuo ploce na kojoj su dugmici (button) http://www.traderscity.com/board/images/profilephotos/3afb6bac47edbe7b760c5.gif i njih sam prskao 3-4 puta, znaci moras otvoriti jer preko ovog dugmica idu one plastike sto ih pritisces

Harko
18.07.2008, 09:03
jooj ja je nijesam nikad otvaro
pa m ih strah :S da nesto ne pokvarim :S

gogspa80
18.07.2008, 10:49
A pokusaj onda pored dugmica naspricati al da ti udje unutra to sto spricas, povuci malo dugmic da se stvori prostora i spricni da uleti unutra toga spreja, meni nije radio dugmic manual bass i disk, radili su ali nisu kako treba, moralo se jako pritiskati, i tako sam naspricao jucer i evo sad radi dobro...kad pospricas mozda koji put pritisnuti dugme... ne znam ni ja kako to treba da se radi.. ali probaj.. pozz

Harko
18.07.2008, 15:19
okej hvala uradicu najbolje :) samo da vidim imali ovde toga da se kupa .... ja sam iz luxemburga pa cu porbati da nadzem nesto .... pooz