PDA

Pokaži Full Verziju : TR ili KURZWEILL K2000


ilcezan
16.07.2008, 02:05
koja klavijatura je bolji za solo i pofunkcionalna? pozz

Sejox
16.07.2008, 02:13
Ovo je jedno od onih pitanja,bez pravog odgovora.
To je stvar ukusa i potrebe.
Znaci sta se tebi licno svidja-to je bolje.
Jer neko ce reci TR,neko Kurzweill i tako redom.

Pozdrav,

ilcezan
16.07.2008, 02:21
ja imam TR ali nekako kurzweil ima po dobru trubu i sax bar od to sto sam mogo da uhvatim na net kako zvuci ali nikad ni sam imao kurzweill pa zato pitam ma da TR mi je sredjen extra za svadbe zato me interesira ko je imao obe klavijature najbolji zna da oceni

GALA
16.07.2008, 03:44
Cuj buraz dobar je K2000 ,,semplovi rade strava na njem... mislim da se neces pokajat ako ga uzmes

Vule
16.07.2008, 04:31
K2000 je klasa iznad TR-a sigurno,ali ako je kompletan i u dobrom stanju naravno...ima i TR svojih prednosti,noviji je ima delova za ne daj Bože itd,ali svakako mislim da je K2000 puno bolji instrument...

gnovako8
16.07.2008, 12:39
Pozdrav ja imam TR i Kurzweila odlicne su e sad ja bi uzo uvijek bolje TR za jednu klavijaturu ipak je novi ima neke prednosti odlicno radi mada ima razlike na kurzweilu dosta semplova bolje radi punije ima sirinu nego na tr, ali obadvije su odlicne i dobra kombinacija probao sam svasta ovo mi je nekako najbolja kombinacija za u Bendu ,;)
da zaboravim na Kurzweilu je puno bolja tipka nego na Tr

vane1
16.07.2008, 12:41
Moraces ipak sam da doneses odluku,a to sam se isto i ja pitao kada sam kupovao tritona le.
Kurzweil je vrh sto se kvaliteta tice,izlazi strava,puno je punija masnija boja nego sto izlazi iz tritona,ali je stara sprava i preosetljiv je na slabu struju,moras imati neki korektor,tj.mini trafo stanicu za njega,a i ako stane tesko ces se snaci da to popravis.
Zato porazmisli dobro i izvagaj svoje zelje pa u kupovinu...
Pozzzzzz!!!