PDA

Pokaži Full Verziju : Znaci li vam sta....... (za psr9000)


semploje
14.07.2008, 22:19
.... da uploadujem svoj backup fajl? Imam neke styles na HDu koje vuce u nekim performansma, jedam sample.....

Ako moze da se iskoristi da okacim, ima korisnih stvari?

Vaxter
14.07.2008, 22:50
Uvek se preporucuje i podrzava kachenje svega.
Ko zna shta kome moze da zatreba. ;)

semploje
14.07.2008, 22:53
Ma ok, to se slazem..... nego se nisam dobro izrazio.


Da li, ako vam okachim samo backup fajl, mozete da koristite vecinu stvari koje ja koristim kod mene (imam i HD i RAM)

Da vidim samo da li moram jos sta da kacim.....

Vaxter
14.07.2008, 22:54
Stvari sa harda teshko da mogu da se koriste, poshto ne ulaze u backup fajl, kako mi se chini...

flosarka
21.07.2008, 14:04
Da kao što Vaxter reče.Moraš u tom slučaju napraviti beckup cjele klaviature koji staviš primjer na Hd i onda taj beckup uploadaš ovdje.A samle moraš isto sahraniti još posebno kao Custom voice jer u beckup oni ne stoje.Tamo stoje reg setup ots styl efect i tako dalje.Kad hočeš da sahraniš sample ideš posebno na disc-save te tamo valjda znaš isključiš sve ostalo te uključiš custom voice i sa next ideš samo naprijed dok ti ne dođe da napišeš neko ime i sahraniš na hd.Tako sahranjene sample možeš i poslije da privučeš nazad cjelokupne i stavit če ih na klaviaturu tačno na mjesta gde si ih imao a možeš jedan po jedan da nalagaš.I zapamti sa beckup klavijature na hd nikad se sampli ne sahrane nego samo stvari koje sam ti napisao.Sample moraš posebno sahraniti.Jer prilikom primjer resetovanja klavijature posle ako češ loadati beckup sve ostalo češ imati a custom odnosno samplove neče ti beckup naložiti i ostačeš bez njih ako ih ne sahraniš i posle naložiš kako sam ti napisao.

semploje
22.07.2008, 13:24
Hvala

Samo malo da dodjem do vremena, pa cu okaciti to...... koristice nekome...valjda;)

kuki
22.07.2008, 18:42
Naravno da ce da koristi!

Pozdrav!