PDA

Pokaži Full Verziju : losi setovi bolan


MilaN B.N.S
05.07.2008, 16:59
sto su setovi onako losi ovi sto skidam imam korga i nema ovde dobrih ritmova sramo ta je ovo i strhota

al bundy
05.07.2008, 17:11
=))=))=))=))......

evo ja bi da se izvinem u ime svih onoh sto su uploadovali nesto....mislim ljudi stvarno nemaju pojma nego samo krkaju na net i tako....
a molim te i ujedno da oprostis svima i da se strpis malo...sve ce se to dotjerat i sredit tako da tebi pase onako kako zelis...
samo kazi sta ti fali i kako hoces da se napravi,ja mislim da ce to ljudi odmah da srede po tvojoj zelji...jer trebalo bi to tako.

a ako imas kakve reklamacije,javi se kresi (nick kreso) on je zaduzen za te stvari...samo mu kazi da nevaljaju setovi i on ce ti to popravit,napravit ili poslat.

dalabu
05.07.2008, 17:14
nemoj nista skidati najpametnije ti je ili se naljuti pa postavi tvoj set sa korga nek vide ljudi kako ti to napravis!

MilaN B.N.S
05.07.2008, 17:16
jeli se tomeni ovaj smeje sto se smejes ti alibando moj set je postavljen al tvoj jarane nije stas ti postavio ovde suti malo

al bundy
05.07.2008, 17:22
..... ma jok ba musicman...cini ti se ili haluciniras...
to sam ja i ljudima govorijo da setovi neveljaju ali oni samo stavljaju..
eto im sada,znaci i ti si primjetio...
samo to moras rec kresi moderatoru,on je bog i batina ovde.
on ako te se nerijesi...mislim ako to on nerjesi nece niko..

al bundy
05.07.2008, 17:23
nemoj nista skidati najpametnije ti je ili se naljuti pa postavi tvoj set sa korga nek vide ljudi kako ti to napravis!

dalabu...neprovociraj....upravu je covjek!!!

MilaN B.N.S
05.07.2008, 17:24
dobro javicuce se tome coveku al jeli moram ga zvai ilkako buraze

al bundy
05.07.2008, 17:28
dobro javicuce se tome coveku al jeli moram ga zvai ilkako buraze

nick mu je kreso...idi gore na member i nadjes ime kreso (on je moderator)
kad kliknes na njegovo ime ddoje ti njegov profil i napises mu pm(privatnu postu).
malo ce potrajat dok neodgovori,(jer sredjuje ovo smece) pa mu kazi da nevaljaju setovi na downloadu on ce to popravit...

...i nema na cemu..pa tu smo da pomognemo...

MilaN B.N.S
05.07.2008, 17:30
joj prika moj gle njega ma fala ti puno suti vec sam mislio daje nemoguce ovakvo sranje imati na setovima bruka jarane hvakla tebi mnogo i cujmo se pozzdararav

krcmar
05.07.2008, 17:31
Narode, pocinjem sumljati da neko sa konkurentckih sajtova narucuje ove mamlaze da pisu ovakve teme, mislim kad je sve mirno neko dodje da malo "podigne atmosferu". Stvarno, ja ne znam zasto se ovakve teme zakljucavaju? Zasto se odmah ne brisu?

al bundy
05.07.2008, 17:33
....krcmar,interesantno je malo ovako...;)
razbije monotoniju...

Vaxter
05.07.2008, 17:53
Ali, prosto mi je chudo koliko su ljudi nezahvalni...
Dash im za dzabe, a njima ni to nije dovoljno...
Uzas...
Obidji ostale muzichke sajtove, pa ako nadjesh bolje stvari za dzabe, javi i nama...
Volimo i mi... :))
Shto se tog zickanja tiche...
Prepusticu kreshi kad se vrati...
On voli takve...
Ili Alenu, poshto je i on pocheo da voli takve bash...
Pogotovo one sa pa50! :))

kljucko
05.07.2008, 17:54
sto su setovi onako losi ovi sto skidam imam korga i nema ovde dobrih ritmova sramo ta je ovo i strhota
Kolega moj neces nigdje na netu naci nesto gotovo i da ti odgovara...sve moras prepravljati i praviti po svom ukusu..niciji ukus nije isti..Ja sam mnogo ritmova skinuo na ovom forumu i prepravio ih po svom ukusu i zahvalan sam ljudima...mnogo je lakse prepraviti neku rumbicu nego je praviti od nule...i jos nesto,svaki ritam moras prilagoditi svom setu bubnja koji koristis..;)..stvarno nemas razloga da budes nezadovoljan..pozz;)

Sejox
05.07.2008, 18:02
Mene licno, ovakvi nagli upadi novih clanova,ne uzbudjuju.
Cak su mi interesantni njihovi nastupi,jer znam da su to prolazne faze i avanture.
I onda citam sta pisu:
Na primjer,podje pisati post sa rijecju-"bolan" i onda nastavi sa ekavicom.....
Ili podju pisati ekavicu i "bre" pa onda nastave sa ijekavicom....
Zato je internet cudo-moze se pisati sta hoces a niko te ne vidi,ne poznaje,....

U svakom slucaju,od mene svim novim clanovima sa dobrim namjerama-dobrodoslica.Ali sa dobrim namjerama....

Darko
05.07.2008, 18:20
A doduse ako mu se nesvidja free onda ostaje opcija da plati Setove ili Farbe ili sta ja znam.
Ima dosta takvih stranica doduse i ti Setovi su onda verovatno kvalitetniji.

Evo naprimer stranica od Nedima ako tu nenadje kvalitetnih stvari onda nece nigde :)

Pozz....

Vaxter
05.07.2008, 18:22
Sad sam malo pogledao IP adrese, i video sledece...
To nije nikakav novi chlan, vec jedan stari koji je pocho ovde i pod svojim nickom sve zive da nervira.
Zbog ovoga, bahatog ponashanja prema drugim chlanovima, kao i neposhtovanja drugih chkanova, dotichni ce popiti ban na mesec dana, na originalnom nicku, a dodatni user ce biti spojen sa njegovim, pa ce svi moci da vide o kome se radi.
Josh jedan prekrshaj, i sledi mu stalni ban, i od tada postaje tretiran kao Salepecach.
Klinac, smanji malo dozivljaj!
Mykeli i Alen su te vec upozoravali, a ti nishta.
Ovo je upozorenje pred iskljuchenje!

Marco7
05.07.2008, 18:27
Hehehe ne smem da se zakunem ali mislim da znam ko je!Al bundya treba postaviti za vodica sajta =)) slazes li se brate =))

ognjen-ogy
05.07.2008, 18:30
Marco care zakuni se slobodno hahaha .... znam i ja .... ;)

Vaxter
05.07.2008, 18:31
Evo, sad mozete da vidite...
Spojio sam usere, tako da sad postovi pishu pod pravim nickom... :)

Marco7
05.07.2008, 18:32
Heheheh pazi kad mu je Vax spojio nickove sad =)) E sad smem da se zakunem :)

Sejox
05.07.2008, 18:34
Znaci-neki domaci izdajnik....=))

Ja sam samo studirao njegovo pisanje i pravopis-i skontao sam da nesto tu ne stima.A ostalo je bilo koja je IP adresa i Vaxter.;)

Marco7
05.07.2008, 18:41
Milan vise nije iz Banatskog novog sela :) Sad je iz Bosanskog novog sela preselio se =))

Sejox
05.07.2008, 18:42
E sada sam ostao totalno zbunjen,zatecen i razocaran.:(

Pa zasto u naslovu posta stoji rijec-"BOLAN".:-O
Najshugaviji nacin za kamuflazu.
NO COMENT

Marco7
05.07.2008, 18:46
E moj Sejo necu da komentarisem ;)

Sejox
05.07.2008, 18:57
Prije nego sto se ova tema zakljuci,

Po meni:

-vrlo neukusno,neodgovorno,ponizavajuce neozbiljno....:(

-pubertetski naivno....:(

Toliko od mene.

LOPOVSKA-POSLA
05.07.2008, 18:58
hehe volim stosam vako pametan
pa se i nemjesam nigdje

zahvalan sam svima koji mi pomognu a i onima sto mi ne pomognu

samo mogu reci da sam ja mod na jedno 3 sajta za satelit
i mogu vam reci dasu svugdje sranja gde ima EXYUGO
nezahvalni bahati pametni
kad sve to skontas oni ispanu dzukci veliki kad ih otkrijes


znate onu nasu znam ja nas jebo ti nas

kuki
05.07.2008, 19:53
sto su setovi onako losi ovi sto skidam imam korga i nema ovde dobrih ritmova sramo ta je ovo i strhota

Napravi od svih tih setova jedan koji valja...ili nemoj da ih skidas.

Burli
05.07.2008, 23:11
Ma vidite da je dečko spavao do 13:30 pa se odmah po buđenju uključio u diskusiju "Ko je i kad skinuo mrak", a i ove nagle promjene utiču na psihu...

Mislim ljudi, ovo-ono...
Šta da ti kažem...
U pravu si 100%
Nemoj da se ljutiš...
Ajd' zdr.... :p

al bundy
05.07.2008, 23:27
.....citiram gospodina sojica iz tjesne koze...

DRUGOVI,JA SAM IZNENADJEN I UVREDJEN....

neconix
05.07.2008, 23:28
Lepo sam ja rekao pre neki dan,"Milane,tek si dosao sa odmora a vec bi mogao opet da ides!":lol:

al bundy
05.07.2008, 23:40
...kaze se da je covjek nevin dok mu se nedokaze da je kriv...
ali u te danasoft i te ip adese ja nevjerujem jer nestimaju.
npr,meni pokaze jednom moju pravu ip adresu i koju mrezu koristim i da sam na visti drugi put pokaze nesto sasvim drugo...ali jeli ovo stvrno on??
ali je zajebant:D

Alix
06.07.2008, 00:28
SRAMOTA!!!Ovo naš sajt nije doživio u istoriji!!!
Mislim da neko ima muda da piše ovakve stvari,pa razne krađe i ovo i ono...
Ja mislim da tu ima nekih ŠPIJUNA kojim je u interesu da nas zavade i razljućivaju...
E pa neka odmah kasiram ban ali JEDITE GOVNA GAMAD JEDNA!!!Mislim,sramota živa...Prije neki dan mi je brat Alen baniro jednog seronju što je prodavo tuđu muku za 2000eur,a sad izgleda da ih je još ostalo...Bajagi ne valja---Pa ako ti ne valja idi sa sajta,niko te ne tjera da dolaziš ovamo i da vrjeđaš ljude koji se trude u održavanju ovog sajta...Sramota nek te bude i ovog gazde-Miodraga koji je duša od čovjeka i koji je mnogo puta SVIMA pomogo...Tu su i Vaxter,Krešo,Alen,Mykeli,No.1,Marco07,Jager i mnogi ostali koji su NAJBOLJI momci i drugari a ti ovako...Daj ko god da si (ne znam vala ni sam ko je) oladi momak i ne dosađivaj više ovom narodu...Javi se onom baniranom kenguru pa nek ti proda PRAVI set za 2000eur,Pozdrav!

medino
06.07.2008, 00:56
uuuu j.bo te...sta se ovde izdesavalo,jos ne mogu da ukapiram??? jel to stvarno MILAN B.N.S. ili neko drugi? ako je neko drugi kako je jbg mogao sa njegovim nickom da pise...
covece neverovatno...

al bundy
06.07.2008, 01:01
moze bit da jest a moze bit i da nije.
po prici ima pa50.
i danas mi je piso pm kako kresu da nadje i poslo mi je msn adresu...blablabla adnan suljic itd.
medjutim prije par dana mi dolazi isto pm od nekog blablabla adnan suljica itd da mu posaljem terce za yamahu psrA1000 posto on radi sa tim
pa sad neznam ni ja sam.
ebi ga,tehnika je cudo.

medino
06.07.2008, 01:07
stvarno da ne poverujes cega sve ima....
po pisanju bi rekao da nije MILAN jer znas da on pise ovako otprilike

hjhkjhkh...
dfdfgdfg....
dfgdfgdfgd.
dfgdgddadgfgohf...
ajd zdr...

zato mi je i bilo cudno...
pa ako ga provalite- ne bananu, nego BANANETINU...

al bundy
06.07.2008, 01:11
jest ali neide "bolan" i ekavica skupa...
ali sta ces...ovo je nekad i interesantnije nego svastara:lol:
mislim...
ebga...
mislim Moje misljenje-
Tako ja gledam na stvari..
-ali netreba se uzrujavat--
aj zdr-

Millan
06.07.2008, 03:37
Nema ga vise "batke":D... A, i smorio je vala strasno, klasican spamer....:(

mikca
06.07.2008, 04:48
ma otiso batke da krsti novi "nick"

harisfaz
06.07.2008, 19:15
ne ljudi...mislim da ovo definitivno nije Milan... dajte skontajte malo.. samo pogledajte njegove ranije postove u kojima nikad nije nista lose napisao...a jos plus, znate njegov stil pisanja, koji je pun raznoraznih smajlica, kvakica, crtica i slicno... mislim da je neko uletio na njegov nick... ko god je, nije mu fer!!!

svirko
06.07.2008, 19:39
Hebiga, nije fer,

sad svi koji imamo PA 50, ispadamo sumnjivi.
Nek kolege moderatori jasno i glasno kažu ko je i šta je, da se skine sumnja sa svih ostalih.
Možda i jesu, al ja to opet ništa ne kužim,
Hebiga,godine čine svoje:Što se ono kaže, godine jesu, al pameti nije!

Pozdrav svima,

Svirko

Lepi Cane
06.07.2008, 19:52
Citao sam mallo teme na forumu i video da je prvo dokurcio darku 88 samo sto je on popio ban ali decko se primio kao mlad majmun znaci dosadan je u svakoj temi lupa nesto kao ima misljenje a ovamo nema pojma o nicemu

skoricnik
06.07.2008, 19:52
Evo ljudi...Upravo sam pricao sa Milanom...Extra je drugar, uvek je tu da pomogne, tako da onaj tekst sto je napisao nick Milan B.N.S nije zapravo MILAN pisao nego mu je neko provalio acc...Od kako ga imam na MSN-u, svaki dan se cujemo, uvek saljemo jedno drugom fajlove, kako kome sta zatreba...Nije ono njegov stil pisanja...Nikad se ne bi on tako obracao vama starijima...Zato sto je kulturan i pametan...Uvek je bio korektan prema svima na ovom forumu! Nadam se da cete razumeti svu moju pricu...Nije decko zasluzio ban...Promenite mu pass na acc, pa mu dajte pass i da vidite da li ce neko moci da mu provali na acc...

@Vaxter:

Druze, da ti nije mozda palo na pamet da je mozda neki njegov "drugar" sa Milanovog kompa pisao, ili ga je neko hackovao ko je na istom provajderu...lepo provalio mu IP adresu, i predstavio se sa njegovom IP adresom...Sta mislis da toga kod nas nema? Pa kod nas su uveli zbog toga PPPoE...Zbog kradje protoka...Iskoristi ti IP i nabija ti protok... :-O

ONTOPIC: Setovi su extra na ovom forumu...Nisam jos nigde primetio da je neki los, samo treba dosta da se sredjuju...i dosta stilova ze ponavlja!

Toliko od mene...

Ajd'-zdr.

debeli_87
06.07.2008, 20:02
Al Bundy, kažeš da te je neki suljic adnan pitao za terce za yamahu? to sa te pitao ja, svi znate da je danas malo boljem kompjuterašu laku probiti u nečiji password itd, ja bih mogao glavu da dam da ovo milan nije napisao

al bundy
06.07.2008, 20:18
:lol::lol::lol:

debeli citajuci ovo izgleda da smo stvarno u zoni sumraka...
onda imas dva nicka.debeli 87 i adnan suljic:)
dobio sam tvoj pm nick ti je debeli 87
poslije toga dobijam opet pm od nick adnan suljic...
pa sad...gdje da ti posaljem:confused:

baze pa80
06.07.2008, 20:52
Slazem se sa skoricnik milan je bas dobar momak i 100% sam uvjeren da to nije uradio on. To je nekog provalio negov pasword i sada nastanuo ovo.bas je sramota i mislim da tu treba nekoj da prevzeme nesta ozblnije.hfala i pozzz ;)

jager
06.07.2008, 21:30
Ma nije Milan 100%.
I sad trenutno sam sa njim u kontaktu preko MSN....
Nije njegov stil pisanja svakako, a i sto bi to sebi radio?
Ni IP adresa sa koje je pisano nije iz opsega koji on koristi...

Sejox
06.07.2008, 22:08
Ne zelim da tvrdim nista.Ali sam sada malo zbunjen.:confused:

Dio jednog posta:

Sad sam malo pogledao IP adrese, i video sledece...
To nije nikakav novi chlan, vec jedan stari koji je pocho ovde i pod svojim nickom sve zive da nervira.

Dio drugog posta:

[QUOTE=jager;43246]Ma nije Milan 100%.
Ni IP adresa sa koje je pisano nije iz opsega koji on koristi...

Sada je ispalo stanje onako konfuzno i nejasno.Ali,eto,malo cudno.

Vaxter
07.07.2008, 01:05
Jeste IP adresa ne samo da je sa milanovog opsega, nego je ista sa njegovom.
Ima dva opsega sa kojih pishe, a ova je u jednom od njih.
Chak je i ista adresa sa koje se registrovao na oba nicka!
U svakom sluchaju, i da nije milan, ban ostaje.
Zasluzio ga je vishe toliko puta, tako da ban mora da ostane.
Dobio bi ga i da nije bilo ovoga, shto znaju ljudi koji su mi se zalili na njega u toku tri dana pre nemilog dogadjaja. :)
Za sad je dobio damo mesec i to je to.
Ako posle ovog, vac drugog, bana ne smanji dozivljaj, bice tretiran kao salepevach.

Ovo nisu danasoft IP adrese, kao shto je neko rekao, vac adresa sa koje nash server prima ping.
Jedino ako se ne vuche iza nekog proxy-a ili neshto, u shta chisto sumnjam.
Inache, ako se neki korisnici vuku iza proxy-a ili na neki drugi nachin sakrivaju, bice banovani iz mesta.
Ne interesuje me da nagadjam ko je ko, i da zbog toga gubim vreme.
Ako je neko iza NAT-a, onda razumem.
Nemaju izbora, ali svi koji imaju izbora me se ne tichu.
Milanov IP nije bio nat-ovan!
Nemojte se buniti za to shto pishe pod milanovim nickom!
Ja sam spojio nick pod kojim je pisalo sa njegovim.


@Shorc
Da, neko je hackovao njegov nalog samo da bi njega kompromitovao na forumu?
I ja sam klinac od 7 godina pa da nasednem na tu prichu...

Kao shto vec rekoh.
I da nije on, ban je dobio zbog drugih stvari.
Nisam ga banovao ranije, iako se gomila ljudi zalila na njega, ali ovo mi je bila kap koja je prelila chashu!
Da se jedan chovek, ili dvojica zale na njega, pa hajde...
Ono, svadjaju se ljudi medju sobom i ne podnose, ali na njega se zali vishe ljudi nego shto se svojevremeno zalilo na neleta, tranzita i nedima ZAJEDNO!

Odluka je finalna, i nece se menjati.
Ima ban od mesec dana, posle koga ce stvarno morati da obavi paznju shto na ponashanje, shto na bravilo broj 4. u pravilniku foruma.
ONO NIJE U VRHU ZA DZABE!

EDIT:
Zaboravih neshto shto nije trebalo...
Nakon shto je banovan prvi put je pretio da ce se osvetiti neshto, shta ga ja znam... :))
Eto josh jedan razlog da sumnja padne na njega... :)

jager
07.07.2008, 09:20
Beh. Nema razloga da se imalo sumnja u ovo sto Vax prica!!!
Milane, sine .... usr`o si motku :D

svirko
07.07.2008, 09:53
Ne mogu vjerovat!!

A tako je bio, eto barem samnom se dopisivao na fini i kulturan način na PM.
Stvarno mi nije jasno šta mu je to trebalo.


@Vaxter
svaka čast Majstore
I ujedno isprika što sam se malo kasno uključio na temu '' Dobrodošli u team ''
Jednostavno nisam vidio da je tema još od 3. mjeseca. To mi je valjda što sam jučer pio sok cijeli dan.
Ipak, najiskrenije čestitke za nove članove Team-a ostaju

Pozdrav

kreso
07.07.2008, 13:43
Pozdrav ekipo !

Eto, tek sam danas vidio što se je desilo, no reagirao sam onako kako mislim da je najbolje. Nadam se da se moj dragi prijatelj Vaxter neće ljutiti što sam njegovu kaznu od mjesec dana podebljo za još dva mjeseca. :mad:
Zašto ?

E, pa prvo MilaN B.N.S je izgleda nasjeo na Bundy-evu provokaciju (Bundy svaka čast) pa se je gospodin osorno i bahato obratio meni u stilu da šta ja mislim i kako to dozvoljavam da su ovdje setovi katastrofa, da valjadu qurcu i da neka pod hitno poduzmem nešto. Da me mora bit stid i sramota. Naravno, tradicionalno kod takovih private mesagea nit ne odgovaram nego "jadnika" šaljem u bajbok na mjesec dana. Pogledam na stranicu kad ga je prijatelj Vax već "upuco" na mjesec dana. Ok, mislim si pokupio si što si zaslužio i svaka čast Vax-u, posto je stvarno brz na ban-u ;)
No, sad kad si malo bolje razmislim, ma braco pa ti si još malo dobio. Em si bezobrazan, drugo nepažnjom si popušio password i sad još lažeš da ti je netko ukro logine a Vax je dokazo da je pisano s istog IP-a, ma malac, oladi ti 3 mjeseca, a potom čemo vidjet što čemo sa tobom.
Stoga kolege, dobro pazite da vam netko ne popali ulazne passworde.
Admine nije briga tko piše na vaše ime. Ako i skužiš da si hakiran, javi se hitno adminima, a mi čemo onda poništit nalog i blokirat IP. No kako kaže Vaxter, nije to tako jednostavno i to je posao samo za najveće mahere, stoga osobno sam uvjerenja da se radi o dupliranju nickova i namjernom podjebavanju. Idući ovakav ispad ide drito pod trajan ban.

skoricnik
07.07.2008, 14:23
Citiram Jagera...

Nije to Milan pisao. Proverio sam i IP adrese.Javio mi se decko na MSN, neko mu je drpio password i smestio mu. Obrisacemo te postove, a momku zameniti password

To je Jager napisao u temi Korg i30...

Da vise ne idemo u spam...Napisao sam da su setovi extra ;)

Vaxter
07.07.2008, 14:46
Shorc, nemoj i ti da potprckujesh, a i sam znash da je to Milan.
Vama klincima se oprashta dosta, bash zbog godina, ali nekada stvari predju svaku granicu.
Milan je drzak, bezobrazan i nevaspitan, i zasluzuje svaki dan banane, pa i vishe!

skoricnik
07.07.2008, 14:46
Ok onda je ovo the end ;)

Vaxter
07.07.2008, 14:49
Vidish kako si ti razuman dechko, za razliku od onog. :)

dominik
07.07.2008, 15:28
E svašta!!!!
Evo i ja pročitah ovu "novonastalu" situaciju,baš šteta što se dogode takvi ispadi!
Ja smatram da je nepotrebno tako reagirati,pa svima se desilo to da se skine nešto što se već ima ili da je nekakav set katastofa i da pojedinci stave tu nešto što nikome ne treba,al eto nek se vidi da su nešto stavili,medjutim u svakom tom setu se nadje makar jedna dobra boja!I super,znači džabe sam je dobio,malo preuredio i idemo dalje........
Znači sad bi svako trebao dizati frku jel nije dobio nešt što mu se svidja?! U tom slučaju braco moj postoje ljudi koji rade te poslove,profesionalci (imaju oni i svoje stranice,studio...) pa ti ljudi srede sint po želji da se smrzneš! Lijepo platiš i Bog te veselio!!!!!! Meni je dobro i ovako,druženje,tu i tamo skineš nešt što ti treba ili zamoliš ostale za kakvu uslugu i to je to! POZDRAV

kreso
07.07.2008, 15:37
Ima pametnijih tema za diskutiranje.
Ovo ide pod ključ.