PDA

Pokaži Full Verziju : Yamaha EX-5


Tomy
05.07.2008, 10:02
Da li tko zna nešto o tom synthu? Naime, moj prijatelj je htio ubaciti novi sample unutra ali nije mogao spremiti, kaže na HDD. Navodno da synth ima HDD. Pa ako ima nekog tko bolje pozna taj synth molio bih neka malo više objasni kako se radi sa njim ili mi pošalje linkove gdje mogu malo više pročitati o tome.
Hvala!

Tomy
24.09.2008, 18:18
Zar nitko nema informacija o tome synthu???. Jos uvijek me zanima.

BasariStudios
24.09.2008, 18:23
U kratkim recima jedan od najboljih YAMAHINIH sintova, imao sam ga davno,
mogo detalje neznam, za nasu muziku se koristi, ljudi ga koriste i vrlo je dobar.

semploje
21.10.2008, 20:51
Mislim da moze samo da ubacuje pojedinacne wavove, pa tek na EX5 da se naprave programi. Mislim da nema neki svoj standard koji se moze konvertovati sa akai ili roland

sinisaBL
27.02.2009, 23:14
U kratkim recima jedan od najboljih YAMAHINIH sintova, imao sam ga davno,
mogo detalje neznam, za nasu muziku se koristi, ljudi ga koriste i vrlo je dobar.

eeee druze jos samo da ga ima nabaviti.malo ljudi prodaje taj sint a trazim ga vec par mjeseci.ima poneki ex-7 koji bi mi cak vise odgovarao jer mi ne treba 76 dirki i laksi je za 5 kg ali nema VL sintezu i ima nedoststak nekih kombinacija sinteza koje ex 5 ima i manje mogucnosti sa insert efektima.ali efekti manje vise bunila me ta VL sinteza i koliko sam cackao kontam da je presudna za wind tj duvace instrumente ili gudace pa se mozda odlucim i za ex 7 jer mi te boje nisu prioritet sto mi treba.e da ako neko skonta sy 77 da se prodaje nek mi javi na p.m. isto je stari ali odlican sint.

pozzz

Mirsooo
27.02.2009, 23:36
Drugovi ja sam imao sy77 godinama i mnogo dobra sprava kao sto je sinisa rekao...
imam i dan danas boje njegove na kartici koja je ista kao u v50...
Pozdrav...

sinisaBL
01.03.2009, 23:08
stim da je v50 daleeeeko od sy 77 po mogucnostima razlika izmedju v50 4 operatora 8 alg i 8 waveform naspram sy77 6 operatora 45 alg i 16 waveforms + AWM sinteza ma ludilo sprava nebi toto svirao na nju izmedju ostalog i dan danas:-))

semploje
03.03.2009, 20:28
eeee druze jos samo da ga ima nabaviti.malo ljudi prodaje taj sint a trazim ga vec par mjeseci.ima poneki ex-7 koji bi mi cak vise odgovarao jer mi ne treba 76 dirki i laksi je za 5 kg ali nema VL sintezu i ima nedoststak nekih kombinacija sinteza koje ex 5 ima i manje mogucnosti sa insert efektima.ali efekti manje vise bunila me ta VL sinteza i koliko sam cackao kontam da je presudna za wind tj duvace instrumente ili gudace pa se mozda odlucim i za ex 7 jer mi te boje nisu prioritet sto mi treba.e da ako neko skonta sy 77 da se prodaje nek mi javi na p.m. isto je stari ali odlican sint.

pozzz


Imam ja EX5, ali modul...... prodao bih ga;)

maricm
07.04.2009, 20:24
imam ja ex5 ali neznam za koliko se prodaje ali bi ga prodo.