PDA

Pokaži Full Verziju : Skidanje Trilovi.. Malo Pomoci molim


MrVlad
03.07.2008, 21:00
Cao Kolege,
Sviram u Grupi vec 15 god. znaci nisam pocetnik ali Pokusavam da skidam nova kolca ali zato sto sam samoucen, nije mi jasno i tesko mi je da ukapiram ove nove trilove. (pre 20 godina sam naucio note od pavkovic i bozinovic, znaci znam obicne trilerove.. dvojke, cetvorke, vlaske, sumadinske itd)

na primer,
http://www.youtube.com/watch?v=Xmr_rjTj__A
na 15 sekundi cujem vezani triler, razumem note sto svraju ali ne mogu da ukopcam nacin na koji se svira....

da li je moguce neko da mi objasni nacin sviranja triler.. ili jos bolje, ko zna da svira taj stil, da mi snime (u wav ili mp3) usporeno stepen po stepen i pokazu kako to postizu...

hvala vam u napred
Puno vas pozdravlja
Vladan.

MilaN B.N.S
03.07.2008, 21:13
Ako se ti za tih 15 godina nisi
zainteresovao da ih naucis,-onda stvarnoooo...
Ja necu da se trpam,jer ovde ima starijih iskusnijih i onih koji od mene bolje sviraju...
Obrati se mozda najpre Mykeliu...
Slusao sam njegove snimke...
Neverovatni su...
Znaci nick "Mikely"...
A,-to za snimak,-jako tesko...
Jedino 'mozda' uz web-c...
Najbolje uzivo,-jer..
Treba to jarane da sedne u glavu..
Aj' pozdrav !!!

Jugo
04.07.2008, 23:03
Ako se ti za tih 15 godina nisi
zainteresovao da ih naucis,-onda stvarnoooo...
Ja necu da se trpam,jer ovde ima starijih iskusnijih i onih koji od mene bolje sviraju...


Ovo si lepo rekao!;)

coke357
05.07.2008, 00:03
To su oni trileri sto ih najvise sviraju Dejan Matic i Slavisa Djordjevic ali to ako ne cujes posle 15 godina onda dzabe i da ti neko nacrta a ne odsvira u wave

MrVlad
05.07.2008, 07:59
Bas niste fer!!... ja vam iskreno pitam..zar nije ovo forum za pomaganje...????
ja sam pre bio harmonikas, a sad sviram klavijtura (bass, Kontro i Solo)... znaci u tu se izgubi teknika malo.
ovde u englesku nema nas puno kao u Nemackoj ili Fransusku.. znaci ne sviramo cesto. I onako kad ima svirke, sviramo vise tradicijanlu Folklorenu muziku..
engleska je mozda 10-15 (*mozda i vise) godine unazad veze muzike..

poz.
Vlad

harisfaz
28.07.2008, 00:50
Bas niste fer!!... ja vam iskreno pitam..zar nije ovo forum za pomaganje...????
ja sam pre bio harmonikas, a sad sviram klavijtura (bass, Kontro i Solo)... znaci u tu se izgubi teknika malo.
ovde u englesku nema nas puno kao u Nemackoj ili Fransusku.. znaci ne sviramo cesto. I onako kad ima svirke, sviramo vise tradicijanlu Folklorenu muziku..
engleska je mozda 10-15 (*mozda i vise) godine unazad veze muzike..

poz.
Vlad

ma kakvi.... oni su 10-15 stoljeca unazad u muzici......

GALA
28.07.2008, 02:29
pisete gluposti ,samo ne ono sto covijek pita,,,molim vas pomozite covijeku ako mu pomoc mozete nemojte skretati s teme....

milanceshow
28.07.2008, 03:48
Ovaj snimak je na veselju kod mog prijatelja Dave.

@ MrVlad
Mogu da ti odsviram i snimim to kolo ako ti se svidja.Imam dosta posla pa i ne stizem da izvadim klavijature iz auta.
Stavicu na upload kad budem imao malo vremena.

Mogu da ti snimim i midi fajl.Ali onako uzivo bez sredjivanja jer nemam vremena.

Kolo je stvarno simpaticno.Staro je oko 2-3 godine.Sviram ga skoro na svakom veselju.

MrVlad
07.08.2008, 13:21
Pozdrav Svima,
puno izvinjam sto nisam odgovorio ranije, ali nazalost sam dobio sam Bananu

@Gala, hvala vam puno na vas odgovor.
@Milance
"Mogu da ti snimim i midi fajl.Ali onako uzivo bez sredjivanja jer nemam vremena."

to bilo bas Super ako mozes to do ucinis... nemoj da zuris a kad imas 5-10mins onako na brzinu. Bio bi puno zahvaljen i duzan

poz.
Vladan

milanceshow
07.08.2008, 14:19
Uredu je!Snimicu ti kad budem stigao!

MrVlad
07.08.2008, 14:25
Milance,
danas mi je bio Ban podignut...
hvala i poz.

milanceshow
08.09.2008, 21:30
Evo ovo sto sam ti obecao:http://www.yu-midi.com/forum/downloads.php?do=file&id=2509

Ovo sam na brzinu onako odradio,ali to i nije bitno.Bitno je da cujes tonove,pa polako skidaj.

milanceshow
08.09.2008, 22:37
Ti MrVlad javi ako treba jos da ti usporim.....