PDA

Pokaži Full Verziju : Tyros2 drum kit zakljucena tema


tyros2
28.06.2008, 19:50
Mislim da nije trebalo da se tema zakljuci.

Svako ima pravo da hvali i blati klavijature.
Medjutim ipak ostaje ISTINA ma koliko ona bila bolna za pojedine clanove da je Tyros2 turbo masina.

Uostalom da li moze ovo ili ono slusajuci primjere kolege Sashe daa se zakljuciti da one masine koje mogu mijesati samplovane i interne udaraljke,pucaljke,kante i svasta njesta ,,,,trebaju da se dobro podmazu da bi baar priblizno zvucale.

Pozdrav

PS:Iz 100% izvora TVRDIM da je moguce u jednoj traci imati i interne i samplovane udaraljke ali to nije toliko vazno vazno je ono sto se cuje.

kuki
30.06.2008, 02:58
Tema je zakljucana jer je krenula u pogresnom pravcu!
A i milan84 je dobio ogovor,tako da
nije potrebno vise komentarisati na tu temu.

Pozdrav!:)

BasariStudios
30.06.2008, 07:49
Medjutim ipak ostaje ISTINA ma koliko ona bila bolna za pojedine clanove da je Tyros2 turbo masina.
U pravu si, samo statistike po svetu ne pokazuju to, mislim da je to ta bolna
istina...zao mi je al tako jeste...procackaj malo po svetu ako nisi bio pa cuces
sta se deava...silom se nista ne gura, treba biti MOKRO pa da samo KLIZA.

marco
30.06.2008, 10:22
E pun mi vas je vise ..... aranzera i semplovanih bubnjeva, korga, i yamahe, kuzweilla, i ketronai i sempolova harmonika, i amzinih boja, i pa 800, i tyros 2 ili 3 i moss i super articulation. Samo se nesto sere po ovom forumu, i nikad zadovoljni. A kad dodje peavi muzicar kao naprimer debeli Dule Jovanovic daj mu casio igracku i boju klavira ima od njega da napravi cudo.

BasariStudios
30.06.2008, 15:57
U pravo je Marco, ja bi voleo svi oni koji procitaju ovaj post da pogledaju ovo video
al molim vas pogledajte citavi, na kraju, negde zadnju minutu sta covek radi od igracku:
http://youtube.com/watch?v=DLQcknhApjM