PDA

Pokaži Full Verziju : Puklo Dugme :(


jager
23.06.2008, 11:52
E je zaista NEMAM srece sa klavijaturama ...
Sinoc na svirci mi se ladno SLOMILO dugme "PROGRAM" !!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

Ne mogu da verujem :( A stvarno ga nisam silovao i sumanuto stiskao...
Znaci polomila se samo kapica, taster radi i dalje, ali kapica landara tamo-amo i sve se bojim da ce da ispadne...
Moze li se to lepo zalepiti, otvarao je vec neko extreme zbog ovog problema??
Ima li NEGDE da se kupe nove kapice u slucaju da ne mogu da zalepim??
Kolika je jebada otvoriti extreme? Nisam do sada imao razloga da ga rastavljam, ali sada cu izgleda morati...
A taman je garancija istekla ... GRRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

medino
23.06.2008, 15:55
auuu,kakvo je to sr.nje kad se to desi...potpuno te razumem...ja,dok sam svirao g1000 svaki treci vikend kod majstora da izmeni par komada { start/stop,fill...} ma uzas...nemoj da lepis,jbg,kupi bolje novu plastiku ili ceo taster ako nemozes da nadjes samo plastiku... ako nekako mogu da pomognem,tu sam, u smislu da ne mozes da nadjes u subotici,mogu ti ja kupiti ovde u BG-u pa da ti posaljem ili tako nesto...samo javi... pozzz

Marco7
23.06.2008, 16:04
Evo brat ce da ti pomogne :) Ja sam skoro kupovao dugmad za Pa1xPro 400 dinara je po komadu,verovatno isto i za Extrem!Evo ti broj telefona ovlascenog servisa Sky music i poruci da ti posalju Post expresom ;)

063-324295 Leonid Djurovic Leo

jager
23.06.2008, 22:16
Toooooo ljudi! :)
Hvala puno, zovem servisera ujutro. Sad mi zao da ga budim :D

vladan.pro
24.06.2008, 01:00
Isti pronlem sam imao sa extrem-om,plastika na prog.tasteru.Moras promeniti komplet plastike desno od ekrana posto su izlivene zajedno.Ja nisam jos to promenio ,taster radi ok samo malo i ne moze ispasti.Zvao sam u Sky pre jedno par meseci i mogu to da zamene, mislim da je cena oko 50e.Ako budes resio problem molim te da mi javis,vec me nervira.Pozzzzzz:lol:

korg_man
03.07.2008, 21:04
Ja sam takve stvari sređivao sa PATEX-om. Uspješno sam sredio.

jager
07.07.2008, 09:27
E pa NE DAM 50e za parcence plastike!
Radice termo-lepak, vidim vec....
I meni radi dugme, "malo seta" kako kaze Vladan, ali funkcionise...
Garancija na spravu mi je svakako istekla, mogu sad napokon da pokidam nalepnice sa srafova :)

zsimonovic
07.07.2008, 11:01
Ja sam pre par meseci menjao plastiku na triton le,pukao mi enter.Svi tasteri (plastike) desno od ekrana su izliveni zajedno,numeric key,bank,sekvencer i morao sam da zamenim celu plastiku.Kupio sam u Sky music u BG 60 eur i sam zamenio.Ne moze da se zalepi plastika,videces kad otvoris.

jager
07.07.2008, 14:06
...Ne moze da se zalepi plastika,videces kad otvoris.

Beeeeeeeeeeeeeeeeeh! Dodjavola :( .... bilo kako bilo - SKUPA JE ta plastika :(
Nista me ne kosta da otvorim klavijaturu, kao sto rekoh, svakako mi garancija istekla nedavno...
Radi dugme kada se pazljivo pritisne, ali me NERVIRA u tri lepe ...

vladan.pro
09.07.2008, 00:21
Probao sam da zalepim dugme na le-u.Drzalo je 2 dana!Mora se zameniti nova.:mad:

medino
09.07.2008, 16:43
Beeeeeeeeeeeeeeeeeh! Dodjavola :( .... bilo kako bilo - SKUPA JE ta plastika :(
Nista me ne kosta da otvorim klavijaturu, kao sto rekoh, svakako mi garancija istekla nedavno...
Radi dugme kada se pazljivo pritisne, ali me NERVIRA u tri lepe ...

ajd pogledaj pm...