PDA

Pokaži Full Verziju : PROBLEM SA TR-om


Malimuzicar
22.06.2008, 18:50
mali ima jedan problem sa TR kada svira boja se sama smanjuje a i kada promjeni boju i opet vrati na onu sa kojom je svirao ide opet jedno odreden o vrjeme i opet ista prica samo da napomenem to se desava na vise semplova .Sta bi moglo biti uzrok molim za pomoc da se semplvi sami smanjuju u toku sviranja .Pozdrav

Mico23
23.06.2008, 00:51
Kod mene je bio slican problem,u mene se sama transponovala,fazon je u tome sto sam slucajno okrenuo tamo jedan potenciometar na real time controls,i kad sam sve stavio na nulu problem nesto.probaj.pozzz

gnovako8
23.06.2008, 00:57
Kod mene je bio slican problem,u mene se sama transponovala,fazon je u tome sto sam slucajno okrenuo tamo jedan potenciometar na real time controls,i kad sam sve stavio na nulu problem nesto.probaj.pozzz


Ako imas druge semplove od prije probaj ucitat mozda oni zezaju
tako sam probao jednom kolegi i sve je bilo u redu e sad zbog cega je tak nesto nije dobro snimljeno moguce je probaj

laze
23.06.2008, 01:27
Nije problem u semplovima nego problem je u one 4 potencimetre sto na pocetku, znaci ramrdaj ih ili smanji na nulu ili nije bitno kako samo smeni polozaj i sve ce biti u redu, pozz.

blatusan
23.06.2008, 01:43
hmmm noramlno te potencimetre kako koji program il combi promijenis mogu bit kako hoce dok ti sam nepocnes pipkat ehh onda se mijenja...bar tako je kod mene. A sto se stisaje hmmm....da nije ram sjeban!???

Malimuzicar
29.06.2008, 19:29
Rjesen je problem sa TR radilo se o Pedali bez Pedale funkcionise sve najvjerovatnije da pedala ima negdje slab kontakt.Pozdrav