PDA

Pokaži Full Verziju : spajanje dx11 sa pc


sandro
18.06.2008, 19:34
bok ljudi dali neko zna kako spojitidx11 na pc ili treba kakav driver i kako se on zove
imam midi kabel

krcmar
18.06.2008, 19:58
Legendo, tebi ne treba BOG nego spajanje dx11 sa ps.
Znaci ne treba ti nikakav drajver nego samo midi-usb kabal i program za prebacivanje boja. Ako si mislio prebacivati boje, ako ne onda reci za sta ti treba?

al bundy
16.02.2009, 19:05
koji program ide za to?
gdje ga se nadje
i dali to vazi isto sa dx100??

tonijo
21.07.2009, 23:21
SendSX

krakov
09.04.2010, 12:08
SendSX
Kupio sam nedavno Yamaha DX21 i sada pokusavam da izmenim boje koje sam u njemu zatekao. Molim za pomoc. Skinuo sam sa neta Send SX i neke fajlove za koje pise da su boje za DX21. Sta sada? Send SX mi deluje skroz nezgodan za koriscenje.

Neko je ovde spomenuo da treba da prikljucim kabl USB-midi. Na Yamahi DX21 midi ulaz i izlaz su petopolci. To znaci da mi treba kabl USB-petopolac... da li takav kabl uopste postoji?

asmir90
03.04.2011, 14:06
evo da ne otvaram novu temu...jel neko rijesio ovo kako prebaciti boje sa pc na yamahu dx21 i ja je imam pa bi volio da promijenim boje...koji program da koristim i kako to odraditi...pozz

GOKOARSOV33
05.04.2011, 15:18
Na netu imas program koji se zove Sound Quest sa taj program mozes da uradis ono sto te interesira

gagan
06.04.2011, 00:02
Sa programom sex ,, system exklusiv sa njim mozete da prebacite vase stanje iz sinta u racunar i obrnuto , iz racunara u sint . A takodje mozete boju po boju da prebacite iz racunara u sint , licno sam to radio zato vam i pisem .

Vule
06.04.2011, 00:23
@ gagan...ja pocinjem da imam kosmare od vas i vaseg pojavljivanja po temama,kako koju pogledam eto vas i neke vase duhovite doskocice...pocecu da sa oprezom otvaram frizider kod kuce da ne iskocite nekim slucajem i iz njega.
Zamolio bi vas da mi objasnite o kom se tacno programu radi kada kazete da mu je naziv "sex"...bio bi vam zaista zahvalan na objasnjenju ili cu u protivnom morati ja vama neke stvari da objasnim? Hvala

gagan
07.04.2011, 02:12
Gospodine Vule to SEX pogresno sam napiso , doslo je do greske dok sam piso treba SYSEX , al ja sam i napiso tacan naziv system exclusiv to je tacan naziv programa koji sluzi za namenu koju hoce kolega sandro da koristi . Vi gospodine Vule ako ne znate da sve klavijature koriste system exclusiv data kao osnovu , ne moj te me porediti sa onim sto iskace iz frizidera , i ako ste moderator nemate pravo da me na taj nacin vredjate .Izvini te al sam u pravu .... postavicu vam taj program za download A za one kosmare sto ste rekli , da ste poceli da imate brate slatki sta cu kad ni ja sam ne znam sta znam , dugo godina se bavim iskljucivo , elektronikom , obradom zvuka , i klavijaturama tacnije bojama , parametrima na klavijaturama za sto bolji sound ,..... a bez sysex data nista . Pozdrav