PDA

Pokaži Full Verziju : Ubacivanje SET veci od 1.44mb


No.1
15.06.2008, 19:33
Dal' neko zna neka fintica kako da ubacim Set od 50mb u klav. osim preko nadvoresni scsi prikljucak?
Postoji li mogucnost nekako taj fajl da podelim na vise delova, za load preko Floopy?

BasariStudios
15.06.2008, 20:46
Da, ako maknes KMP i onda posebno LOADiras samo problem je sto oni nece ici na
potrebnim mestima nego moraces da sam upisujes,,,koja masina? Pretpostavljam
TRITON posto spominjes SCSI.

fico
15.06.2008, 21:20
Da si gde blize resili bi to za 5 minuta . SCSI kartica za komp i na nju kopcas ili disk ili sint ili CD citac i sa njega kopiras na HD ili da ides preko disketa ali cim ti jedna zezne izmedju moraces sve od pocetka .Ja kad saljem neki fajl na disketu idem samo na posalji na disketu i cim je disketa puna trazi drugu i tako redom .Kasnije to ucitam u sint i sejvam na disk .Ako budes trebao nesto da nemozes da resis ti javi pa cemo srediti .

No.1
15.06.2008, 22:41
Ma sta da ti javim bre vise me sramota ti traziti usluge.

Samo da napomenem za ostale da je Fico covek ipo.
Dugujem mu jedna cisterna pivo:lol:Veliki pozdrav do tebe care.;)

@Nedim
Pitam za K2000, posto tema sam stavio u Kurzweil tako da se podrazumeva:)
Pozdrav i do tebe.

b.o.Y.c.h. ČK
09.03.2009, 18:15
Istina,Fićo je mnogo mnogo pomogao,kako i meni tako i drugima...tnx ;)
Nego,postoji još jedna solucija cepanja samplova...Postoji program Awave Studio,ja preko SCSCi nisam znao pa sam pronašao rešenje u awave studio...Probajte...

tesla
09.03.2009, 19:31
pogledaj datum teme.........

No.1
10.03.2009, 03:31
Ako , neka...korisno je u svakom slucaju.

fico
10.03.2009, 10:35
No.1 je pitao za Kurzweil zato sam i reko da bi to kod mene resili za par minuta jer imam i software i hardware za to .Hardverski bi to resili tako jer imam SCSI kartu na koju se veze ili sint ili HD a softverski ima program za to koji se zove JOIN KRZ i on podeli fajl na vise fajlova velicine 1.44 MB .Ali posto je to zamorno da se ubacuje tako resili smo to na treci nacin i zadovoljni svi na kraju.