PDA

Pokaži Full Verziju : Triton i problem sa tasterima !!!


vane1
13.06.2008, 23:01
Imam tritona godinu dana i veliki problem sa tasterima. Poceli su sve teze i teze da funkcionisu,sve teze menjaju,pojedini nikako,za srecu tu je tockic. Neki su mi se vec polomili. Ima li neko mozda adresu gde bi mogo da popravim to,inace zivim u Srbiji.

GALA
13.06.2008, 23:22
U pitanju su mikro prekidaci,jednostavno ih je za promjenit,svaki TV elektricar ih moze zamjenit samo sto je teze ih naci.. u roland pa cak i yamahe idu isti al u Tritonima su malo drukciji imaju duzi vrsak koji taster pritisce pa ovi obicni nemogu dokucit jedino je to caka...mom kumu su na Tritonu studiu otisli mikro prekidaci i trazili smo al bez uspjeha...pozdrav

jeftabgd
14.06.2008, 00:50
Ja sam zbog toga nosio klavijaturu na popravku 5-6,puta,i covek namesti i radi dva dana i opet propadne.Sve tipke na kojima menjas farbe,i tockic i sve desno od displeya je iz jednog dela izlivena guma tj.plastika ili sta li je vec.Od majstora u Bgd, niko to nije imao ali predpostavljam da moze da se naruci da ti to neko donese od preko.

daisa
14.06.2008, 01:15
Ima u artistu (banjaluka) ja sam kupio komplet tastera za le dodju iz dva djela samo ubacis i ne mislis a nisu ni skupi oko 30 eura

zsimonovic
14.06.2008, 03:06
Meni je pre 5-6 meseci pukla plastika na tritonu LE (ENTER dugme) i kupio sam je u sky music-u 60eur i sam je zamenio.Desna plastika zahvata sve tastere desno od ekrana (inc-dec,numeric key,banke,sekvencer.Zovni sky music u Beogradu i pitaj za tastere,trebalo bi da ima.Mogu i oni da ti zamene ili neki elektronicar.Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

marco
14.06.2008, 11:19
Moj ti je savet da NIKAKO ne ides u TV servise i slicno. Ako neces sam da radis mozes da posetis ovog coveka. Inace on je ovlasceni serviser Rolanda za Srbiju i okolinu. A i gomila drugih "majstora" uzme klavijaturu pa kad vidi da ne moze da popravi salje njemu, i onda te oderu.

Nebojsa Cupic
063/264-730

laze
14.06.2008, 12:28
Druze evo ti adresa kontaktiraj sa covekom ako se moze nekako dogovorite, pozz. http://pazar3.com/viItem.asp?itemid=105911&category=49&county=0&keyword=triton+le&image.x=0&image.y=0&type=0&IsPostback=true

vane1
14.06.2008, 22:04
Hvala svima na pomoci,kad uspem da odradim ovo castim vas picem:)!!!

nesajasna
10.01.2013, 15:49
Mogu da se nadju mikroprekidaci isti, ima ih u kelcu ili beli elektroniku, kupovao sam bas za le oko 10 dinara je komad,bolje zameni komplet, kad pukne plastika mnogo je teze srediti i skuplje izlazi.