PDA

Pokaži Full Verziju : Korg tr


laze
08.06.2008, 19:13
Zdravo svima jedno pitanje kako da podelim korg tr na primer bas i desnoj ruci bilo sta znam da jedan kabel ide u L-mono a drugi 1 ili 2 ali neznam kako se to podesava hvala unapred, pozz.

Zdravo drugovi valjda je neko radio ovo molim vas ako neko zna nek mi objasni hvala.

cvelepa50
09.06.2008, 16:42
pa druze pretrazi malo forum dosta je pisano o tome...

pozzz

laze
09.06.2008, 19:35
Pretrazio sam dosta ali nemogu da nadzem ono sto mi treba.

Denky Pecanin
01.07.2008, 16:20
fina je to klavijatura

AmirSMŠkorgTR
01.07.2008, 21:22
Dodjeljivanje kanala zvukovima radiš u COMBI (kombinacije) preko panorame u tom slučaju iz TR-a koristiš L-mono i R izlaze. To podešavaš gdje reguliraš jačinu zvukova u kombinacijama (mislim da je F2). Dodjeljivanje 3. i 4. izlaza radiš dublje u softveru, ali su ti ti izlazi skoro beskorisni jer preko njih nema efekata i ne reauguju na master potenciometar za volume. Ako te još šta interesuje vezano za Korg klavijature slobodno pitaj jer te ja neću odbit. Dok pročitam i odgovorit ću ti. Neću se izmotavat da mi je mrsko pisat zato što neznam o klavijaturi. Poznajem skoro sve KORG klavijature od poly800 koji je proizveden 80-ih pa do pa2Xpro.

Ćao svima

laze
01.07.2008, 23:41
Hvala druze na odgovoru vec sam resio problem, a te izlezi ni su beskorisni sve sto imas u program mozes da koristis samo kopiras efekt i to je to a to sto ne reaguje volume koristim pedalu i resen peoblem u svakom slucaju hvala na odgovoru, pozz.