PDA

Pokaži Full Verziju : Pomoc, style cudno zvuci


Mirell
30.05.2008, 00:42
Napravim style neke pjesme i kada ga otvorim u programu "PA style to midi" zvuci perfektno, sve kao original midi (varijacije,fill,intro,end).
Kada napravim style od neke druge pjesme zvuci "katastrofa". U cemu je problem?
Hvala na odgovoru (PA80) StyleWorks 2.38
Mirell

vane
30.05.2008, 02:03
koliko vremena radis sa taj program?
tu imas poso druze do ne naucis sve alatke u nljega ne mozes da radis malo je tezak treba znati kako se radi taj program prouci ga dobro sve kombinacije pa onda radi
---------------------------------------------------------------------------------------

milanceshow
30.05.2008, 02:45
Mozes li malo bolje da objasnis kako se to ritam lose cuje.U cemu je konkretan problem?

MilaN B.N.S
30.05.2008, 03:35
Cekaj brate...
Ja tebe i ne kapiram bas...
Uzmes recimo pesmu...
Npr: "100%",-Amadeus band...
I napravis ritam od nje,-zar ne..?
-Style ?-To si mislio...
I onda ubacis to u taj program...
I tamo radi,-tamo verovatno preslusas sve to,-zar ne ?
Znaci,-ta jedna pesma je OK...
A,onda ubacis drugu,tj. isto napravis style
od nje,i nece da radi kad je ubacis tamo ?
Ako je tako,onda :
Probaj sa trecom pesmom...
-Proveri program...i...
Proveri brate post koji si napisao,-nesto mi ovo cudno...
Aj' pisi...

vane
30.05.2008, 13:30
ma i meni cudno zvuci nista nisam ga razumeo sta je hteo reci zato reko sam da ga prouci taj program onda tek da radi

Mirell
31.05.2008, 00:04
sto nisam ranije odgovorio, radio sam citam dan. E ovako.
Radim sa dva midija. Prvo Cardak od Halida i kada dobijem Style koji otvaram sa programom Pa80 StyleTool ver1.0.6(pogledaj sliku) sve (var.1 2,3,4,Intro,prelazi,ending) zvuci kao u original midiju.
E onda ubacim drugu pjesmu "Moj dilbere Tose" i uradim Style koji otvorim u tom istom programu Pa80 Style Tool ver 1.0.6 (to je jedini program koji mi je poznat za otvaranje i slusanje styl-ova) i zvuci skroz drugacije nego midi, znaci puno losije i cudno, neki instrumenti su promjenjeni i sve u svemu lose. Priznajem da sam pocetnik sa StyleWorksom ali sam probao sve moguce kombinacije sa ovim midijem sto ne valja i to .
-U Varijaciji promjenim Neutral u Playback
-U Details cekiram Keep notes sounding inti part
i tako dalje . Kao sto rekoh kada preslusavam u samom StyleWorksu sve je OK znaci zvuci odlicno tj. kao original midi ali kada ustedim na disk kao Style i taj isti otvorim u PA80StyleTool zvuci lose kao sto sam opisao.
Nadam se da sam malo bolje opisao moj problem (amaterski-priznam)

mykeli
31.05.2008, 00:14
Ubaci style u Pa80 pa ga tamo steluj, to je pod obavezno i najsigurnije!

Mirell
31.05.2008, 00:23
imao ovaj clan.

http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=1485

Pozdrav