PDA

Pokaži Full Verziju : set pa800 premisljanje?


hazir_71
19.05.2008, 13:34
ljudi imam prilicno ful set za pa800 koji vec dugo kompletiram i skupljam uz standardne ritmove sve juznjake dobre boje vecina je namjenskih ritmova sa dosta uradjenih i performansi znaci kad ubacite set mozete pravo na svirku s njim uskoro ce biti sve gotovo pitam vas dali da ga stavim na down jer vidim da ljudi odavde skinu stvari pa ih prodaju za dobre pare a opet ima ovdje ljudi koji zasluzuju da uzmu bar dio od tog seta sta da uradim?Volio bih da kazete svoje misljenje poz..

GALA
19.05.2008, 13:42
Cuj to je tvoja dobra volja oces ga stavit u Down... meni osobno netreba jer nemam Pa800 al ima jako puno ljudi kojima bih taj set dobro dosao i pomogo bih mnoge prema tome nebi bilo lose da ga stavis u Down. barem radi tih ljudi kojima je potreban takav set.. a ovi sto prodaju setove i kradu tu mi njima ne mozemo nista.. Ljepo od tebe i veliko dušno svaka pohvala.. Pozdrav

ognjen-ogy
19.05.2008, 13:47
Druže kako god ti odlučiš, ali bilo bi zloupotrebe sigurno, pogotovo ako je set tako dobar kao što pričaš !
U svakom slučaju da je dobro i pošteno od tebe ....

Alix
19.05.2008, 13:48
Hajde ti njega pošalji našem ŠERIFU KREŠI koji će sigurno znati da procjeni kome taj set dati a kome ne...Dakle samo ti njemu pošalji (a ne stavljaj u Download jer će se taj ISTI set naći na nekoj od web stranica što "prave" setove pod drugim imenom) i ko je zainteresovan neka mu se javi...Hvala što si otvorenog srca odlučio to da podjeliš s nama,ali danas je previše grebatora na internetu koji kradu tuđu muku...Sve najbolje...

daisa
19.05.2008, 14:22
Mozda bi bilo pametno da se zbog takvih lopova koji skinu pa prodaju uvedu neka nova pravila recimo ako nemas 100 postova nemozes skinuti

mykeli
19.05.2008, 14:27
Daisa, o tome smo razgovarali u Admin-centru, videcemo sta se moze..

kreso
19.05.2008, 14:53
Alix prijatelju, nema potrebe da mi itko išta šalje. Kao prvo, nemam Pa800 da ga isprobam (SET). S druge strane, kako je večina kolega ovdje napisala svak ovdje nek procjeni da l' je vrijedno davati vrhunski set ili ne. Moja preporuka, ako je set vrhunski rađe razmjeni s prijateljima ili kako tje je volja, daj džabe, al poslije nemoj plakat kad vidiš da grebatori taj isti set preprodaju. Ja bih na tvom mjestu dobro odvago.

Marco7
19.05.2008, 16:27
Pa cim pitas sta da radis nemoj ga stavljati!Ja radim setove i boje i prodajem i nijedan moj set nisam stavio ovde ali sam zato odvajao u delovima pa sam jedne nedelje stavio neku dobru bas gitaru,pa sutra dan sam stavio neki ritam,preksutra neku prefomansu i sve tako malo po malo i kad stavim ne pitam nikoga dali staviti ili ne???Pa ce sada biti postavljen video tutrijal na srpskom za Cubase koji kosta 100e pa mi nije bilo zao da ga stavim i opet nisam nikoga pitao hocu li ga staviti ili ne!Ovo ti je treci otvoreni post oko tog famoznog seta i daj da zavrsimo tu pricu vise!!!Meni licno ne treba a ako cujes da sam ja ili bilo ko drugi prodavao tvoj set ili bilo ciji drugi sa ove stranice uzmi lepo i prijavi to ovde i veruj mi ima bananu za sva vremena!Da zavrsimo i ovaj treci post oko tvog seta ili bilo cijeg drugog!!!I jos zaboravih da kazem nesto mnogo vazno!!!Ne svira set nego covek pa taj isti set nece veruj mi zvucati ni priblizno kod tebe i kod mene ili tamo nekog treceg ;)

hazir_71
19.05.2008, 17:16
hvala svim kolegama za misljenje bezobzira kakvo je i tebi Marco7 na energicnosti set nije famozan ali nije samo moj rad nego ima ponesto i od momaka ovdje mozda cak i tvoje rekao sam da sam skupljao, radio i doradjivao s prijateljima zato zelim cuti njihovo misljenje jer cjenim njihov i rad i misljenje i tvoje naravno da ga prodajem mislim da na to nemam pravo ovdje se prica o jednoj zajednici i kolegijalnosti pa samo pokusavam biti takav i nista vise majke mi znaci nista ama bas nista i nikakve lose namjere lijep poz...

Marco7
19.05.2008, 17:27
Pa ja ti kazem i evo i Kreso je rekao nesto slicno!Uzmi lepo stavi g na speedyshare i onda kome mislis da treba da das set da ga oceni,cuje ili se posliuzi sa njime saljes mu link i to je to!Tu nema ko da zica osim onih kojima ti das link za download i to je najpravednije resenje!Posto hoces da ga podelis sa kolegama uradi tako i to je to ;)

jager
19.05.2008, 22:32
Hazire, da ti ja kazem nesto...
Pre svega, lepo je od tebe i veoma kolegijalno sto uopste i razmisljas o tome da poklonis nekome svoj rad, makar to bila i kompilacija tudjih delova seta. U svakom slucaju si radio na njemu i ulozio sebe velikim delom.
Medjutim, tu postoje samo 2 resenja:
Ili ga daj SVIMA ili ga ne daj NIKOME!
Nekog treceg resenja jednostavno nema, bar po meni.
Ukoliko ga podelis sa nekime, pre ili kasnije, taj set ce vremenom "procureti", a znas i sam kako je digitalna forma lako "kopirljiva" stvar. Nemoj sad ni slucajno da se neko tu nadje prozvan, tipa "ne dam ja nikome ako mi tako kazu" .. ne mislim ni na koga eksplicitno, vec je to stvar verovatnoce... od petorice, jedan ce dati drugaru koji isto tako "nece dati nikome" i odeeeeeeeee na internet. Posle ce ga imati svako.
To ti je kao kada dve zene pricaju i jedna drugoj kaze nesto u poverenju tipa "eee, ali ne smes NIKOME RECI" :D
Veruj mi da je tako. Dakle, ako zelis, stavis ga ovde za download, a ako ne zelis, onda ga ne stavis.
Ja sam, kao i vecina pravih kolega ovde, postavio SVE sto imam, a sto verujem da je kvalitetno: Cele setove, semplove, one najkvalitetnije... cak sam i drugara sa pa800 davio i trazio set od njega, kako bih ga podelio ovde sa svima kojima je trebao. I drago mi je bilo da sam mogao pomoci.
No opet, za razliku od nekih, ja nista od svega toga nisam platio, tako da mi za to ne treba dizati spomenik :D Stiglo je ili razmenom, ili sam ja radio na setu. Zato i razumem u potpunosti ljude koji su set platili i nerado ga daju drugima.
No, s obzirom da sam dosta toga dobio, sto ovde sto od kolega van foruma i interneta uopste, bilo mi je zadovoljstvo podeliti to sto imam sa ostalima. Znam kako sam ja bio sretan kada sam kupio extreme, i isti dan otisao kod kolege koji mi je, bez pitanja, prekopirao ceo svoj set, direktno iz klavijature. Znaci onako kako ga on koristi na svirkama. Svaka mu cast na tome. Ja sam njemu, kasnije, dao sve sto sam nabavio/napravio....
E, ja sam taj prvi set od kolege prepravljao i prilagodjavao ga sebi. Zato budi ubedjen, da ma kakav set ti ovde stavis, jako je mali broj ljudi koji ce ga tako kompletnog, bez prepravki i koristiti. Taj set odgovara takav kakav je, samo tebi. Ostalima ce se svideti po koji ritam, boja ili vec nesto. A opet ce ljudi na tome RADITI, ubaciti jos nesto i tako dobiti jos jedan set. E taj set bi bilo lepo da podele ovde sa ostalima...
A na kraju krajeva, kako je vec vise puta ovde napisano: Ne sviraju setovi, vec ljudi...

hazir_71
20.05.2008, 00:22
ok hvala svima za misljenje i ljudima koji su se javili na moj mail i trazili set naravno da ce iz tog seta svako da uzme ono sto misli da mu je dobro ili potrebno neko ce nesto naravno da doradjuje prema svojim ptrebama nije mi bio cilj da pravim pompu oko toga vec samo da cujem misljenje kolega koje cjenim sacekat cu jos malo i staviti to na down mislim da je to najrealnije a ako neko prepozna svoj rad takodje moze biti zadovoljan jer mu trud nije bio uzaludan a ja takodje jer mogu vratiti bar dio duga koji osjecam prema ovim ljudima a dobice ga i oni koji su mi se javili da im treba i koji su tek kupili tu klavijaturu i neka svako radi ono sto misli da je fer i posteno pa makar ga i prodavali nezelim se izdvajati od ostalih kolega koji su svoj rad stavili na raspolaganje svima ni moj rad nije vredniji od ostalih, poz...za sve kolege

ognjen-ogy
20.05.2008, 02:40
Ma druže, kako ti vidiš da treba i to je to !Sad je to opet _ebada oko toga kome dati, a kome ne, jer da daš, meni petom i devetom nemam pojma, veruj mi da će opet neko se naći koji će dati nekom svom drugu, a taj nekom trećem itd, kao što je JAGER rekao, baš tako !Ali opet kao što kažeš da hoćeš da pomogneš to je lepo od tebe i korektno !
Na kraju, krajeva uradićeš ono što misliš da je najbolje !Evo iskreno ja imam pa800 i nikako da sredim kako bih hteo i da napravim nešto da valja, ili fali ovo, ili ono .... hoću da kažem ako je toliko dobar meni bi naravno dobro došao a mislim sigurno i drugim ljudima, ali opet ponavljam ti kako odlučiš to i uradi i na kraju šta god da se desi ili će ti biti drago ili krivo, ako nešto ispadne kako ne treba ne daj Bože, da ne bude da te jeneko nagovorio i tako dalje !
Razmisli ti šta i kako pa nam javi :D , šalim se .... ;)

Pozdrav od mene ....

hazir_71
20.05.2008, 02:55
ok ogy druze odluceno je set ide na down i gotovo nezelim reci da je extra ali ima dobrih stvari sigurno i dosta toga su namjenski ritmovi svi juznjaci,terce, boje jos nesto malo na performance i kraj nista vise nestane druze haha..osjecam dug prema ljudima ovdje i tako ce biti pa ako nekom bude odgovaralo nesto bice dostupno ali mislim da ce pomoci mnogima pogotovo ko je na pocetku sa pa800 ili paX poz..

ognjen-ogy
20.05.2008, 03:22
Svaka čast druže .... Nadam se da neće biti zloupotrebljatora .... Pozdrav ....