PDA

Pokaži Full Verziju : Problem mit Download


zdravkomaria
17.05.2008, 16:07
Hallo, erstmal und gleichzeitig auch entschuldigen wir uns wegen der Frage, aber leider haben wir im Forum keine Lösung gefunden. Schon einige male haben wir Rhythmen u. Sets heruntergeladen, aber leider konnten wir diese nicht öffnen. Ist es möglich, daß man ein spezielles Programm benötigt? Oder sind wir einfach nur zu dumm? Gibt es jemanden der weiterhelfen kann vielleicht in München. Haben erst vor kurzem ein Korg Pa50 erworben und damit wären auch noch ein paar Problemchen zu klären und da wir kaum Ahnung haben sind wir für jede Hilfe dankbar. Antworten in deutsch oder serbokroatisch erwünscht!
vielen Dank im voraus

vingula
17.05.2008, 16:15
Čemu to????

zdravkomaria
17.05.2008, 16:23
mein Lebensgefährte ist leider krank und ich kann kaum in serbokroatisch schreiben bzw. sprechen, alles klar!

Alix
17.05.2008, 17:12
Daj ner glumi frajera pa piši ko čovjek pobogu...Ovdje NAS više od pola ne razumije Njemački a ti se razpiso ko pravi...Ako ti šta ne paše,ne dolazi ovamo i ne piši rečenice koje narod ne razumije...Piši Srbski,Bosanski,Hrvatski il kako već bilo a ne Njemački...Vidiš da je sve u "naškom" i ti sad glumiš švabu i foliraš...

Otpisani-EA7
17.05.2008, 17:13
hallo, normalerweise brauchst du ein winzip oder winrar um die heruntergeladene dateien zuerst zu entpacken, dann kannst du per usb oder disketenlaufwerk ect in das keyboard laden, sollte gehen, gruss aus der CH

Otpisani-EA7
17.05.2008, 17:16
ima dosta njih koji su odrasli u inostranstvo pa im je maternji jezik malo tezi, nebi bilo lose i njima da se pomogne, moze svaka recenica i text da se prevede u GOOGLE i svako ce razumeti o cemu se radi, ovo nije nista protiv moderatora, bar je moje misljenje ovako

zdravkomaria
17.05.2008, 17:45
Danke Für Die Antwort Und Kannst Du Uns Vielleicht Sagen Wo Wir Das Erwerben Können? Danke Im Voraus!

vingula
17.05.2008, 18:21
Dobro,al vidim na par postova od ZDRAVKOMARIA da ipak zna Hrvatsko-Srpski,ima dosta ljudi ovdje i iz Makedonije pa se ipak razumijemo.

Vaxter
17.05.2008, 19:21
Neka pishe chovek kako mu odgovara...
Sad, pitanje je da li se moze naci neko voljan da mu odgovori an pitanje... :)

daisa
17.05.2008, 19:31
中華航空不只提供您最多航線的國際機票與最多元的航班選擇,更為您精心規劃各國航空公司自由行,讓您可自行 選擇大阪機票、東京機票、日本機票、泰國機票等優惠國際機票 ...

Vaxter
17.05.2008, 19:40
Kakve veze avio putovanja imaju sa ovim sajtom?!?
Disha, daj malo ozbiljnosti...
Mogao si bar da kazesh: 私たちわからないドイツ語、日本語、しかし、私たち知って...
Mada si ti pisao na Kineskom... :)

svirko
17.05.2008, 20:00
Jel sam ja fulao forum ili je ovo yu-midi???
Eto, posjetim temu o alkoholu i to mi se događa.
Nemo'š vjerovat

Svirko

p.s.

btw, ako može jedan odgovor na brzaka od kolege Vaxtera, da ne otvaram novu temu,
a vezano je za upload
Naime sinoć sam stavio upload fajla pod mp3/Demo band neki svoj mix, danas ga vidim pod Novi fajlovi, ali tamo pod mp3 ga nema,
a vidim da se skidalo, pa ne vidim u čemu je problem.
Možda da se ipak okanem teme u vezi alkohola!?

Alix
17.05.2008, 21:01
Engleski---majka sviju jezika...Većina ih zna,i mogo je u engleskom da piše...Al nema veze...A kako se momak snalazi na ovom sajtu ako ne zna naški?Zna ga al neće da ga koristi,vala i ne mora---Njemu na sramotu da ne zna materni jezik...Vala nema ljepšeg boljeg jezika od našeg---(a šta vam znače oni kineski znakovi?)

Vaxter
17.05.2008, 21:07
Ono shto je daisha napisao su Kineska slova, i prekopirao je tekst sa sajta china airlines-a, chini mi se.
Prichaju o nekim aranzmanima za putovanja...
Ja sam mu odgovorio na Japanskom... :)
Ko ne razume, moze da prevede na http://translate.google.com/
Od nedavno je podrzan i Hrvatski jezik... :)

@zdravkomarija
Moguce je da su setovi koje si skinuo spakovani sa RAR kompresorom, tako da je potrebno da skinesh winrar, ili neki drugi program za raspakivanje ovog formata.

@svirko
Fajl nije bio u mp3/Demo, vec u klavijaturama.
Premestio sam ga.

Alix
17.05.2008, 21:13
Zezaj ti zezaj...Švabo jedan...Sad sam te odkrio ko si ti...

Vaxter
17.05.2008, 21:22
Hehe...
znam nekoliko jezika, ali Nemachki ne...
Engleski, Francuski, Ruski i Shpanski da, ostalo...
Jbg...
Puno ih ima... :D

vlaxxy
17.05.2008, 21:23
Hallo, erstmal und gleichzeitig auch entschuldigen wir uns wegen der Frage, aber leider haben wir im Forum keine Lösung gefunden. Schon einige male haben wir Rhythmen u. Sets heruntergeladen, aber leider konnten wir diese nicht öffnen. Ist es möglich, daß man ein spezielles Programm benötigt? Oder sind wir einfach nur zu dumm? Gibt es jemanden der weiterhelfen kann vielleicht in München. Haben erst vor kurzem ein Korg Pa50 erworben und damit wären auch noch ein paar Problemchen zu klären und da wir kaum Ahnung haben sind wir für jede Hilfe dankbar. Antworten in deutsch oder serbokroatisch erwünscht!
vielen Dank im voraus

So....mein Freund!!!

Hier sind alle sauer weil Du auf Deutsch schreibst.Aber ok,ich helfe dir.
Wie G-800 beantwortet hat,brauchst Du Programm zu entpacken.
WINRAR heißt der Programm.Einfach beim Google eingeben und runterladen.

Sonst schreibe mir eine private Nachrichten.

svirko
17.05.2008, 21:32
Eto!Eto!
Eto šta se događa kad ja stari slon posjećujem temu gdje se pije!
Već se zamišljam da za godinu dana izgledam ko SuperHik iz Alana Forda!!!
Kolega Vaxter, puno hvala.

Pozdrav,

Svirko

Vaxter
18.05.2008, 02:02
Hehehe :))
Samo nemoj da pochnesh da otimash od siromashnih... :))

MilaN B.N.S
18.05.2008, 02:41
Rekao bih,-ovde se ne zna ko pije,a ko placa...
-Sala_mala... :D
Pozdrav !!!

svirko
18.05.2008, 11:16
Ma svi ovdje pijemo.
Eee,sad ko plaća...
Ako baš moramo...
Ako nikako drugačije onda pošteno!

Svirko