PDA

Pokaži Full Verziju : Prstored po Krnjevcu


karloruzni
12.05.2008, 14:45
Da li neko ima školu Mije Krnjevca ili neku drugu literaturu iz koje bi se moglo naučiti prstored za dugmetaru? Do sad koristim prste po svojoj sopstvenoj logici, ali kažu da je sistem koji je Krnjevac smislio najpogodniji za narodnu muziku.
Moram napomenuti da živim u Nemačkoj, a možda neko i zna gde se tako nešto može naručiti preko interneta?!

yu-midi
12.05.2008, 15:55
pa zato svi pocinju da uce svirati sa krnjevackim kolom.

vidjecu dali mogu da nabavim sta trenutno nemam nista....

pozz..
Miodrag

jeftabgd
14.05.2008, 00:11
Gde si u Nemackoj?Ima tamo harmonikasa koji bi mogli da ti pomognu a mozda i daju casove.Probacu da ti pronadjem tel.od Ace Krnjevca.To je Mijin sin kod koga smo ucili nas stotine harmonikasa.

karloruzni
14.05.2008, 11:53
E, to bi bilo stvarno super! Živim u Göttingen-u, to je 40ak km severno od Kassel-a odn. 100 km južno od Hannover-a.
Pozdrav

jeftabgd
14.05.2008, 13:24
Nemam vremena sad da gledam u mapu pa neznam koliko ti je daleko Bielefeld.Tamo zivi Goran Jevremovic(mali Kemis).Svira covek po celoj Evropi sa najjacim ekipama.Videcu jos nekog da ti nadjem.Gore je i Moma Jovanovic,mislim da je on Diseldorfu ali to cu jos da proverim i videcu ti za neki telefon(broj)od Krnjevca ili nekog ko bi mogao da ima te knjige.Ja sam ih imao jer sam davao casove do pre par godina ali ih nema kao u zemlju da su propale a mozda sam ih i dao nekom klincu.Pozdrav,Jeftabgd.

Mico23
14.05.2008, 13:49
Da Goran Jevremovic radi sa mnom cesto tezge,on bi ti to najbolje mogo pokazat,trenutno je u Beogradu ali dolazi brzo nazad,ja zivim u Lippstadt-u blizu Bielefelda,ako si zainteresovan javi se na PM.pozzz

karloruzni
14.05.2008, 19:58
E, super. Hvala vam obojici :)
Do Bielefeld-a nije predaleko, javljam ti se na PM, Mico.
Pozdrav

nikolabl
14.09.2013, 21:01
E, super. Hvala vam obojici :)
Do Bielefeld-a nije predaleko, javljam ti se na PM, Mico.
Pozdrav

Ja mogu da vam pomognem oko knjiga,ako se niste do sada snasli,javite se u PM

nelica2002
14.09.2013, 23:45
Nakon 5 godina :confused: