PDA

Pokaži Full Verziju : Problemi oko konvertovanja ritmova


zokin
22.10.2005, 19:01
Ne mogu nikako da konvertujem ritmove sa korga pa-80 na yamahu psr 9000 pro. Style works mi non stop ili zakucava, ili trazi neki pa codec. U cemu je problem?

Buco
22.10.2005, 23:20
Care ja nemam problema.Kod mene sve radi.
Probaj mi poslati neki Ritam od Pa80.Pa cu probati ja konvertovati,Pozdrav od PSR 9000.

zokin
23.10.2005, 13:54
Pozdrav Buco

Ako ti nije tesko mozes li prvo da mi objasnis postupak konvertovanja pa-80 stilova, do sada ih nikad nisam prebacivao. Ne znam sta na korgu znace oni setovi. Odakle
prebacujes ritmove, mozda tu negde gresim?

Hvala unapred!

fico
23.10.2005, 18:34
evo pokusat cu ja ......startujes style works i na konfiguraciji izaberes svoj sint psr 9000 onda klikom na dugme style converter otvara ti se prozor od kojeg sina ritmove hoces da konvertiras izaberes korg pa80 i otvori ti se prozor gde se nalaze ti ritmovi to je gde na disku imas sejvane odaberi taj fajl sty1, sty2,sty3 jedan od njih i na vrhu imas prozoric u kojem ce ti se isspisati ritmovi koji se nalaze u tom sty1,2,ili 3 odaberes ritam i klikom na notu na vrhu preslusas ritam klik na dugme convert obavi svoj poso samo trebas jos da odaberes na koje mesto ces da sejvas ritam i to je to za ovaj put pozdrav fico

zokin
23.10.2005, 21:07
Resio sam problem. Samo je bilo nesto do style worksa non stop mi je zakucavao.

U svakom slucaju hvala svima.