PDA

Pokaži Full Verziju : AKG WMS 40 pro


neconix
06.05.2008, 22:36
Pozdrav kolege!
Imam extra ponudu da kupim ovaj mikrofon,ali posto nisam imao mnogo dodira sa bezicnim mikrofonima,zanima me vase misljenje o ovom modelu.

mykeli
06.05.2008, 23:45
Pa sta da ti kazem, imao ga moj bivsi pevach..i prodao ga posle trece tezge...naviklo mu uvo na sm58 i to ti je...ali stvarno ima razlike...bar meni je AKG bio cistiji, ali ako se bavis tezgom, SM58 majka, bez greske!!!

neconix
06.05.2008, 23:52
Ja inace nisam pevac,ali hocu da imam i jedan bezicni mic u svojoj kolekciji raznoraznih mikrofona.A sad mi se ukazala prilika da ga dobijem za dobre pare,pa reko da pitam jel ga neko koristio.

mykeli
06.05.2008, 23:58
Pa zavisi koliko para???

Darko88
07.05.2008, 00:01
ako nije skup puno kupi ga. ako je lepo ocuvan to je bitno znas kako kazu pljuvan mikrofon nije za k.... stvar ukusa ljudi voze ficu 20 godine i kad sednu u mercedes oni neznaju ni da ga upale da krene. Valjda me razumes sve im fali nesto ali neznaju sta ima fali. Navika

nidzabg87
11.05.2008, 18:08
ako je to onaj sto radi na AA baterije, nije los ali nije nza neke ozbiljnije svirke tipa vece diskoteke... bar sam tako cuo... ili nace glas izlazi fino

KlaraUK
18.09.2008, 15:55
Meni je extra :) pevam na njemu vec godinu i po dana i super mi je, uzgred nije veliki potrosac ne jede baterije:) :D

svrakan
19.09.2008, 09:56
Nov je 250 eura,a inace mi je omiljen medju bezicnim mikrofonima,radi extra,stvar ukusa,a i zavisi od boje glasa,nekom bolje izlazi na Shure,nekom na Sennheiser,a nekom na AKG ili vec sl.

sinisa
19.09.2008, 10:27
Mikrofon je jako dobar za te pare neces naci bolji.
Decko sto radi samnom je uzeo neki sur koji ima indenticnu glavu kao SM58 (na izgled) a cena je bila 20 380 din kao i Akg.
Sledeci dan ga zamenio za AKG posto onaj izgleda nije bio ispravan,jer ne veruj da moze onako lose da radi.


U mikrofon ide jedna AA baterija i jako malo trosi,a radi jako cisto. Jednio ako se izgubis u masi na jedno 15-20 m onda imas male probleme sa prijemom ali i to mozes da resis tako sto prijemnik podignes iznad mase.:D

neconix
19.09.2008, 10:56
Uzeo sam ga i sto kaze Sinisa za te pare nema bolje,cist i jasan zvuk.Jedna baterija 5 svirki odradi sigurno,a sto se tice dometa moze taj i na 50m da radi.Provereno!!!:D
Ja sam dobio nov,neotpakovan,za 15.800!

mimiki
25.12.2010, 17:36
ej ljudi a ovaj AKG WMS 40 pro vokal set dual ,znaci dobijaju se dva mikrofona i jedna baza kako to radi? 250eura novo to nije skupo

Beethoven
26.12.2010, 04:40
Radi odlicno, mislim, radi isto kao i jedan mikrofon ako si to hteo da pitas. A kvalitet je ono... Ja ga ne bi nikad svrstao u neki mikrofon za pevanje, pre za govorancije neke... Mislim da za vokale treba imati nesto kvalitetnije a samim tim i skuplje. :)

Pozzz

mimiki
27.12.2010, 23:50
E ljudi uzeo sam znaci AKG WMS 40 pro vocal set dual ,mikrofon radi super nemam uopste zamerki na kvalitet zvuka,imam kuci i SM58 uopste ne radi losije od sm58 cak mozda radi bolje ! Jedino sto je mana i razlog sto mislim da je jeftino je jer je dosta plastican ali je lep.ali sam prezadovoljan brate dva mikrofona ,baza i sve sto ide u paketu za mikrofon, nov 250 eura .dva mikrofona stvarno rade bez problema na jednoj bazi domet dobar i stvarno ne trosi baterije ,i ide samo jedna obicna baterija od 1,5 volti .Tako da ga toplo preporucujem! veoma povoljno! bio u ns-u danas da kupim u mitros posto u bg-u nije bilo i uzeo poslednji kaze da su prodali dva kamiona tog seta i da nije bila bukvalno nijedna primedba!

svrakan
28.12.2010, 01:18
Vidi ovako,neka kaze ko sta hoce ja sam isto u SU prodao tonu tih mikrofona,taj model odradjuje itekako posao,pevacica moja je 5g,dok smo svirali samo svadbe radila na njega i ispadao joj je dosta puta ,da ne pricam da je svaku cetvrtu svadbu menjala bateriju.Da ne bi bilo sad neke kontra rasprave to je ok mikrofon koji za male pare odredjuje posao,shodno danasnjim zaradama,e sad naravno da sam i ja uvek za skuplju i bolju varijantu,ali opet ponavljam za te pare se dobija dobar mikrofon.

Minicevac
28.12.2010, 02:28
Drugari kazite mi gde ja mogu da nadjem sad te mikrofone?Kad ce ih opet biti?Ja sam pre godinu dana kupio isti taj mikrofon za 220eura...A sad vidim dobija se + 1 mikrofon u paketu!

mimiki
28.12.2010, 08:06
da Svrakane ,ali ne dobija se jedan dobar mikrofon nego dva :)
Dodato:
nisam siguran da li je u NS-u ostao jos jedan taj dual set ili nije....

svrakan
28.12.2010, 09:41
Nije ostalo ni u Ns ni kod nas u Subotici rasprodali smo sve,inace taj dual set se vise nece proizvoditi.

unjke
06.01.2011, 12:06
ja sam ga kupio prije 20 dana za130eura (nov) preko ebay a pjevo sam na prijateljev 1 godinu i super je
svakako preporučujem

mimiki
08.01.2011, 13:51
pevali ortak i ja na oba odjednom ma rade savrseno u isto vreme ,evo tri svirke baterije ni pri kraju nisu :)

mimiki
06.02.2011, 16:54
ljudi 6 svirki pevamo s ovim mikrofonima i baterije sto smo dobili uz njega i dalje peglaju kao lude i to su sve svirke poprilicno duge bile :)