PDA

Pokaži Full Verziju : razni ritmovi za Pa1xpro


Igorčina
06.05.2008, 11:17
:">Da li neko ima ritmove za zabavnjake (Čola,Kemo,Oliver...)namenske i neke extra standarde: rumbe,sa,7/8,9/8,beginčiće,grčku, ali da su u full-u. Da rade do j...!' Nek postavi na download. Please!!!
Marco7 radi vrhunske ritmove!!! Čovek je genije, juče sam čuo jedan njegov ritam. Mrak! samo da ubodeš i da sviraš jer ako budeš nešto džarao možeš da pokvariš!!! He,he...

Alix
06.05.2008, 11:32
Auuu...To si reko 100% tačno...Markich je jedan najtalentovanijih "Studista" ovda na forumu,ako ne i na samom vrhu...Momak je stvarno ono što se kaže "profesionalac",samoga nešto nema gore zadnja vremena...Trebo sam ga nešto al ga nema...

Igorčina
06.05.2008, 12:07
Alix imaš li ti nešto od ritmova da je extra za pa1xpro (Mađarica,pusti modu,glavo luda, pjevam danju...noću, nije htjela, rokačina,npr. vino na usnama, ne spavaj mala moja...čekala sam, zamisli život u ritmu..., itd,cesarica,magdalena...

kljucko
06.05.2008, 12:10
Jeli ovo nas kolega Marco;) http://www.youtube.com/watch?v=V1wR8R9DTAI

Igorčina
06.05.2008, 12:21
Mare je CAR!!! On je!

Marco7
07.05.2008, 03:01
Ljudi thanks,trudim se da i sebe i ovaj portal dignem sto vise,tacno tamo gde mu je mesto !!!Pozdrav sve clanove yu midi team-a ;)

Korgminator
07.05.2008, 04:09
:">Da li neko ima ritmove za zabavnjake (Čola,Kemo,Oliver...)namenske i neke extra standarde: rumbe,sa,7/8,9/8,beginčiće,grčku, ali da su u full-u. Da rade do j...!' Nek postavi na download. Please!!!
Marco7 radi vrhunske ritmove!!! Čovek je genije, juče sam čuo jedan njegov ritam. Mrak! samo da ubodeš i da sviraš jer ako budeš nešto džarao možeš da pokvariš!!! He,he......Marco stvarno radi odlicne ritmove, jos najbolje sto niti jedan sample nije potreban za njih.

Alix
07.05.2008, 08:26
KLJUCKO---Jeste to je ta legenda...Čovjek vredan respektai veliki talenat,svaka mu čast...
IGORČINA---Druže nemam vala ništa od zabavnjaka,evo pre neki dan sam se žalio Blatusanu da sam zamjenio tezgu de se cepaju zabavnjaci...A ja sa južnjačkim stilom mogu samo da se palim i pušim od muke jer ne odradim pesme u originalu...

Igorčina
07.05.2008, 08:34
Ok, imaš li neke extra rumbe sa dobrim bubnjem i bassom!?

Marco7
07.05.2008, 11:07
@Korgminator :)
Ljudi dugo sam proucavao masineriju Pa1x,mnogo noci se nervirao i nisam spavao zbog nekih gluposti ali vremenom sve dodje na svoje!Potpuno si u pravu sto kazes da ne trebaju semplovi u ritam sekciji na mojim stilovima,ja mnogo volim zvuk te klavijature i postavku efekata koju je fabrika koristila na stilovima!I to je po meni jedina klavijatura(Pa1,Pa800,Pa2) koja ima sirov zvuk i moze da se napravi sound priblizno zivom orkestru pa zato i koristim one fabricke bubnjeve i malo obradim bas gitare i to je to!Verujte mi da svako vece jedva cekam novu svirku i sa svirke se uvek vracam zadovoljan!Imam i one prefinjene ritmove i bubnjeve od Rolanda i cuda ali Rx je meni full!Cesto snimam svirke pa onda kad preslusavam snimke kuci vidim koliko je sati,vidim kakvu energiju izbacuje ritam sa fabrickim bubnjevima i basovima s malo preprade a vidim kakvi su oni prefinjeni,sto kazu ljudi studiozni!I onda sam rascistio sam sa sobom,od fabrickih kitova koje sam malo sredio u soundu i fabrickih bas gitara sam lepo postavio skoro sve ritmove i to je to!Imam dosta prijatelja i drugara koji sviraju i vrsni su muzicari i dolaze na moje svirke,svi jednoglasno se slazu da sam pogodio u potpunosti postavku klavijature,i da sa ovim soundom mogu da idem da sviram gde hocu sa ponosom!E sto se tice solo boja tu koristim semplove koji su mi neophodni kao sto su buzuki gliss,fender clean guitar,neke boje sa tercama,neke juznjake,imam jedan JV kit i tako!Harmonike koristim fabricke naravno uz doradu jer nisam cuo do sada ni jedan sempl bolji od fabrickih ;) Eto to je ukratko o postavci koju koristim na stilovima a stavljao sam i one snimke sa svirki i mp3 demo pa ste mogli da cujete ;)

DjoleBn
07.05.2008, 11:22
U potpunosti se slazem sa tobom. nemam sta dodati. Mislim da je klavijatura Pa1x kao i pa800 i pa2x, jednostavno sama po sebi extra uradjena, samo malo farbi dodati, koje su nam bas bas potrebne...

Marco7
07.05.2008, 11:27
Ma to je svetski standard zvuka veruj mi i tu nema polemike!Na tim klavijaturama su radili najveci svetski strucnjaci i producenti i to je jasno kao dan kako stoje stvari!Posto dosta idem po stranim forumima gde se skupljaju ljudi koji se bave aranziranjem i produciranjem znam da svaki od njih ima u studiju ili Pa1 ili Pa800 i to sasvim dovoljno govori o kvalitetu tih klavijatura!