PDA

Pokaži Full Verziju : Način učitavanja ritmova i boja EXR-E2


mr_eko
01.05.2008, 23:47
Može li mi neko napisat ukratko način učitavanja ritmova i boja u EXR-E2....i ako može neko da mi pošalje hitno mi je neki stvari za ovu klavijaturu (još nije proradio DOWNLOAD centar)...hvala svima......

mr_eko
02.05.2008, 10:10
daj ljudi napišite par koraka za ubacivane ...ak može da mi neko pošalje na e-mail koji set.....:)

Morison
02.05.2008, 12:38
Ubacuje se preko usb kabla, povezes sa kompjuterom, stisnes usb dugme na klavijaturi i komp ga vidi kao prenosni disk.
Imas u download sekciji moj set, a ako ti treba hitnije, ostavi svoj mail pa da ti posaljem.

mr_eko
02.05.2008, 12:40
Ubacuje se preko usb kabla, povezes sa kompjuterom, stisnes usb dugme na klavijaturi i komp ga vidi kao prenosni disk.
Imas u download sekciji moj set, a ako ti treba hitnije, ostavi svoj mail pa da ti posaljem.

druze evo ti moj e-mail treba mi hitno hvala.....
********@*************

Marco7
02.05.2008, 12:59
Ovaj put nema opomene ali svaki sledeci put nema prastanja!Dogovoreno je da mail adrese i adrese raznih sajtova osim you tube i linkova sa nase stranice idu na privatne poruke!!!!To je po pravilniku!!!!!

mr_eko
02.05.2008, 13:01
Ovaj put nema opomene ali svaki sledeci put nema prastanja!Dogovoreno je da mail adrese i adrese raznih sajtova osim you tube i linkova sa nase stranice idu na privatne poruke!!!!To je po pravilniku!!!!!

pa u pravilniku pise da nema reklamiranja sajtova pa neki od moderatora to upravo rade!!!!!!

Marco7
02.05.2008, 13:08
Eko nema burazere pisanja licnih adresa to smo se dogovorili osim u oglasima!Prelistaj lepo postove pa ces da vidis koliko je email adresa obrisano iz prethodnih postova!A to sto se ti "pojedini" moderatori reklamiraju onda su verovatno prijatelji sajta i ako imas primedbu n to otvori lepo novu temu i neko ce se naci da to to lepo obrazlozi zasto je tako!Nema ljutnje ali pravila postoje kako za tebe tko i za sve nas!!!

mr_eko
02.05.2008, 13:12
Eko nema burazere pisanja licnih adresa to smo se dogovorili osim u oglasima!Prelistaj lepo postove pa ces da vidis koliko je email adresa obrisano iz prethodnih postova!A to sto se ti "pojedini" moderatori reklamiraju onda su verovatno prijatelji sajta i ako imas primedbu n to otvori lepo novu temu i neko ce se naci da to to lepo obrazlozi zasto je tako!Nema ljutnje ali pravila postoje kako za tebe tko i za sve nas!!!

prijatelju.....ja ovaj sajt gledam kao da je moj.....izvinjavam se zbog ovih licni stvari......i nemislim nikome primjedbu davat.....ovde smo svi za jednog .......;)

Morison
02.05.2008, 14:32
Poslao sam ti set ritmova

vingula
02.05.2008, 14:45
@MR EKO

Prekršio si pravilo br 16. - dobro ga pročitaj.

Marco7
02.05.2008, 15:39
Ma zna i on da je prekrsio pravilnik!Ali evo sad i drugi znaju da ne se ne smeju ostavljati licne adrese osim u oglasima i to je to!!!

mr_eko
03.05.2008, 19:12
Od kojih sve serija ROLANDOVIH mogu da se koriste ritmovi i boje za RXE-E2?????

neutral
03.05.2008, 19:30
Ritmovi mogu od svih serija, a boje ne mozes...