PDA

Pokaži Full Verziju : Tyros 2 - ritmovi od nekog Joce - PITANJE


marco
30.04.2008, 01:14
Evo ovako. Ima neki Joca koji pravi namenske ritmove za tyros , tj secka iz midija. Zamolio bih ove sa tyrosom koji koriste te ritmove da mi se jave ovde, imam jedno pitanje u vezi sa njima.
Ljudi, molim vas, NEMOJTE se bojati da cu vam traziti ove ritmove da mi prodajete, saljete, da se menjamo ili slicno, jer sam cuo da taj covek Joca naplacuje te ritmove. RITMOVI MI NE TREBAJU. Samo bih zeleo da vas pitam nesto u vezi sa njima.
Hvala unapred.

fico
01.05.2008, 11:09
Dali te interesuje nesto u vezi ritmova ili u vezi T2 najlakse da postavis pitanje moguce da neko zna ko i nema Yamahu .

Haaarmonikas
01.05.2008, 13:26
Ciao marco !

Koja ti pomoc treba oko Jocini ritmova ?

pozzz......

marco
01.05.2008, 13:43
Evo ovako. On uz te ritmove koliko sam ja ukapirao daje i poseban set bubnjeva, na kome su udarci potpuno ispomerani. Lupam sad, ali naprimer dobos nije na e2 ili d7 nego na es4. Da li bi neko od vas bio voljan da ukljuci u tyrosu taj set i da zapise rasporede udaraca tako kako je on slozio. Sta je na c0, c1, c2 ,c3... Ili da mi posalje taj set bubnjev na mail, pa cu ja sam da gledam. Za ovo bih se oduzio sa nekoliko ritmova iz svoje kolekcije.

Haaarmonikas
01.05.2008, 14:44
@marco i je i nije... mozes koristiti manje vise bez problema svoje drum setove.

isto ti radi, samo sta njegovi imaju malo vise snage

Prijatelju javim ti se na PM....

jeftabgd
14.05.2008, 01:26
Dacu ti ja Jocin broj ako ti nesto znaci ali s obzirom da on to naplacuje,neznam sta ce ti reci.Ja o tome slabo sta znam a imam Rolanda tako da sa Yamahom pojma nemam.