PDA

Pokaži Full Verziju : Seminar - Saveti za bolju svirku...


Vaxter
15.10.2005, 18:53
Evo nas...
Kako Versy kaze"
Doshlo je vrema da ova grupa vrsnih muzichara organicuje svoj prvi seminar...
Medicinari, veterinari, kao i mnogi drugi organizuju seminare, a sashto ne bi i mi...
Program prvog seminara je:

1) Meze
2) Neko dobro pechenje
3) Pice
4) Puno dobrog provoda... ;)

Elem...
What's the catch?

Pa ovako...

Odavno kod mnogih od nas postoji takva ideja, ali su Versy i cevap spontano doshli do toga da se ona stvarno pomene..

Kako se ionako ovde lepo drzimo, mogi li i da se jednom okupimo negde i zajedno se dobro provedemo...

Versi je kao moguce mesto za sastanak predlozio Beograd.

ako je neko zainteresovan za tako neshto, i ako ima neku, bilokakvu, ideju u vezi svega ovoga neka se javi... :D

SVI predlozi su dobrodoshli... ;)

Takodje bi trebali i da oformimo organizacioni odbor... ;)


Ajmo svi zainteresovani ovamo!!! :D

Versy
15.10.2005, 20:04
Bravo VAXTER, svaka čast, prosto nemam reči :D
A da znaš, čim smo se zauzeli do ovde, uspećemo i da realiziramo ideju :D
Možda je nekim ljudima izgledalo na početku kao zjbncja, ali - evo nije :D
Pa čim imamo već postavljeno ORGANIZACIONO MESTO, sada je red šefe da predješ na izbor ORGANIZACIONOG ODBORA :D
I to, sve lepo redom - kako si i postavio - od MEZEta, pa....do gde stignemo :lol:
Nego fali nam ĆEVAP da malo i on razradi ideju, sigurno čovek ima puno posla, al doći će on, čim vidi samo dokle je OVO stiglo :wink:
Pa idemo narode, da su živi i zdravi i Rolandi i Yamahe i Korgovi i sve ostalo, al dajte malčice inicijative za nešto ovako "konkretno", pa mi ćemo opet da pričamo o Muzici i svim njenim "propratnim stvarima" :lol:
Da se okupimo i da sednemo brate - ko pravi domaćinski ljudi, pa onda - do kraja i bez zabušavanja - klopa, piće, zezanje, šale, zjbncije, pesma, svirka itd. itd. itd. itd........
Ošekujemo predloge :D

cevap
15.10.2005, 20:51
E ovako raja. Na mene ne mozete rachunati, najranije tamo sljedece godine, mozda, radim na tome da hanumu dovedem ovdje, pa je velika zajebancija oko toga , da ne pricham i da vas ne gnjavim s time. Nego, ja sam za, i rado bih se vidio sa nekim ljudima, a ako bogda, ako taj prvi susret prodje zapazeno, vjerujem da nece ni biti zadnji, te da cemo se vidjeti nekom prilikom. U BG sam zadnji put bio 88 ili 89, ne sjecam se, al mi je sada odavde malo i podaleko. Mislim vec, ako idem dole, radije bih iskoristio to da posjetim rodni kraj, tako da jedino u tom periodu ako shta ispadne da se nadjemo negdje u BG. Inache da dolazim dole samo radi dan-dva, ne isplati mi se nikako. Da mi je blize, onda to ne bi bio problem, ali ovako, malo ce teze ichi.

Al.....eto, valjda postoji neka mogucnost. Ja ferije moram unaprijed da najavim najmanje 4-5 mjeseci, i to tachno u dan koliko mislim drzati, takva mi je firma, tako da je i to otezavajuca okolnost.

Versy
15.10.2005, 22:30
Sve je u redu burazeru :D
Bitno je da si ti ZA :)
Mi tek počinjemo sa planovima, a dok sve dogovorimo, sigurno trebaće vremena, jer ako pravimo nešto, da bude stvarno to nešto COOL u svakom pogledu.
A to za Beograd, ja sam samo onako rekao, kao jedan predlog.
Ipak na kraju - dogovor kuću gradi - znači kako svi rešimo gde će biti najbolje.
Samo je bitna dobra volja, a drugo će se sve srediti, pa i to za firmu što kažeš.
A ako bude ipak fešte /a biće sigurno :wink: /, garant neće biti poslednja, već samo novi početak jednog lepog druženja.
Pa, tu smo da se dogovaramo, kako će svima odgovarati i kako će svima biti najbolje :D