PDA

Pokaži Full Verziju : T3


mykeli
12.10.2005, 23:54
Prbacivanle sa FD na PS i obrnuto...
s tim da cita taj format na T3

kreso
14.10.2005, 10:14
Pozdrav kolega !

Nisam te baš najbolje shvatio, ali ti bi kao želio prebaciti podatke sa KORGA T3 na PC računalo i kontra ?!?!?

ili ...

T3 je starija solo klavijatura i nije DOS kompatibilna.
Pošto je to generacija KORG-ovih solo syntheva probaj s nekim editorom za M1, 01W/FD ili možda (ali nisam siguran) s editorom za X3.
Ja imam editore za N seriju KORG-ovih syntheva (N364, N263, N1, N5EX), kao i za KORG X5D, ali mislim da ti to neće raditi s PCG-ima od T3. Preko MIDI kabla možeš spojiti T3 s PC-om, ali neznam u kom ćeš programu moći boje da editiraš i obradiš. Potraži na internetu, možda postoji koji shareware za KORG T3

RadeKI
17.11.2005, 05:04
:)

Pazi ja imam korg t3 i to sto mogu da ti pomognem je da nadjes negde program za PC (MIDI QUEST) i instaliraj tu imas edtitore i sound librarians za oko 200-300 modela klavijatura od alesis-a pa nadalje.. mozes da radis boje u tom programu i sacuvas tvoje postojece boje.

Ja imam neku stariju verziju programa i sluzi super, odlican je za one koji imaju brdo starijih i novijih modula, klavijatura, ritam masina i efekata u studiju. Cuva boje i pritom mozes da radis boje u tom programu ja imam verziju 7.0 !

Za vise informacija poseti http://www.squest.com/ i imas tamo neku vrstu demo programa da skines.

;)