PDA

Pokaži Full Verziju : FABRICKI SET OD PA50


eldin
12.10.2005, 00:01
DALI MOZDA IMA KO OD KORGA PA50 FABRICKI SET? TREBA MI BIJO BI ZAHVALAN... :( JER ME OPET EVO ISTO SRANJE MUCI DA IZVINETE SA ASSING SLIDER NEMOGU DA GA SMANJIM STA JE OVO JEL TO VIRUS NEKI???+ EEEEEEE PA BI POKUSO DA STAVIM FABRICKI GLOBAL U NJEGA MOZDA BI FUNKALO????

Versy
12.10.2005, 01:49
ELDINE, pozdrav i evo ti link da to downloduješ:

http://www.korgpa.com/pa_root/en/products/pa50_soft.html?en

Ali ja te baš ne razumem dobro, ili su se postovi nekako izmešali 8O
U 7.02 - stoji da si rešio sve probleme...
A u 8.01 si napisao ovo 8O
Da li meni nije jasno nešto, ili imaš opet isti problem?
Pozdrav.

Biser
12.10.2005, 02:13
ELDINE, vidi u temu "POMAGAJTE" kako sam ja sredio problem

eldin
12.10.2005, 09:29
BIJO SAM RJESIO PROBLEM JER SAM GA VRATIO U FABRICKO STANJE I RADILO JE SUPER...BAS MI BILO DRAGO DA SE RJESILO...I POSLE SAM NEKE MIDI FAJLOVE UBACIVO I KASNIJE KAD SAM PUSTIO NEKI RITAM I STAVIO BOJU NEKU,,, STANJE JE BILO ISTO KAO RANIJE TAJ PROBLEM SA "ASSING SLIDER" AL POSLE SAM CITO NA FORUMU I NEGDJE PISE DA SAMO ODES NA SONG PLAY I VRATIS SE NAZAD NA STYLE PLAY I EVO SAD MI RADI OPET EEEE...IZVINITE STO SAM SE MALO UZNEMIRIO MALO I VAS I SEBE..AL ETO SAD RADI PA CU DA VIDIM KROZ VRIJEME KAKO CE RADITI..HVALA SVIMA KOJI SU POMAGALI SA YU-MIDI.....POZDRAV OD MENE ELDIN :!:

Versy
12.10.2005, 17:05
Pozdrav i baš mi je drago da je problem rešen.
Ali, buni me malo nešto drugo, pa bih pitao ovo:
Koliko sam ja razumeo, ASSIGN SLIDER neke kolege koriste za regulaciju jačine desne ruke?
Ako sam dobro razumeo, onda zar ne bi bilo praktičnije i bolje da se koristi EXPRESSION PEDALA za desnu ruku, a leva da ostane slobodna da radi druge stvari....

mikikg
10.12.2005, 16:12
Vidi na nekoj disketi sa stylovima ti je nakacen virus,utvrdi koja je i baci to
pozdrav

Biser
10.12.2005, 16:41
Moras da vratis pak na fabricko stanje i potoa da kacis svaki ritam,svaka programa i svaki performance jedan po jedan.Posle zapisi taj nov set a staru disketu ubaci sto dalje