PDA

Pokaži Full Verziju : ROLAND G70v3 prolupo


maricm
21.04.2008, 15:20
U subot navece sam imao svadbu i na pocetku je nestalo stuje(auto puko u banderu) dosla je poslje.
Dalje u toku svirke kad sam u jednom trenutku pritisnuo intro klavijatura je pocela neke svoje tonove izmisljat,kad sam resetovo bilo je sve normalno.onda opet u tijeku noci se to isto desilo i ja je opet resetujem i sve ok.
Klavijaturu nisam palio tek cu veceras da vidim sta je rec.
Prije mi se desavalo kad povucem neki ritam on mi neke boje pojaca do boga.
Izivciro sam se strahota,mislim da cu nekog da ubijem.

LJUDI POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE!!!!!!!!

maricm
21.04.2008, 16:03
e ljudi hajde ako neko nesto zna nek napise .znam da vi to mozete inace cu poginut!

milanceshow
21.04.2008, 16:22
Brate ne pada mi na pamet nista.Nemam ideju.

maricm
21.04.2008, 16:24
sad kad dodjem kuci slupat cu ga ako ga ne napravim ili utvrdim u cemu je kvaka

Vule
21.04.2008, 18:23
MA polako...napravi backup na karticu i formatiraj celu klav,vrati je na fabričko podešavanje...možeš i ponovo učitati softwer pa prati šta se dešava...

milanceshow
21.04.2008, 18:26
Samo pravljeni ritmovi ili i fabricki prave problem?

maricm
22.04.2008, 11:24
ljudi sredio sam nije nista otislo.
zavrsio sam tako sto sam na svakom instrumentu u svakom ritmu upalio eq.
negdje sam cuo da im je to bug ali to nije bitno ne go je bitno da sam sredio.
hvala milance i rolandinjos

pozdrav

kina
23.04.2008, 08:25
UUUuuuuuu Mladjo, postaje mi vec pomalo skakljivo uvezi G70.
Drago mi je da si napravio i sredio da ti vise nesteka.
Meni predprosli vikend, petak gost veceri Aca Nezirovic kod Welsa u Austriji,
taman on poceo prvi blok i poso krenuo kad isto nestade struje.
Ja se okrenu, doduse lokal je zatamnjen, kad nenamjerno stade ja na prekidac
od produznog kabla, imao sam osjecaj da he noga od stalka gdje mikseta stoji.
Medjutim nista Acko nije skuzio kao i ostali, mislili su da je osigurac vrisnuo.
Ja samo ponovo G70 ugasim i upalim i ozezi dalje, i onda sam se malo kolegi nasmijao
prvo zbog kabla a onda sto je m,orao opet da puni boje na Extremu.
Dok je punio, odma mi palo napamet prije dok sam na G800 radio pa puni pa se zajebaji pa nece pa steka, jednostavno da poludis i da se ugrizes za jaja.

Mladene, jesi li razmisljao o onom sto je vec kolega ovde okacio, o tuningu za
G70 da brze radi?

Poz. svima
cao

maricm
23.04.2008, 10:00
auu greske al desava se nisi jedini i meni je se to jednom desilo u po kola,a raja se samo zgledala pa kad smo upalili ponovo rekli smo da je zbog tehnickih kvarova doslo do nestanka struje.

O tuningu nisam razmisljo strah me pomalo mogu ti rec.

Vule
23.04.2008, 14:15
Nije opasno kada struja NESTANE...opasno je kada ponovo DODJE...treba ako se to desi odmah isključiti klav,i mikser...ma svu opremu...jedino je opasan taj dolazak napona,zbog strujnog udara...a sam nestanak je isto kao i gašenje na prekidač...
Meni se nekoliko puta dešavalo da prekine struja,što zbog slučajnog gašenja na produžnom,što zbog nespretnih konobara itd...ni jedan put mi g70 nije "poludeo"...MARICM,ipak ti malo "očisti" klav kad stigneš...može biti da se nakupilo djubreta u sistemu,sumnjam da je bug...znači BACKUP na karticu pa na fabričko podešavanje ili ceo software iz početka...ne može da šteti...

ROBOT
23.04.2008, 22:46
Maricu drago mi je da si napravio klavu i da vise nece doci do takvih problema ...pozzz

klavijaturista
23.04.2008, 22:55
Ljudi da nedode do problema sa strujom kupite si "STABILIZATOR"struje,to je zakon
Klavijaturama nemoze biti nista kada naglo nestane struje i kada se vrati struja jer kada ponovo dolazi struja dolazi veći napon i može spržiti kljavu...nemojte riskirati instrumente bolje dajte još 200eur za novi stabilizator od 2KW...mozete terati cjeli razglas,bubnjeve,dvije kljave,gitaru itd... znaci sve...
i NEMA STRAHA...
Pozdrav od Klavijaturiste pozzzz!

Vule
23.04.2008, 23:35
I još da kupiš crnca da to sve nosi...samo mi fali i stabilizator pored sve skalamerije...:-)

maricm
24.04.2008, 11:33
Imo sam stabilizator koji se zapalio jer je struja dosla 170