PDA

Pokaži Full Verziju : USA i Evropa


Braco19
21.04.2008, 05:36
Pozdrav,

Dali ima ovde ljudi koji su se iz USA odselili u evropu negdje?? Dali je to dobra idea posto je da izvinete ova ekonomija u USA sva sranje a muzika je propala takodje zbog nje..???

dugmic
21.04.2008, 06:07
Pozdrav,

Dali ima ovde ljudi koji su se iz USA odselili u evropu negdje?? Dali je to dobra idea posto je da izvinete ova ekonomija u USA sva sranje a muzika je propala takodje zbog nje..???

ma nema para nigde vise radi nesto drugo a ovo kao hobi , jos ce biti gore . burazeru nije nikom stalo do muzike toliko, u americi odes na svadbu , bezveze nije to kao nekad stoje bilo u kraju, ovdesu ljudi pretrpani sa racunima.i danas se svake gluposti sviraju kojeme ne interesuju vise u opste

Braco19
21.04.2008, 18:03
Ma ima para jarane ali samo za skolovane ljude, oni sto rade u fabrici nece nikad za nji biti. Amerika propada samo u "manufacturing" firmama. Nista onda izgleda da cemo u Evropu morati odavde heheh.

Zuki-Korg
21.04.2008, 18:40
Prijatelju, plutokracija vlada u Americi, sta je stobom? Skoluj se ako hoces para,- malo bolji zivot i buducnost!!!

Isto ces i u evropi raditi u neku firmu (industriju).. neces biti ministar ako se ode doselis...
Ako ti je do muzike.. onda znaj da je veca konkurencija u Evropi medju muzicara nego u Americi.

Studiraj!!!! To ti je moj najbolji savet!!!!

Braco19
21.04.2008, 19:02
Studiram jarane i lako nadjem ovde pare i poso itd samo uvjek sam mislio da je evropa bolja za zivot ipak tako mi amerikanci svi koji su dole bili kazu. Izgleda da covjeka muci ono sto je u tudjini i nemoze nikako. hvala na komentarima.

jeftabgd
28.07.2008, 05:25
Nazalost ne mogu da ti dam predlog iz vlastitog iskustva ali pogledaj malo statistike i izvestaje o standardu pa ces se uveriti da si potpuno u pravu.SAD je sranje u boji.Ljudi bolje zive u Svajcarskoj,Luxemburgu,Engleskoj a sigurno znas da mnogo bolje zive u Kanadi.Pre neki dan sam procitao podatak da Slovenija vozi najmladje automobile na svetu,prosek je 2,5godine.Za par godina ce i Slovenija biti u drustvu najjacih.Opet,ponavljam da je ovo samo slovo sa papira a ne moje vlastito iskustvo.

jeftabgd
28.07.2008, 05:26
Zaboravio sam Norvesku,Svedsku i Island(koji ima najveci standard na svetu).