PDA

Pokaži Full Verziju : Yamaha Vocaloid2....(bilo koji)


vingula
18.04.2008, 00:29
Dali taj program može služit recimo,da ja pričam u mic i umjesto mog glasa da izlazi glas iz programa,btw program služi kao virtualni pjevač.
Ima ih nekoliko vrsta glasova tipa: Leon,Miriam,Swet Ann,Hatsune Miku...itd. (ljudi čiji su glasovi snimljeni u program)

branoy
18.04.2008, 01:29
Ne znam dali to moze nisam probao , ja ih koristim kao background vokale lepo oboje samo treba znati nacrtati sta zelis... ti glasovi su nesto jedinstveno na svetu od strane yamahe.
Znaci to ti je zamena za background a sad da ti pevas a da njihov glas izlazi mislim ne verujem stvarno to je malo veca inteligencija da taj program prepoznaje sve sta ti radis sa glasom, pa da to moze ljudi bi snimili Sabanov glas a oni pevali e onda bi bili svi Sabani, pa ja bih uzivao kraj tolike estrade u mojim kutijama, ma to bi bio koncert svaki dan.. (uf kad bi to izmislili) e sad normalno ako ti lose pevas i Saban ce falsirati to je malo problem... ha-ha-ha-ha.... aloha!

jager
18.04.2008, 07:31
:D
Vingula bi da prica, ne da peva... Ima raznih programa za promenu boje glasa. Medjutim, ni jedan nisam nasao koji je free...

branoy
18.04.2008, 09:03
a, da... on bi da prica.... ha-ha......

marco
18.04.2008, 12:44
Jager, imam ja AV voice changer, razbijen.

vingula
18.04.2008, 14:41
ja bih da pjevam,za pričanje imam dosta vocodera,al mislim trenutno se bacit na takvu vrstu pjevanja :D

BasariStudios
18.04.2008, 14:48
Sta sad Vocaloid ima sa Yamahom? Zar YAMAHA podrzava Vocaloid?
Il prica se o HARMONIZER ovdje? ccccccccccccc...............

vingula
18.04.2008, 14:59
Yamaha je napravila Vocaloid,sad ima i Crypton Vocaliod 2,isto od yamahe

BasariStudios
18.04.2008, 15:03
Znam VINGULA da je Yamaha pravila to i koristim ga, bio sam tada i Beta Tester za njih
al ko sto kontam na forumu moram 2 putat pitat kad je nesto Vokalsko u pitanje pre no
sto dam pogresan odgovor jer 90% njih VOCAL HARMONIZER nazivaju VOCODER a 5%
njih nazivaju ga ONO STO PEVA TERCU, pa sad reko evo NOVOG IMENA.

marco
18.04.2008, 15:13
Kako moze na nas jezik da se prevede rec VOCODER ?

BasariStudios
18.04.2008, 15:58
E to neznam al VOCODER i HARMONIZER su 2 razlicna sveta ko Mars i Zemlja dok
VOCALOID nije nista samo obicno ime koje je YAMAHA odabrala, moglo je biti i
VOCALARA i bog zna sta dok prva 2 gore su FIKSNA STANDARDNA imena za to.

Marco7
18.04.2008, 17:09
Imas ih na onoj nasoj strani gde skidamo samo potrazi malo!Imas sigurno 10-15 razlicitih modela :))

jager
18.04.2008, 22:17
Kako moze na nas jezik da se prevede rec VOCODER ?

Pa ne treba izmisljati toplu vodu. Vocoder treba da se izgovara kao "Vokoder" i po meni to treba i da ostane. Cak i na "nasem" jeziku. Muka mi je od silovanja jezika nasilnim izmisljanjem termina za engleske reci... Sve ovo me podseca na "cvrsnik" :D