PDA

Pokaži Full Verziju : 7/8 za Tyros 1


fandjo
11.04.2008, 22:08
Imam nekoliko varijanti 7/8 za tyros 1 ali mi ni jedna nema dovoljno m...
Bio bih zahvalan ako neko ima pravi 7/8B-)

kljucko
11.04.2008, 22:10
Da li moze STW konvertovati ritmove od Korga za Yamahu? Ako moze,poslat cu ti dobar 7/8.

fandjo
11.04.2008, 22:17
Moze ,ali nije mi to to ili sam ja tanak u tome

Haaarmonikas
12.04.2008, 14:30
ciao fandjo,

stavio sam ti na download 3 ritma 7osmina... ja sam ih koristio na PSR a sada na Tyrosu 2... kod mene rade dobro, malo promjenis drum kit, bas itd.... i radi..

pozdrav

Marco7
12.04.2008, 14:37
Mislim da je Fandjo prvo trebao da uradi ovo!Ode u temu PREDSTAVITE SE NOVI CLANOVI i onda kaze
Cao ja sa Fandja sviram Yamahu ili sta vec evo da pozdravim sve ljude sa foruma i tako to!

A ne ovako:

Downloads 19
Post 2
Uploads 0

I to od ta dva posta koja ima trazi odma ritmove a ovih 19 downloada je poskidao sve za yamahu sto je nasao u download centru!
Ima tu ljudi koji imaju

Downloads 319
Post 0
Uploads 0

Svaka tebi cast buraz ovo se ne odnosi samo na tebe nego na mnoge koji dodju i odma daj daj daj i daj!Ima ovde dosta ljudi koji su sredili svoje yamahe ali na ovaj nacin tesko da ces od njih dobiti nesto kvalitetno!
E bas zato se ja zalazem da se u download centru ogranici ko moze da skida a ko ne!
Daj malo ucestvuj na forumu aktivno,pomozi clanovima koji su pocetnici u svirci i pocetnici sa mocnim spravama!Napisi sta ti je smetalo u pocetku kad ssi kupio klavijaturu da bi mogli drugi da se uce na tudjim greskama a ne odma daj!E kad ljudi vide da si ok i da si ovde da bi se druzio,pomogao i potrazio pomoc mnogo cess lakse dobiti ono sto trazis!!!!

kuki
12.04.2008, 16:15
Imam nekoliko varijanti 7/8 za tyros 1 ali mi ni jedna nema dovoljno m...
Bio bih zahvalan ako neko ima pravi 7/8B-)

U download centru imas stvarno dosta ritmova,a takodje imas i vise varijanti tog ritma kojeg trazis(7/8)!Naravno da nece zvucati lepo ako ga samo ubacis i to je to...On ne zvuci lepo na Tyros-u posto je verovatnu radjeno na nekom od PSR serije,sve sto treba ti da uradis je da udjes u Mixing Console i tu lepo promenis boje na odredjenim trakama,da podignes odredjenu boju za oktavu navise ili da spustis za oktavu nanize,da smanjis Hall ako ima previse(uglavnom ima),da izostris bubanj ako je "tup" ili obrnuto,i mnogo toga drugog...
Zatim udjes u Style Creator,tamo mozes da podesis Limit od koje note do koje da ti svira bas,i stvarno dosta toga mozes...da ne nabrajam sad!Naravno na kraju u Style Creatoru ides na Save,i on ti snimi sve promene sto si uradio i u Mixing Console i u Style Creatoru!

fandjo
13.04.2008, 12:50
Hvala puno,iako nisam stigao da instaliram na sint

fandjo
13.04.2008, 12:55
Prihvatam kritiku ,ali stvarno sam prvi put na bilo kom forumu i tek se uklapam.Moram priznati da sam i u godinama ,ali mislim da ce moje iskustvo dobro doci mladjima po godinama.
Prvi put sam Na Yamahinom aranzeru posle mnogo godina rada i mogu reci da se nisam ni malo pokajao