PDA

Pokaži Full Verziju : problem oko instrumenta!!!


al bundy
09.04.2008, 13:08
...eh ovako:prosle nedelje sam kupio cerkici jednu piscu.nabavio povoljno od jednog sudije na utakmici..
i djete ko djete,po cijeli dan samo piskaralo i sad nam se izgubila ona kuglica sto leta i zvrci u njoj...4 dana smo je trazili i nema je nigdje
e sad neznam dali mogu da stavim jednu kuglicu od laznih bisera sa zenine ogrlice i kakav zvuk dobijam sa time...ili da odem u italiju u rimini,naso sam covjeka,on to prodaje tamo???
inace sam iz svicarske.

Marco7
09.04.2008, 13:25
Ako joj stavis neku divlju kuglicu nece ti stimovati pistaljka pa ti vidi!Samo original =)) i mislim da ova tema treba da ide u svastaru ;)

milanceshow
09.04.2008, 13:25
=)) Sta da ti kazem.:) Navedi IME proizvodjaca.Za njih mora original kuglica da bude.Mozda ja imam na lageru.Ako nemam trenutno za koji dan dolazi 4 slepera kuglica.Ali moras tacan naziv proizvodjaca da mi kazes.
Mozes da narucis i specijalne kuglice.Na tim kuglicama se moze stelovati tonalitet.
>>Nemoj da zalis pare nego uzmi detetu naj kvalitetniju kuglicu.<<

Cuo sam za tog u Rimu.Prevarant 1000%.On ima samo lose kuglice.

kreso
09.04.2008, 14:51
[-O< Mili Bože što sve majka ne rodi =))
Pa jeste vi normalni :rolleyes: hebo vas kuglica.
Seli to u svaštaru :mad:

kuki
09.04.2008, 15:19
Bez komentara...

maricm
09.04.2008, 15:34
joj cime se vi zamarate

al ste orginalni:lol:

No.1
09.04.2008, 16:06
=))=))=))

Themitarshone
09.04.2008, 16:43
Ej brate kuglica....=))=))=))=))=))

al bundy
09.04.2008, 17:35
=)) Sta da ti kazem.:) Navedi IME proizvodjaca.Za njih mora original kuglica da bude.Mozda ja imam na lageru.Ako nemam trenutno za koji dan dolazi 4 slepera kuglica.Ali moras tacan naziv proizvodjaca da mi kazes.
Mozes da narucis i specijalne kuglice.Na tim kuglicama se moze stelovati tonalitet.
>>Nemoj da zalis pare nego uzmi detetu naj kvalitetniju kuglicu.<<

Cuo sam za tog u Rimu.Prevarant 1000%.On ima samo lose kuglice.

nema kuglice pa neznam ko ima licencu za pravljenje,na pisci stoji samo >CICIBAN<
a kad ti stignu sleperi ostavi mi dvje palete kuglica molim te!!!
ma za djete i nezalim....ostavi tri palete..
pravi si drug!!!!!



ok,bjezim u svastaru sefe:(...

daisa
09.04.2008, 17:46
Ima ovdje u St Moritz ovlasten servis za piste pa cu se raspitati koliko dodje kuglica ..isto cuo sam da vrse i stimanje piste pa sad ti vidi koja ti najbolje intonacija pase da je upucaju

al bundy
09.04.2008, 17:50
...onda cim dobijem kuglice od milancheta,dolazim u st.moritz da nastelujemo glasnocu,spuru(da mi kuglica nevuce na jednu stranu jer malecka hoce stereo zvuk) i da je izbalansiramo...

milanceshow
09.04.2008, 18:03
nema kuglice pa neznam ko ima licencu za pravljenje,na pisci stoji samo >CICIBAN<
a kad ti stignu sleperi ostavi mi dvje palete kuglica molim te!!!
ma za djete i nezalim....ostavi tri palete..
pravi si drug!!!!!



ok,bjezim u svastaru sefe:(...
Nema problema brate.
Razumem tvoj problem u potpunosti.Ja sam poceo ovim poslom sa kuglicama da se bavim jer sam od mnogih ljudi saznao da imaju isti problem kao i ti.
Povezao sam se sa licenciranim proizvodjacima jer sam zeleo samo kvalitetnu robu da imam.Kvalitet na prvom mestu.
Oni proizvode kuglice u saradnji sa naucnicima iz NASE.

Mogu da ti kazem da si kupio najbolju marku--"CICIBAN"..Najbolji zvuk daje.To mi je naj prodavaniji artikl.

Znaci ovako:
Ja cu da ti ostavim 3 palete kuglica i dobijas jednu kuglicu GRATIS.Ti si moj drug!!!

elvir
09.04.2008, 19:35
pa ljudi koja li je marka pište od mile kitića ,kako njegova neće da se nikad pokvari bemjoj

al bundy
09.04.2008, 19:42
Nema problema brate.
Razumem tvoj problem u potpunosti.Ja sam poceo ovim poslom sa kuglicama da se bavim jer sam od mnogih ljudi saznao da imaju isti problem kao i ti.
Povezao sam se sa licenciranim proizvodjacima jer sam zeleo samo kvalitetnu robu da imam.Kvalitet na prvom mestu.
Oni proizvode kuglice u saradnji sa naucnicima iz NASE.

Mogu da ti kazem da si kupio najbolju marku--"CICIBAN"..Najbolji zvuk daje.To mi je naj prodavaniji artikl.

Znaci ovako:
Ja cu da ti ostavim 3 palete kuglica i dobijas jednu kuglicu GRATIS.Ti si moj drug!!!

stvarno si prijatelj milanche!!!!!!
ja mislim da me je ovaj sudija zajebo.....onde gdje pise ciciban i pored gdje stoji broj shasije,tu je izgrebano,a ni papire nisam dobio iz nju...
ja mislim a je on to drpio glavnom sudiji,a on je izgleda obicni linijski sudija:confused:
moze svasta bit...
znaci uz tri palete jedna gratis...ma imas dusu ljubim te u nju....
ivo i malecka mi skakuce po sobi,drago joj sto Ce opet nesto bit od instrumenta!!!!!
HVALA TI LJUDINO!!!

maricm
09.04.2008, 21:45
svasta.
milance imas li klikera na prodaju a moraju biti bezbojci.=))=))=))

Darko88
09.04.2008, 21:48
...eh ovako:prosle nedelje sam kupio cerkici jednu piscu.nabavio povoljno od jednog sudije na utakmici..
i djete ko djete,po cijeli dan samo piskaralo i sad nam se izgubila ona kuglica sto leta i zvrci u njoj...4 dana smo je trazili i nema je nigdje
e sad neznam dali mogu da stavim jednu kuglicu od laznih bisera sa zenine ogrlice i kakav zvuk dobijam sa time...ili da odem u italiju u rimini,naso sam covjeka,on to prodaje tamo???
inace sam iz svicarske.

najbolje da usemplujes novu kuglicu ipak je original ton najbolji=))

jager
09.04.2008, 22:21
E, ljudi, imam ja "raznijeh kuglica"...
Treba mi samo tacan model pistaljke, mozda imam bas tu "izgubljenu" ...

:D

milanceshow
10.04.2008, 00:26
svasta.
milance imas li klikera na prodaju a moraju biti bezbojci.=))=))=))
Kako sad da ti kazem ..........
Ti si moj drug.Al si se sam navuko........=))

Glupo mi da kazem ........,a znas sta bi ti rekao!!! =))

smt2
10.04.2008, 00:47
NIsta brate ne poduzimaj .Sacekaj jos malo pa ce uskoro tresnje da stignu .Najedes se á kospice u piscu .Ako ti se zuri onda ti tresnje mostarke vec u maju sazrele .Trk u Mostar i donesi i nama:lol:.Brate sta sve neces procitat.=))

maricm
10.04.2008, 10:14
HE=))=))=))

tesla
10.04.2008, 10:29
pa i njegova je ciban ali je original 100% ima i plocicu sa brojem, al i on im'o problem sa kuglicama nije milanche rek'o zbog njega i poceo da radi taj posao....

kreso
10.04.2008, 11:17
Eto, dobro sam ja reko. Nemate pojma kako se štela kuglica u pisci. =))
Stavi feferon ili čili papričicu u šupak i da vidiš kakove sve tonove možeš potom proizvesti na njoj. Ma ima da sve flaše u birtiji popucaju od frekvencija :lol:

milanceshow
09.02.2009, 06:18
Setio sam se ove teme...........=))

AL kako mala napreduje?

al bundy
09.02.2009, 18:34
hahaha
smrzla pisca
zimsko doba.cekam proljece da kuglica odmrzne malo.
neki los kvalitet si mi poturio.
al mislim da ce bit nesto.
obrazcici su se poboljsali i povecali (bozic,pecenje itd)
a tebi puno .......
HVALA
VOLIM TE
KAKO SU TI KOD KUCE
TI SI DOBAR DRUG

(skontaces vec):p:p

gibanica
09.02.2009, 18:38
kao bivsi sudija preporucujem ti poularnu FOXERICU u srbiji kosta oko 1500din sto je nekih 15 i vise eur.
imaju resak zvuk kao sto cujes na tv-u . to su profesionalne.

al bundy
09.02.2009, 18:52
a kavi su joj tasteri???:D

tesla
10.02.2009, 00:48
koliko ima RAM-a i kakva joj je kuglica da ne moramo opet da potezemo ceo forum zbog kuglice....
pozzzzzzzzzzzzz

vujanov
10.02.2009, 01:41
Ima ovih novih O.S. za kuglice ili najbolje da nabidzis USB i sve duvas digitalno...

zeko
10.02.2009, 02:23
s novim OS-om mozes i dvije kuglice unutra staviti, da vidis onda kako izlazi na ozvucenje:lol:

krema
10.02.2009, 02:58
pa vi ste skroz odlepili, kakva je to budalestina, pa ta je instrument star ko biblija, najbolje skini detetu VST Original boju i nek svira u Cubase. Ovako dete moze da se umori i da padne u nesvesti posto puno kisloroda se gubi kad se svira u pisci.

eto mislim da sam pomogao i nadam se da si me razumeo dobronamerno

pozdrav

=)) =)) =))

caka012
10.02.2009, 19:27
Pricajte sta hocete, ali Yamaha kuglice su i bez semplera bolje od Korgovih sa semplerom. Najbolje su od svih osim od kuglica iz nosa, umesenim izmedju palca i kaziprsta. To su takozvane ETNO-KUGLICE.