PDA

Pokaži Full Verziju : Backup je na HD Pa80


milan_lekic
07.04.2008, 14:54
pozz
skopirao sam celu karticu a imam i set od prijatelja na svoj HD svoj Flash sam formatirao i kad napravim restore data i cekam (wait)..... kad sve to zavrsi karta je jos uvek prazna sta je tu sad problem a odkljuco sam i HD i CARD
molim za odg. izludit cu :)

milan_lekic
07.04.2008, 18:12
pa nije valjda da bas niko nezna o cemu pricam?

BasariStudios
07.04.2008, 18:20
Ja bas ne razumem pitanje, kakve veze ima restore sa time sto hoces da pravis
backup na kartici, ako hoces da kartica bude puna treba backup a ne restore,
zato je ona prazna jer nista ne ide u njoj nego sint pokusava da vuce iz nje.

milan_lekic
07.04.2008, 18:39
onda ovako nedime imam od kolege kompletne stvari sa njegove kartice (semplove, terce, JV kit) u mome Pa80 na HD kako da prebacim te stvari iz HD na svoju praznu karticu?

eto to o restore sam procito ovde
http://www.yu-midi.com/forum/showthread.php?t=4130

fico
07.04.2008, 19:54
Dali si kad si kopirao sve od kolege gledao kako su kodnjega na disku postavljeni bekap fajlovi .Koliko se secam oni imaju extenziju dat i svaki je u svom folderu a svi folderi su opet u jednom sa imenom backup .Postupak je sigurno pravilan kako je opisano u temi koju si naveo samo moguce da ti radis nesto pogresno .

milan_lekic
07.04.2008, 20:45
bas tako fico sve kao sto si rekao u folderu BACKUP su unutra BECK01, 02, 03 i ostale stvari

milan_lekic
07.04.2008, 20:50
probo sam par puta restore data i onda se napise from FD press enter ili from HD pres exit
i ja stisnem exit i napise se Wait i kad zavrsi ja stisnem CARD info i karta je prazna

fico
07.04.2008, 23:11
Malo sam zaboravio kako ide ali probaj kad te pita odakle ide restore i da ti FD i HD izaberi HD i stisni enter trebalo bi da ti pokaze foldere na HD i da mu das bekap .Neznam koliko sam puta pravio bekap i nikad nije bilo problem sve se je normalno snimilo na kartu i radilo .

milan_lekic
13.04.2008, 18:11
problem je resen kartica je puna ko sibica!!!
pozdrav svima a posebno mom kolegi Ficku

mr_eko
18.04.2008, 23:47
problem je resen kartica je puna ko sibica!!!
pozdrav svima a posebno mom kolegi Ficku

druze ja imam slican problem..kartica mi je od 16mb i napravio sam beckup od prijatelja takodje 16mb i sad kad idem na restore card dodje mi do 50 % i nece dalje,,,,,pola mi semplova ne prebaci....

fico
19.04.2008, 01:04
Sigurno je problem u bekap fajlovima prilikom kopiranja na disk .Morati ces da ponovis komplet sve od pocetka i ponovo kopirati sve sa diska na disk ili odes sa karticom pa kod njega napravis restor.