PDA

Pokaži Full Verziju : sennheiser w100


ilcezan
30.03.2008, 15:38
moj pevac je pre mesec dana dobio na poklon sennheiser w 100 mikrofon mikrofon je strava ali iz pocetka ima mnogo foniju i vadi mnogo dubinu na mikseti treba da se izvadi dubina skroz za da zvuci nekako . Cuo sam da se podesuje u resiveru ali neznamo kako sto ide.Jer moze neko da objasni kako se shtelue ovaj sennheiser w100 strava od mikrofon. pozdrav svima koliko vas ima

dominik
30.03.2008, 16:02
Ja bi samo savjetovao da se to ništa ne otvara!Imao sam ja jedan slučaj sa shure-om,al starijom izvedbom,pa smo po njemu šarafali,otvarali,na kraju još usrali sve!Kod tih mikrofona,pretpostavljam da su to noviji i sa lcd display-om,eventualno igrati se s gainom a na mixeru,tj. ekvalajzerima smanjiti bas i srednje možda,ne znam točno al opet kažem u njega ne dirati!!!!

ilcezan
30.03.2008, 20:17
DA UPRAVO SI ja ni sam planirao da otvaram taj predavatel nego sam hteo da pitam jer neko zna da stelue taj mikrofon posto moze da se stelue (mislim da moze) u predavatelu pre da se ukljuci u mikseru da se namale niski da se zgolemi oshtrina ali problem je sto pojma nemamo kako ide to ma da sam procitao uputstvo sto kako ide a bas nema za to