PDA

Pokaži Full Verziju : moss boje??


kabi
23.03.2008, 22:38
Cao jel bi mogli mozda ove moss boje da se postave u KPM-fil/format sto je postavio edo?
Hvala unapred,kabi........

dalabu
23.03.2008, 23:14
dobra ideja ali tesko da bi slovenac pristao na takvu ideju kabi!

BasariStudios
23.03.2008, 23:36
Moze do nekom stepenu al ne bas onako kako jesu, evo bas sad spremam neki MOSS SET za LE.

kabi
24.03.2008, 14:33
Ok hvala Nedime,cekamo......
kabi

Edis85
25.03.2008, 17:51
Vrlo tesko to zato sto moss-u portamento da car mozda bi se i neke boje dale
ali portamento je vazan klavijatura nema bas 100% taj portamento sto ima moss
ja sam probavo ali nije to to :P, ko regulise nek javi :D

BasariStudios
25.03.2008, 18:40
Sta ti prricas matere ti?

Edis85
26.03.2008, 19:10
Sta ti prricas matere ti?

Pricam da nemore MOSS kad semplujes zvucit 100% isto ko kad imas na moss eto sta pricam jel kakav problem?
Ako si meni uputijo pitanje.Portamento nije isti u klavjeture i moss boarda,....itd
ako grijesim onda izvini sveznanac, aj bog

BasariStudios
26.03.2008, 20:49
Ti si fino to sve rekao i naravno da ne moze...samo sam se nasmijao na neke od tvojih
razloga koje si dao zasto ne moze...to su najzadnji razlozi...niti sam rekao da gresis jer
i ti i ja smo ljudi al naravno imam pravo da te ispravim ako si nesto pogresio ili
zaboravio, niko nije rekao da lazes i ne, portamento nema nikakve veze sa tim.
Bar JA znam vrlo dobro sta je MOSS i sta moze i sta ne. Ima 20 drugi vecih razloga al
Portamento nije jedan od tih razloga ustvari nije razlog nimalo. Ima tu mnogo vecih
razloga za koje ti mozda nisi ni cuo.

Pozdrav

Edis85
28.03.2008, 15:56
Ti si fino to sve rekao i naravno da ne moze...samo sam se nasmijao na neke od tvojih
razloga koje si dao zasto ne moze...to su najzadnji razlozi...niti sam rekao da gresis jer
i ti i ja smo ljudi al naravno imam pravo da te ispravim ako si nesto pogresio ili
zaboravio, niko nije rekao da lazes i ne, portamento nema nikakve veze sa tim.
Bar JA znam vrlo dobro sta je MOSS i sta moze i sta ne. Ima 20 drugi vecih razloga al
Portamento nije jedan od tih razloga ustvari nije razlog nimalo. Ima tu mnogo vecih
razloga za koje ti mozda nisi ni cuo.

Pozdrav

To da sm ljudi to se zna, ljudi grijesim i to se zna tako, ja sam reko svoje iskustvo i probo sam semplvat neke moss boje koje,
al nijedna nije 100% ta boja sa mossa to sam htjeo da kazem, al kakvi su razlogi zato mozda znas vise neg ja al ja mislim da je bitno to,
da je postiči moss boju na sempal da bude 100% NEMOZE, ako grijesim onda grijsim ljudi smo :). Pozdrav drug!

No.1
31.03.2008, 12:02
@Edis

To je normalno.
Nijedan klav koji semplujes ne mozes dobiti ga 100% na drugi klav.
Moze samo se priblizno dobiti takav ton ili slicno.
Sve to zavisi od mnogo stvari.