PDA

Pokaži Full Verziju : dilema u vezi opterecenja spidera...


speedy23
21.03.2008, 19:20
Pre 3-4dana sam dobio ovog "lepotana" e sada...posto u stanu nemam mnogo mesta...klavijature drzim non stop na njemu...da li se on preopterecuje tako i da le treba da se brinem da se nesto ne desi...po specifikacijama moj korg+roland su teski oko 27kg...

beast_x
21.03.2008, 19:37
E ovako prijatelju... Nije problem što držiš kljave na njemu...neće mu ništa bit...budi bez brige...ipak on je nosivosti 35 kg i vrijednosti cca 200€..stoga,za tu lovu mora i nosit! ajd živio

kuki
21.03.2008, 20:12
Pre 3-4dana sam dobio ovog "lepotana" e sada...posto u stanu nemam mnogo mesta...klavijature drzim non stop na njemu...da li se on preopterecuje tako i da le treba da se brinem da se nesto ne desi...po specifikacijama moj korg+roland su teski oko 27kg...

Nista nemoj da brigas mora on to da nosi,to mu je posao!
Pa i u muzickim prodavnicama klavijature non stop stoje na stalkovima i losijim od ovog spidera!

mykeli
21.03.2008, 22:12
Batice,bez brige..preporucujem ti da uzmes neku onako od 50 do 70kg,pa je popni na prvu,pa na drugu rucicu...ionako su zgodne idu u V,znaci jednu nogu na jednu,i drugu nogu na drugu rucicu.
I tu ti je sve na tanjiru,kao kod ginekologa:lol::lol::lol:

tesla
21.03.2008, 22:16
=))=))=))=))
e moracu i ja da uzmem spyder

Alix
27.03.2008, 11:19
Imam Spider već skoro 3 godine...Vjerovali ili ne (govorim otvoreno) na njemu sam radio one stvari sa bivšom (da isprobam i to ludilo) i nije mu ništa bilo premda je ona imala bar jednih 55kg...Inače su to stalci koji su jako stabilni i izdržljivi...Doduše imo sam primjer prije 2 mjeseca da mi je pukla noga...kako,zašto?Jednostavno sam ga odnio u AudioPro koji ih uvozi i odmah su mi bez razmišljanja dali nov zapakovan...Zašto?K&M daju toliku garanciju na stalak,da ako ti se slomi noga,dobijaš novi a tvoj stari se odnosi na testiranja u laboratorij da ustanove kakva greška je došla u proizvodnji...Dakle noga je pukla zbog tvornične greške (slabo saliven aluminij i posle izvesnog vremena se "crack" širi pod opterećenjem i jednom pukne)...Eto skratka najbolji stalci za klaviature i jako stabilni...Pozdrav!

maricm
27.03.2008, 11:22
klavijature mogu da stoje na stalku ali nakon nekog vremena se pokvari klavijatura.:lol::-O

kreso
27.03.2008, 13:59
Spider stalci drže 50 kg bez problema. Dane i noči može bit pod foul opterečenjem. Nemoj da se brineš.

DinO74
27.03.2008, 14:57
Hahahha ...svaka cast Almire Eti si druze iskoristio Spider u najbolje svrhe...ebo svirku ;)

josipv
27.03.2008, 23:25
Imam Spider već skoro 3 godine...Vjerovali ili ne (govorim otvoreno) na njemu sam radio one stvari sa bivšom (da isprobam i to ludilo) i nije mu ništa bilo premda je ona imala bar jednih 55kg...Inače su to stalci koji su jako stabilni i izdržljivi...Doduše imo sam primjer prije 2 mjeseca da mi je pukla noga...kako,zašto?Jednostavno sam ga odnio u AudioPro koji ih uvozi i odmah su mi bez razmišljanja dali nov zapakovan...Zašto?K&M daju toliku garanciju na stalak,da ako ti se slomi noga,dobijaš novi a tvoj stari se odnosi na testiranja u laboratorij da ustanove kakva greška je došla u proizvodnji...Dakle noga je pukla zbog tvornične greške (slabo saliven aluminij i posle izvesnog vremena se "crack" širi pod opterećenjem i jednom pukne)...Eto skratka najbolji stalci za klaviature i jako stabilni...Pozdrav!

Da da,isto se i meni dogodilo,pukla noga nakon tri dana sto sam ga kupio,ljepo vratio nazad i dobio novog!
Sad ga imam oko godinu dana i super sam zadovoljan jedino je dosta osjetljiv,lako se ogrebe!

Alix
28.03.2008, 00:59
Ima čika Alix i rešenje za to...Sad baš čekam ovaj vikend da prođe i farbam ga po drugi put...imam jako ružnu naviku,a to je da dole na nogicama stalka stavljam svoje teške nogurine...i na uglovima se boja izbriše i ružno izgleda ko đavo...jednom sam već kupio sprej za farbanje ratkapa z auto (srebrni) i ofarbo al kroz 2 mjeseca ista pjesma ko na početku...E sad sam dobio savjet od kolege što radi kod auto-lakera....Kaže da prvo nanesem bazu-to jest taj srebrni sprej,i kad se osuši bar jedno tri sloja prozornog laka (akrilat ili tako nešto ima naziv,nisam zapamtio)...i sigurno ću biti miram bar jednu godinu dana...Troškovi me izađu slabih 20eur,tako da ću i to probati nebil uljepšo ovog ljepotana...Pozdrav!