PDA

Pokaži Full Verziju : Klavijature I Majstori


Marco7
18.03.2008, 10:21
Uglavnom svima nama na klavijaturama se javljaju problemi iste prirode a to su polomljeni dugmici na prelazima,start-stop,slomljeni out-i zbog teskih dzekova i neobazrivosti ljudi kada nam prolaze pored instrumenata,slomljene dirke i tako te sitnice koje mogu dosta da uticu na kvalitet svirke!E evo zasto sam otvorio ovu temu!
Imao sam slomljena dva dugmica na fill1 i fill2 i Start/Stop dugmic,uz to mi je i bio ostecen Out2 pa mi je ponekad prekidao izlaz na njemu u toku svirke!Kontaktirao sam majstora Mikija iz Kragujevca koji je inace i clan ovog foruma i ima nick Mikikg i zakazao termin da dodjem u Kg da mi on to sredi dok ja prosetam i popijem kafu sa nekim drustvom iz Kragujevca!Prvo me je lepo docekao a drugo i sto je najbitnije uradio mi je covek klavijaturu kao da je servisirao Korgov servis!Za razliku od proslog majstora kod kojeg sam nosio staru klavijaturu zbog istog kvara ovog puta sam prezadovoljan i dajem ocenu 10 za profesionalnost u poslu i 10-tku kao dobrom coveku!Svim drugarima sa foruma iskreno preporucujem njegove usluge zbog toga sto je covek profesionalac u poslu i odnosa cena-kvalitet!I moze covek da odradi na Pa1x pro prosirenje memorije za jos 32 mb ;)
Aj sad nadam se da vas nisam udavio =)) Pozdrav...

Alix
18.03.2008, 10:45
koliko te izašo servis?Al onako realno...Za primer kod nas u Sloveniji košta menjanje dugmića 15eur...Dakle 4 komada (Var4,Start,Lower,Manual Bass) sam platio okruglih 60eur skupa s poslom...

Marco7
18.03.2008, 10:50
O dje si Alix burazeru :) Evo sad cu da ti kazem
Fill1,Fill2 i Start/Stop i Out 2 zamena i povratak na fabricko stanje 40e ;)
Stvarno nije skupo i odradjeno profesionalno!

kuki
18.03.2008, 12:17
Ne sumnjam u njega sigurno je odlican majstor u servisiranju klavijature!
Dobro sad znam gde da nosim klavijaturu kad budem imao neki problem.:)

Marco7
18.03.2008, 12:27
Sigurno neces da pogresis!Samo se najavis coveku dva dana pre i to je to!Zadovoljan se vracas kuci ;)