PDA

Pokaži Full Verziju : Direct Internet Connection(psr3000,1500)


b.o.Y.c.h. ČK
13.03.2008, 17:43
Zdrawo!
Jeste li ikad napravili tu "direktnu konekciju"preko klavijature?i šta se time može skinuti?dal se klavijatura preko toga može nadograditi il je to obična glupost??!hvala

baxuz
15.03.2008, 22:08
nisam nikad pravio D.I. konekciju ali nemislim da ce ti ista to biti od koristi za nasu muziku. to je vecinom za kupovinu midi fajlova i stylova od yamahe.

b.o.Y.c.h. ČK
16.03.2008, 16:25
Eto baš sam se jučer logirao,registrirao preko yamahine str da bi kasnije mogao preko nje na net...mislim da je ovo dobra stvar.istina da možeš kupit midije itd...ja sam skinuo upgrade(besplatno) za nju al trebam nabaviti "smart media card" da bi mogo instalirat jer preko usb-a neće...Gdje mogu nabavit tu karticu i za kolko?ima neko za prodat??32mb,64mb...

fico
16.03.2008, 18:31
Sa upgrade ces dobiti samo drugaciji interface za internet i podupire taj paket vise protokola i vise razlicitih modema .Do verzije 1.6 je bilo mogucnost koristenja 3 modema sad sa ovim OS se to poveca kao i dobices mogucnost da sledece update mozes da ubacujes sa USB .Za karticu ce biti malo veci problem da ju nadjes ali vidi nekog ko ima korg Le da ti ju pozajmi bar toliko da nadgradis sistem za drugo ju vise neces trebati .Jedino je dobra stvar tih karti da je u lezistu i ne mislis za nju kao za usb.

b.o.Y.c.h. ČK
16.03.2008, 18:44
živio fićo,hvala!