PDA

Pokaži Full Verziju : Spajanje Hdd Na G-1000


BOEM72
13.03.2008, 09:56
Pitanje i molba za pomoć....

Nabavio sam vanjski HDD za g-1000.....i sada kad pozivam ritam iz perfomanc npr. A21 on mi ponovno traži ritam iz ID5 tj. zipa a ne iz ID4 GDJE JE HDD.....gdje sam pogriješio i dali netko ima riješenje....

amko_NP
13.03.2008, 11:09
Nisam siguran, ali izgleda moras da napravis za taj Ritam ponovo Disk-Link, znaci ponovo Ritmove da poredjas ali ovaj put sa ID4.....pozz

BOEM72
13.03.2008, 11:35
Nisam siguran, ali izgleda moras da napravis za taj Ritam ponovo Disk-Link, znaci ponovo Ritmove da poredjas ali ovaj put sa ID4.....pozz

Da to sam i ja pomislio.....pa nije mi jasno .......pa to onda znači da nemogu istovremeno koristit i zip i HDD.........ili recimo to znači da je iz perfomance B31 drukčiji nego za zip.....

amko_NP
13.03.2008, 11:46
Tacno, mozes samo pojedinacno ili Floppy ili ZIP ili HDD da koristis, ali care neznam sta ce ti HDD, ako sviras Uzivo i napunis sve Data-Banke Ritmova i Performenca ti onih 100MB na ZIP nemozes napunit pa jos toliko Podataka da stavis, eto jedino ako radis sa Midi-Fajlovima ili ti je ZIP-Drive u kvaru, inace nevidim Razlog da koristis HDD.

BOEM72
13.03.2008, 11:57
Tacno, mozes samo pojedinacno ili Floppy ili ZIP ili HDD da koristis, ali care neznam sta ce ti HDD, ako sviras Uzivo i napunis sve Data-Banke Ritmova i Performenca ti onih 100MB na ZIP nemozes napunit pa jos toliko Podataka da stavis, eto jedino ako radis sa Midi-Fajlovima ili ti je ZIP-Drive u kvaru, inace nevidim Razlog da koristis HDD.

...ma ne radim sa midi-fajlovima već sam htio samo imat u rezervi napunjeni vanjsko HDD....ma nikad neznaš s ZIP-drive.......jedan mi je nedavno riknuo....to im je mana pa sam nabavio neki HDD od 1 GB i znam da mi to netreba ali nikada neznaš bilo bi dobro da funkcionira

amko_NP
13.03.2008, 15:12
E to je vec druga stvar.....onda znaci moras sve Ritmove programirat na ID4 i Performance onda prebacis isto na ID4 isto, onda u slucaju kvara ZIP'a samo loadujes te Performace sa ID4 i to bi trebalo da je to, onda si na sigurnoj Strani