PDA

Pokaži Full Verziju : Nastup Na Festivalu Stari Grad


Marco7
11.03.2008, 21:01
Kako je ljudi,otisla mi lepsa polovina kuci pa me eto opet sa vama :) Evo jedan nastup sa festivala Stari Grad!Pesma Pridji mi blize,ja sam kompletan autor kompozicije ;)

http://www.youtube.com/watch?v=AI3kvLox6hs




http://www.youtube.com/watch?v=V1wR8R9DTAI

krcmar
11.03.2008, 21:37
Sta je ovo, ovaj isti kao ti. hehe

Marco7
11.03.2008, 22:00
Jel da pljunuti ja :))

zeko
11.03.2008, 22:05
hebem ti sta ovaj momak pjeva, ha Marco... da ti je takav vokal imat:::=D>

kristian
11.03.2008, 22:14
I koje mjesto bi, od prva tri... ;)

Marco7
11.03.2008, 22:36
Pa sa ovom pesmom 4. mesto a prosle godine sa pesmom Kazna isto 4. mesto i nagrada publike mada sam i ovde zasluzio nagradu publike ali se nije dalo,uzese je Hanka Paldum i Don Almir,imali su neku duet jbg :)

al bundy
11.03.2008, 23:10
.....znaci ti autor ove pjesme???...
fino fino!!!!!nema sta!!jel imas jos ovoga na tube???

...i da ti javim..probo sam ono sti si mi reko za razdvajanje kicka i bass gitare...
nije puno bolje nego milijon puta bolje....:)
havala puno!!!

Marco7
11.03.2008, 23:12
Evo sad ucitavam jos neke spotove pa cu zalepiti link ovde ;) Ja sam ti rekao da ces da se zadiviss kad porazdvajas sve posebno :))

al bundy
11.03.2008, 23:32
...hahaha....zalijepi...ali malo pljuni,da bolje drzi da nebi spao=))

Vaxter
11.03.2008, 23:34
Hoce te ta chetvorka... :))

Marco7
11.03.2008, 23:41
Mozda bi trebao Marco7 da promenim u Marco4 :)) A brate =))

fico
11.03.2008, 23:48
Najbolje da dogodine i ti povedes neku pjevaljku sa sobom ali nemj Hanku neku u minicu i tu je prvo mesto odma .

branoy
12.03.2008, 00:34
Ej niko ne prica o snimku.... Markic malo ti je vox jak slusam na monitore snimak, i onaj bras u solu mi deluje suvo mozda mi se cini al meni se nikad nista ne cini nego kazem kako cujem,
jer imas lepu boju kojoj treba lepog hala bas kao onaj tvoj snimak mislim pesma uzivo sto pevas od Vlade Georgieva sa korgom, mada su ovo dva razlicita stila, znaci aranzman i mix je mogao lepsi ispasti od ovoga i bio bi trece mesto sto posto kazem ti.. A delujes mi malo ukoceno na sceni, ma nabaci malo ozbiljniji imidz doteraj vise mix daj mu prostor sto hvali i videces rezultate! Verujem u tebe! Ja sam takav i prema sebi mnogo kriticar nesto uradim, pa slusam pa mi se ne svidja ovo pa ono ma razumes me.... A znam stvarno kad cujem snimak tacno sta mu hvali... Pooz i do godine drugcije pristupi svemu jer ipak si na lepom fesivalu gde se trazi moderan pop a ti to mozes jer delujes mi dobar decko i znas!!!!!

Vaxter
12.03.2008, 00:35
Dobro, u ovom sluchaju je 4 bolje nego 7! :))

Marco7
12.03.2008, 01:09
A joj Brano zar bi na jednom ovakvom festivalu mogla da prodje losa produkcija???Pa ovo je samo najobicniji snimak sa you tube-a koji ovde probija koliko moze,ne mozes po njemu ocenjivati produkciju,ima na netu da se skinu pesme u mp3 formatu pa poslusaj!Evo sad sam ja kompresovao snimak proslogodisnji kad sam uzeo nagradu publike pa cu dodati link ujutru!Ovaj snimak sam bacio cisto da se vidi ova vrhunska scena,reakcija publike i da se cuje pesma...

kreso
12.03.2008, 13:12
Ma svaka čast majstore. Skidam kapu do poda. Vidiš, mogo bi i meni nešto da izaranžiraš za predstoječi festival. Muziku i tekst imam, samo moram aranžman nabavit od profesionalca. I da ako pjesma pobjedi morat češ da potegneš kojih 500 km na feštu :D. Ne brini za smještaj, moj si gost.
Kad dođe vrijeme čut čemo se private da dogovorimo sve u tanane. Naravno, ako pristaješ care.

amko_NP
12.03.2008, 13:41
Sta da kazem....Svaka Cast Majstore!!! Samo dalje tako...;)

Marco7
12.03.2008, 16:34
Hvala ljudi na podrsci!Kreso tu smo uvek za akcijee :)) jos kad imaju zuraje uuuuu...Evo uspeo sam da uploadujem jos jedan snimak koji je mnogo bolji od ovog prethodnog,tu sam uzeo nagradu publike i uradio sam neki malo ozbiljniji aranzman!Pesma se zove Kazna Text.muzika i aranzman JA =))

http://www.youtube.com/watch?v=V1wR8R9DTAI

Alix
12.03.2008, 17:20
Marko svaka čast majstore...S ovim si pokazo da si pravi profesionalac i talenat u vodama muzike...Sad pojedinci koji stu te kritikovali (znaš i sam) mogu da šute i da se dive majstorskom poslu...Onaj ko ovako stigne do festivala i napravi odličan material može da se naziva profesionalnim muzičarom a ostali koji nikad nisu vidjeli bine ili tv kamere a glume virtoze samo neka šute...Ne započinjem gužvu nit svađu ali poslije onoliko kritika na Macov račun,nek se vidi ko je Marko---Moj veliki prijatelj i legenda s kojim se ponosim da ga znam i da je član našeg sajta...Pozdrav!

al bundy
12.03.2008, 18:34
ej marco...jel ti ovo i pjevas ili sam ja malo vise cugno???

Marco7
12.03.2008, 20:13
Alix hvala puno buraz,nemam reci brate :) Evo sad ucitavam jos spotova sa festivala i tako svirke live iz nekih televizija pa cu da sibnem linkove ovde!Imam cak i nekih snimaka sa poznatim pevacima i pevacicama gde sviram i pevam duete sa njima :) a ima i nekih pevacica gde je bilo i vise od dueta =))

nidzabg87
12.03.2008, 20:22
imas boju glasa ko Boban Rajovic:), fina pesma, isti semplovi bubnja ko zA Acu Lukasa, udari prva?

Marco7
12.03.2008, 20:24
Imas i ovaj drugi snimak pogledaj ;) A sto se tice semplova koristen je BFD Vst za ovu pridji mi blize a za Kaznu Stylus RMX! I jos nesto ovu pesmu sam snimio pre nego sto je izasla udari prva :) Snimljena u maju 2006. a udari prva izaslaa oko nove godine pred 2007.

al bundy
12.03.2008, 20:30
Alix hvala puno buraz,nemam reci brate :) Evo sad ucitavam jos spotova sa festivala i tako svirke live iz nekih televizija pa cu da sibnem linkove ovde!Imam cak i nekih snimaka sa poznatim pevacima i pevacicama gde sviram i pevam duete sa njima :) a ima i nekih pevacica gde je bilo i vise od dueta =))

...e pa de nam onda stavi te snimke gdje ima nesto vise od dueta....:rolleyes:

dugmic
12.03.2008, 21:36
Pa sa ovom pesmom 4. mesto a prosle godine sa pesmom Kazna isto 4. mesto i nagrada publike mada sam i ovde zasluzio nagradu publike ali se nije dalo,uzese je Hanka Paldum i Don Almir,imali su neku duet jbg :)

jaoj bre kaka hanka vec mije do glave, stace vise ona da kom peva , ko da ody na groblje , bolje tamo da pevajy samo kukotina , bre ljudi ugledajtese malo na kosmajca , y prvom plany dvojka , pa posle buckurisi, ostali, kako kukamo dobrosmo dogurali

jager
13.03.2008, 00:04
Auuuuu. Marko pa skidam ti kapu, zaista. Svaka cast, cista desetka!!! Samo nastavi tako!!!

Marco7
13.03.2008, 10:59
...e pa de nam onda stavi te snimke gdje ima nesto vise od dueta....:rolleyes:

Ne dozvoljavaju upload na you tube =))

al bundy
13.03.2008, 13:36
pa dobro...preuredi malo to u softcore :p

ili jos bolje....snimi ponovo....