PDA

Pokaži Full Verziju : Eh, te pevacice....


Millan
09.03.2008, 19:18
Prvo vece dolazi i pita me, sta sviras ti...., valjda da vidi dal' je mogu otpratiti, jbg pevacica je to, ihaaajjj i to znas kakva...:lol:
Sledece vece dolazi i donosi mi svoj repertoar, da se ne bi dovikivali sta cemo sledece... A, repertoar, em raznovrstan, em preobilan, da te glava zaboli, 100 muka uhvati, a mozda i proliv dobijes...:lol:
Ja stvarno ne znam sta je sa njima, pogotovo ove mladje pevacice, to je tako istripovano da je to katastrofa, svaka misli da je neka zvezda, da treba da ima cifru neku, jer je ona pevacica bre!!! O pevanju necu ni da komentarisem, bilo sta reci je suvisno... Da, a svaka je istripovana da joj pesma Ciganka sam mala najbolje lezi...hahhahah
Evo i repertoara...:
http://img262.imageshack.us/img262/4443/img2633rgi8.th.jpg (http://img262.imageshack.us/my.php?image=img2633rgi8.jpg) http://img187.imageshack.us/img187/529/img2634rss4.th.jpg (http://img187.imageshack.us/my.php?image=img2634rss4.jpg)

banex
09.03.2008, 20:21
Vidim da si upoznao natasu.Hehehehehe!Je sam je lansirao na trziste.Milane samo opusteno.

No.1
10.03.2008, 01:16
Pa dobro, ja ne vidim sta ima lose tu?
Zenska bas profesionalno postavila se i napisala sta peva
mislim da je to bolje nego da se dovikujes s'njom na svirci
A to kako peva je sasvim druga stvar, ali ovo sa repertoara
mi se jako dopada.I bas je raznovrstan dobar je.

jager
10.03.2008, 01:21
Ako joj je to ceo repertoar, onda je BAS profi :)
"Dodji da mi ruke grejes" je cak i precrtala, pitam se zasto? :D

Millan
10.03.2008, 01:51
Da, to joj je ceo repertoar, a pesmu je precrtala, jer je dva puta napisala, ima je i na jednoj i na drugoj strani...:D
Korgovac, eto ti je vodi je kuci ako odgovara...:P:D
Eee, banex banex......:lol:

No.1
10.03.2008, 03:03
Ha, pa sto da ne...vodio bih je kuci...kad nema nikog doma.

WUK013
10.03.2008, 05:21
Milance, nemo se sekiras,pa to je sasvim normalno.
Mi smo ipak samo sviraci a one su PEVACICE.
Ja licno vise i ne obracam paznju na te takve umetnice.
Skoro sam imao jednu sa istim ili slicnim repertoarom ali samo na papiru.
Toliko se uzivela kao da je Snezana Djurisic,dok se jedan gost nije pobunio
a onda sta cu ,ona sedi a ja i pevam i sviram a na kraju delimo lovu zajedno.
STRASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hebiga sta ces to nam je sudbina.
Dakle sto rece nas prijatelj - OPUSTENO !!!!

jager
10.03.2008, 09:22
Aaaaaaaa, pa trebao si joj onda to naplatiti "u naturi" :D
Ma i ja sam do sada radio sa dosta pevacica, ali nema sanse da u jednoj te istoj nadjes da sve odgovara: da ima i reperoar, da peva pristojno, da nekako i izgleda i da je slobodna.
Jednostavno sam POPIZDEO! Gomila klinki koje znaju da odskice 20-30 pesama i odmah su ZVEZDE! ... Pa halo bre... a da ti ne kazem kojih problema je bilo sa njima, nezavisno od repertoara i pevanja i ostalog... Svaka OBAVEZNO ima ljubomornog momka, ako je udata onda ima ljubomornog muza, a najgora kombinacija je kad ima ljubomornog SVALERA... tragedija :D .. Pa onda pizdi zato sto je dobila, ili zato sto NIJE dobila ... ima svega :D

Alix
10.03.2008, 10:42
Auuu...Milane legendo ala imaš pevaljku...Ovoliki repertuar nisam nikad video...Pa ta sve peva,svaka čast...Rođeni "džuboks"...I ti se buniš?;) malo šale,ali u pravu si...Sve te pevaljke su katastrofa,nema kvaliteta,nema repertuara,cifra im ogromna,ajd samo se moremo tješiti s minićem i izgledom...Al koji nam đavo koristi kad je to pucalo pola grada,bar u mom primjeru.Ali ovaj spisak što si usliko svaka čast...I kolika je dnevnica za ovakvu pevaljku?Pozdrav!

banex
10.03.2008, 12:48
Ja sam pokusao da je doteram i da joj objasnim neke stvari.Verujte mi nije islo.Imao sam cak i problema sa njom mogao sam batine dobiti.Sve u svemu tada je pocela da peva i ja sam relativno skoro poceo da pevam mozda pre godinu dana.Ja pevam 5 pesama ona 1 i tako nekako preguramo vece.Inace to mi je komsinica.Sada ne znam kako peva ali po milanovoj prici izgleda isto kao kad je pocela.Najgore je kad neko utripuje da zna da peva.Sve to treba reci u lice pa nek se pusi.Ja sam resio ili cu raditi sa pevacicom koja dobro peva ili solidno ili cu raditi bez nje.Hvala bogu sad sam se smirio sto se toga tice.Presao sam u sestrin bend.Konacno moja rodjena sestra peva samnom posle 8 godina.

sinisa
10.03.2008, 14:06
Pa ova tvoja kopirala repertoar od moje pevaljke ali zaboravila jos jednu stranicu.=))

Pilence81
27.03.2008, 23:32
Ipak se sve vrti oko pevacica,sta Ces:lol:

milanceshow
28.03.2008, 00:04
Ma mi nemozemo bez njih.To nam je sudbina. :D
Ali kad pevacica osim velikog repertoara zna da steluje miksetu.-PAZI SAD!!!

Svi se postavili na bini.Svi istrumenti nastelovani.Ostalo je samo pevaci da se nasteluju.Pocinje pevacica :

Jedan ,jedan dva .... ---Dodaj mi malo visoki!
Jedan ,jedan dva .... ---Dodaj malo bas!!! Ma nije dobro!!!
Jedan ,jedan dva .... ---Ajde smanji malo bas! Jebi ga sad je jos gore!!!
MA TI TO NEUMES DA STELUJES!!!!
Cekaj malo!! Jao nemogu da pridjem do miksete!!!EEEE sad mogu!!!

Kazi mi sta je ovo?! >> To je GAIN.----Dobro!Dodaj mi malo GAIN!!!
A kazi mi sta je ovo?! >> To su VISOKI.---Dobro!Dodaj malo visoke!!!
A OVO sta je?! >> To su SREDNJI. ---Dobro! Dodaj mi malo srednji!!!
A OVO ovde?! >> To je BAS . ----Dobro! Dodaj mi malo BAS!!!
A STA JE OVO OVDE?!! >> To je PANORAMA. ---E Dobro!!! Dodaj mi malo PANORAMU!!!
;)
Sta sve mi muzicari moramo da trpimo!!! Katastrofa!!!
Da ne pricao o tome kad dodju pevacice i samo pitaju:
A gde ja da se ukljucim u struju?A sto ti ne iskljucis tu gornju klavijaturu da ja ukljucim mikrofon.(kao i mnoge ---ne nosi razvodnik)
A tek kad kaze:
Ajde molim te prikljuci mi mikrofon i stavi ga negde gde nece da mi prekida.
( A ona donela kabl duzine 25cm )
I kako covek da ne pije.:D ;)

Pilence81
28.03.2008, 00:09
Milane od sad kad radim sa tobom sama se stelujem:lol:

milanceshow
28.03.2008, 00:13
Milane od sad kad radim sa tobom sama se stelujem:lol:
Nastelovacemo se zajedno!;)

Alix
28.03.2008, 01:08
Znate šta nas muzičare spašava u Sloveniji?Samo 3 pjevačice znaju da pjevaju a ostale su užas i muka a misle da su neke zvjezde... A i te tri kad zaljepe cifru za dnevnicu (150-200 pa čak i 300eur) ionako ih samo zovu na svadbe ili abrahame (50-ti rođendan kad ko slavi)...Inače u kafani nisam radio s pjevačicom bar jedne 2 godine i drago mi je što je tako...Ipak dešavalo se meni i pjevaču da smo radili u Italiji i morali čekati poslije tezge da je pjevaljku "spalio" jedan dasa i nismo mogli sa Sloveniju bez nje...I mi 2 konja smrzajemo u autu i čekamo,jadnici pokušavamo bar malo da zaspemo a ona se provodi.A kad bi ja koju konobaricu napalio ko te jebe-hajmo za Slo...I tako je svagdje---Zato sad radim s momkom po imenu Dejan Marković koji je sad snimio CD za Renome i nadam se da će uskoro postati slavan,a pevaljke nek uživaju kući sa tolikim visokim dnevnicama...

Pilence81
28.03.2008, 01:11
Ljudi, kolege prijatelji te skotove samo dobro karati i posle karanja dobro izudarati to je jedini lek. sammo to, inace ce od zivacca ostati samo lepo secanje


Zato su svi muzicari pukli sa zivcima =))

kreso
28.03.2008, 11:00
@ Alix

Prijatelju, pa ja sam mislio da si ti nedaš vuč za nos =))
Pa kao vas je mala tako izhebala. Ma čim bi prošli granicu bilo bi "Ajde da razbiješ tremu, malo podudlaj moju dudu, pa malo od jare". A posle gaže bi "očistila pušku" i jednom i drugom u svim pozama. Ko je hebe ! Da bi se ja vani u autu smrzavo dok je netko šilji :rolleyes:. Ma odhebo bi je u 3PM, a doma nek je voza onaj koji je do sada trpa.

maricm
28.03.2008, 11:21
Te pjevacice su grozota ja sam radio neke 4 svirke sa 2 pjevacice iz Banja Luke (blizanke)mozda ih neko zna ma nista jedna losa a druga gora.
I kazu sto smo otisli na zivcima kako necemo kad one uzimaju pare nizasto.
pozdrav

DjoleBn
28.03.2008, 11:59
Dodjite u Bijeljinu, ima dobrih pjevacica :D A ko je ova Srculence81, ja ne mogu da vjerujem da ovdje ima zenskih osoba na sajtu :)

Pilence81
28.03.2008, 13:33
Dodjite u Bijeljinu, ima dobrih pjevacica :D A ko je ova Srculence81, ja ne mogu da vjerujem da ovdje ima zenskih osoba na sajtu :)

Pa sta se cudite da ima zenskih kad ih ovi iznad sve oterali sa foruma,(izgleda kolegnice tesko podnose ovu klimu u temi) nego ja se ne pronalazim u njihovim porukama sto se pevacica tice pa mi je bas zanimljivo da ih citam:lol:
Ima nas raznih,sta cesB-)

alexej
28.03.2008, 14:25
pilence81,odakle si ti?

mykeli
28.03.2008, 15:35
Draga gospodjica i koleginica je iz...pise ti,samo treba da procitas, i zamolicu vas da se lepse ponasate na ovoj temi...mislim na ruzne reci,vidite nismo sami, ima i zenske osobe...>:D<

kreso
28.03.2008, 16:08
Ma ja joj odmah šaljem jednu vatrenu pusu ;)

Pilence81
28.03.2008, 16:24
Eto razuverismo neke da nisu sve pevacice iste,samo da su jako slicne =))
Kreso,i ja bi tebe :lol:

mykeli
28.03.2008, 16:29
Uh,polako se zahutava predigra:D..bas me interesuje sta ce biti sledece:-??

A evo tebi Janice jedna @};-;)...

kreso
28.03.2008, 16:30
Ma sunce moje, ostavi mi private podatke pa možda kad se nađemo malo bliže ... Lako se dogovorimo sa neki duet.;)

mykeli
28.03.2008, 16:47
Haha...Kreso ne diraj mi komsinicu!!!

josipv
29.03.2008, 00:00
U hebote sto se ovdje zagrijalo!!!!!!
Sta svi slinite odma?

Jesmo mi muzicari zahebani.............

Sve bi dali samo kad bi imali......

No.1
29.03.2008, 04:59
Cao Pile ...ljubi te deda.

jager
29.03.2008, 10:47
DEVOJKE? Na forumu? OVDE? Pa ne verujem! :D
S J A J N O !!!

maricm
29.03.2008, 10:51
Volim Ivanu!!!

No.1
29.03.2008, 11:44
Kako se ponasate ko da niste zensko videli...ko u vojsci.

Pilence81
29.03.2008, 11:50
Ma videli oni zensko ali nisu videli pevacicu:lol:

No.1
29.03.2008, 11:55
Normalno...da muvas pevacicu trebas bit najveca manga.
Kako da od lopova ukrades?

Pilence81
07.06.2008, 13:08
I nije valjda da se ovde zavrsaa polemika oko pevacica:lol:

MilaN B.N.S
08.06.2008, 12:07
Naravno da nije... :D
Pilence,-samo za tebe...
•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨•
_____****__________**** _______
___***____***____***__ *** ____
__***________****_______***___
_***__________**_________***__
_***_____________________***__
_***_____________________***__
__***_______YU-MIDI______***___
___***_________________***____
____***_______________***_____
______***___________***_____
________***_______***_____
__________***___***_____
____________*****______
______________**
Nadam se da se nece neko ljutiti zbog ovoga...
Ipak je ovo..
-Izjavljivanje drugarske ljubavi preko YU-midia... :D

hajro
08.06.2008, 15:22
ma dobra je ta pjevacica jer ipak ima neki repertoar.nekad davno je moj prijatelj pozvao telefonom nekog svoga prijatelja Avdu da mu posalje dobru pjevacicu i ovaj mu posalje.kad navece dodje ona sa gomilom svesakai textova i oni za pocetak se dogovore da odpjevaju -niz polje idu babo sejmeni-pa kada su zavrsili kaze ona hajdmo jos jednom istu pjesmu da malo bolje uvjezbamo i tako i treci puta,e onda moj prijatelj uzme telefon i nazove toga Avdi i kaze mu Avdo hebali ti sejmeni M...r.

mykeli
08.06.2008, 15:29
Eee Avdo, Avdo=))=))!!

ivanbox
08.06.2008, 16:40
Avdo, Avdo stari loopove...

ivanbox
08.06.2008, 17:19
Zbog takvih "umetnica" ne ulazim vise u kafanu. Ni kao gost!

Pilence81
08.06.2008, 17:29
Zajebane su te "umetnice" nema sta....nije im dzaba nadenut naziv Umetnice:lol:

Naravno da nije... :D
Pilence,-samo za tebe...
•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨•
_____****__________**** _______
___***____***____***__ *** ____
__***________****_______***___
_***__________**_________***__
_***_____________________***__
_***_____________________***__
__***_______YU-MIDI______***___
___***_________________***____
____***_______________***_____
______***___________***_____
________***_______***_____
__________***___***_____
____________*****______
______________**
Nadam se da se nece neko ljutiti zbog ovoga...
Ipak je ovo..
-Izjavljivanje drugarske ljubavi preko YU-midia... :D


Ko bi se ljutio na tako divan gest :)

milanceshow
09.06.2008, 23:12
Eh ,te Pevacice.........;)

mykeli
09.06.2008, 23:19
Zamisli da ti je i zena,leleleee...muko:D

jager
10.06.2008, 08:18
Hahaha, NE DAJ BOZE :)

Alix
10.06.2008, 09:45
khm,khm...No comment...

Darko88
10.06.2008, 13:01
vau al se neko prima ko mlad majmun:lol:

Pilence81
10.06.2008, 13:42
Ma sve su one....ovaj znate vec:lol:

Darko88
10.06.2008, 13:49
Ma sve su one....ovaj znate vec:lol:
sta sta, ja neznam ajd kazi:rolleyes:

zsimonovic
10.06.2008, 15:31
Ove pesme znaju i vrapci.Neka dodje ona u Ljig ili u Lazarevac pod sator da peva pa da je vidim.Ne bi mogla da se sastavi posto tamo traze pesme B6,ko zna odakle ih samo vade.Ko li ih samo izmisli,puste pevacice.Ma sve su iste,ne otpevaju 10 pesama za celu svadbu,ispracaj a nesto se uvek bune dok ja mucenik se ukocim za klavijaturom kad nema niko da me menja i cutim i trpim.Sta cu,mora da se odradi,mradanja nema kad sam dupe dao na veresiju.Tezak je ovo posao,rudnicki!Sta vi,momci mislite o tome?

marco
10.06.2008, 15:31
E Tweety81 ili Pilence81 svejedno, mogu da ti kazem da zidovi otpadaju kako pevas. Majke mi, ubijas. Svaka cast.

mariok
10.06.2008, 16:46
Ja za sad stojim dobro po pitanju pevacice,ali da kucnem u drvo,daj boze,da sto duze radim sa njom ;)

banex
10.06.2008, 17:05
Ovaj posao je rudnicki samo ako te cimaju ludaci.Inace je extra posao kakve poslove sve ljudi rade.Da smo hteli nesto lepo da radimo trebalo je zavrsiti fakultet.Tu smo gde smo zaljubljeni jesmo,prevari nas druzenje pa se zavolesmo.Ovo vazi za kresu i pilence.Mnogo se vas dvoje druzite u poslednje vreme.

Pilence81
10.06.2008, 18:06
E Tweety81 ili Pilence81 svejedno, mogu da ti kazem da zidovi otpadaju kako pevas. Majke mi, ubijas. Svaka cast.


marco-Uh sta reci osim veliko Hvala:">
zsimonovic-ima onih i koje znaju,ili Lazarevac i Ljig ne znaju za pevacicu:lol:
banex-kreso je moj poznanik ili kolega kako vec,nije to sto mislis on je meni samo drug-Zana:-O

Darko88
10.06.2008, 22:28
bogami tweety namazano pevas bas si... pazi da ne dodje neki silvester;)

hajro
10.06.2008, 23:39
ma eto nisam htio da se zalim ali kao sto rece kolega zsimonovic to je rudarski rad(mislim na svadbe i vasare).kao bubnjar sam morao ustajati sa bubnjarske stolice i stojeci svirati jer dup. utrne , moji muzicari su se ljutili jer stojeci se ne dobije pravi saund, dok nasa koleginica samo sjedi i prati koliko smo uzeli lovee i naravno to podijeli sa nama a u sustini otpjeva 2-3 bloka.
ali moram priznati bilo je i vrijednih pjevacica samo vrlo malo.

zsimonovic
11.06.2008, 19:59
Tweety81,ima i dobrih pevacica ali je to bas retkost ali nijednu nisam za ovih 12 godina rada sreo da ima neki repertoar i da hoce da radi.Sve su nezainteresovane za posao,otpevaju 20 pesama za ceo dan i uvek nesto izvoljevaju,te sto se ide rano na svadbu,te ne radi im dobro mikrofon a on ubija,same,kao nesto prestelovavaju mikrofon a ne znaju sta je sta na mikseti,pa kasne i uvek moraju da se cekaju.Ma one su mi preko glave,a kao da mi je sudjeno da ih ceo zivot vozikam na posao i sa posla i slusam iste price.

zsimonovic
11.06.2008, 20:05
A da,zaboravio sam kad treba da se dele pare ete ih prve a oci im ko sarme dok ja,mucenik i bubnjar onako slomljeni i ukocenih ledja pakujemo instrumente.Ovaj posao moze da radi samo pijan i lud,a ja posto ne pijem jbg.....He,he...Pozdrav kolege!

x3meSRB
11.06.2008, 20:31
ja gde god mogu gledam da izbegnem vodjenje pevacice, jedino ako bash insistiraju.... sve se bre to precenjuje, a plus shto moram da slusham kojekakve budalashtine. :D

rondzo4life
11.06.2008, 20:52
Ma nemoj te tako! Mozda nekad i nije lose poslusat pjevacicu! Sve to treba lagano, fer, korektno i sarmatno odraditi. Ako se sa respektom postupi dobiju se i ocekivajuci rezultati.

x3meSRB
11.06.2008, 23:10
ma brate ti ocigledno nemash mnogo iskustva sa raznim pevacicama, pa ako pokazesh respekt tek tad ce da te jebu.... prvo shto ih je malo i onda mogu da izvoljevaju a ti vuci instrumente ko konj.... a tek 10 % svih tih zna da solidno radi posao,a ostale... uz duzno poshtovanje onima koje rade kako treba, ne vrede ni dve pishljive banke!!!!

No.1
12.06.2008, 04:52
Kod nas ima jako malo pevacice.:(
nekad nema ni za lek.

jager
12.06.2008, 08:00
Zaista je tesko naci redovnu pevacicu. Pod "redovnu" mislim na to, da ima solidan repertoar, da pristojno peva i sto je najbitnije, da ima dobar stav prema gostima. Ne kazem da treba da se ponasa kao neka fufa, ali brate imali smo jednu koja je htela da udari gosta koji je pokusao da je zagrli i kaze joj na uvo koju pesmu da mu peva. U drugoj ruci je i pare nosio....
I po meni su pevacice u 90% slucajeva samo teret i problem. Isto tako u 90% samo nesto izvoljevaju, fantaziraju. I sad ono najgore: Niti ima repertoar, niti peva, niti izgleda, ali je sebi uvrtela u glavu da je ZVEZDA do jaja.... Mi u bendu u obicnom razgovoru umesto pevacica odavno iz sprdanja koristimo naziv "zvezda" ...

Sve u svemu, dobrih, radnih i redovnih pevacica ima .. ali MALOOOooooooooooooooo.

Igorčina
12.06.2008, 08:21
Jaooooooooooooooo, kud pomenuste pevaljke (pevačice su one koje umeju da pevaju tj. estradne umetnice), pa to je nužno zlo!!!
Što kažete, dođe na tezgu, glumi zvezdu, peva tri i po pesme, kuka,arlauče i zavija i na kraju uzme koliko i ti što sviraš ceo dan od jutra do mraka (sutra)!!!
I to je svaki put tako!!!
Valjda je to neko nepisano pravilo!
Ali imaju prednost u odnosu na druge žene, imaju neku žišku u sebi!!! Nešto što nemaju druge žene, ko god je bio u kombinaciji sa nekom pevaljkom , to mora da zna.
Opeko sam se jednom!!! I opametio za ceo život!!!=))
Opasne su, bitan im je provod i ništa drugo.;)
U stanju su svaku noć da love novog pacijenta!http://www.yu-midi.com/forum/images/icons/icon10.gif

DjoleBn
12.06.2008, 08:46
Uvijek sam tvrdio, tvrdim i sad...

Nekad je bolje raditi sam sa pjevacem, nego sa nekom pjevacicom koja nema veze, moze znati pjevati koliko hoce, ako se ne zna ponasati kako treba, moze samo da napravi problem medju gostima, to mi se nije jednom dogodilo.

Nedavno umalo nismo ostali bez mikrofona zbog toga...

kina
12.06.2008, 09:06
Ljudi moji, dok sam radio vise po kafanama i tezgario danas ovde sutra tamo,
i meni se svasta na bini desavalo sa pjevacicama. Da ne nabrajam, bilo je vise ruznih nego lijepih trenutaka.
Hvala bogu dragom pa sam se vise te vrste sviranja odvikao, mislim izleti nekad
lokal ali cisto da popunim rupu za vikend ako sam slobodan i to ako je solidna dnevnica.
U zadnje vrijeme najvise radim svadbe, krstenja, rodjendane, koncerte manje/srednje sa Sanjom Djuric iz Modrice i vrlo sam zadovoljan
sa njom, dobro pjeva, zna da poso napravi i korektna je, Zasto???
Kad dodje na gazu donese mikrofon na binu a moje je samo da ga ubodem u mixer i
nastelujem po mom ukusu, a nikad se nije bunila nevalja ovo nevalja ono, samo kad je bio smanjen da je pojacam i to je to. A ovako je cura veliki jaran i nije umisljena kao druge, a repertoar ima posirok a ne 20-30 pjesmica sto se vrte u krugu svih njih a nakraju sto je najbitnije cijena joj nije da se mislis hoces li je uzet ili neces.
Kad imamo neki termin za svirku a ona nije od organizatora u cijeni, mi muzicari
skidamo po 50 cak i vise a pjevac duplo sa svojih dnevnica da ona ide sa nama zato sto je osoba na svom mjestu a posla uvijek bude vise sa njom, naravno.
U kafani sam nailazio na toliko namazane i jos ti u toku svirke baksis krade
pa ti vidi, ako se covjek za muda ugrizao (ispricavam se) kad to vidi ili premijeti.
Eto toliko od mene.
Poz. svima i pazite se u globalu, nije nam lako.

Dr.Abdul Ihmet
06.10.2008, 06:37
Ma nemoj te tako! Mozda nekad i nije lose poslusat pjevacicu! Sve to treba lagano, fer, korektno i sarmatno odraditi. Ako se sa respektom postupi dobiju se i ocekivajuci rezultati.

Kako ces sa zverima korektno bree....cccc

mire
07.10.2008, 00:02
Da se i ja malo ukljucim.Mislim da ima svakakvih pjevacica isto kao i svakakvih muzicara.Radio sam sa pjevacicama koje kradu baksis,ogovaraju kolege,koje vole da se potuku,da ti citavu noc nesto nabacuju i pokvare ti to vece ma brate da povratis na njih.Sad hvala bogu imam jednu fakultetski obrazovanu i kvalitetnu pjevacicu.Jest da je malo polijena na skidanju pjesama ali kad nesto skine to je perfektno.

milanche007
07.10.2008, 00:42
LJUDI PEVACICE SU SAMO ZA TRPANJE I NISTA VISE GLUPE SU KO DVA K>>CA U LADNOJ VODI...Samo nesto izvode i muvaju se sa ljudima iz orkestra,i to obicno sa onim koji pogadjaju tezge.Eto toliko od mene verujem da se slazete sa manom,ali necete da priznate:lol:=))=))

milanche007
07.10.2008, 00:46
KO ozeni pevacicu opstina ga sahranjuje!:-)

Dr.Abdul Ihmet
07.10.2008, 11:49
Doduse vecina je nenormalna.....ali ima i dobrih ...ja sam se ogranicio na dve i sa njima radim kad mi trebaju ... nemam vise zivaca za zajebanciju {a tek radim ovo 7 god,zamislionaj koji radi 20...kukuuuu}... srecom nezavisim od njih ili bilo kog pevaca pa mi lakse ...inace ....ccccc

milanceshow
07.10.2008, 19:34
Ma nemojte vise da blatite nase drage koleginice..........:D
Jel cuo neko za izraz----"SIGURAN SEKS".......;).......ovo moze dvosmisleno da se shvati.......:)

No.1
08.10.2008, 14:45
=))=))=))

Pilence81
09.10.2008, 08:54
LJUDI PEVACICE SU SAMO ZA TRPANJE I NISTA VISE GLUPE SU KO DVA K>>CA U LADNOJ VODI
Ako si ozenjen: I tvoja zena je za trpanje:lol:
Ako nisi ozenjen: Bice za trpanje kad se ozenis,bilo da je pevacica ili ne;)

Ima nas raznih,eh te pevaciceB-)

KO ozeni pevacicu opstina ga sahranjuje!:-)


Jel Kemis joz u zivotu=))

Dr.Abdul Ihmet
09.10.2008, 15:04
Ma nuzno zlo....... em zensko ...i jos pevacica ...pa gde ce im dusa.....hahahaha

Dell
23.05.2011, 16:16
Jbg, i ja se sokirao. Ja i gitarist imamo pjevacicu koja je moja vrsnjakinja (znaci 92 godiste tek zavrsila srednju prije tjedan dana). I jbg zvali je i ja i gitarist nesto vezano za probu, posto ne zivi u Mostaru nego malo dalje, a ovdje dolazila u skolu. I ne javlja se ni meni ni njemu na fon, kontamo matura, zbrka ofo ono. Zovem je prije pola sata, kad ona mi 'ladno kaze da se udala u opcini, ali da to ne znaju ljudi i kaze mi sviracemo joj mi kad bude pravila svatove. E cudna li svijeta majko moja mila :lol: :lol: :lol:

Beethoven
23.05.2011, 21:01
:)

ERKOOO
23.05.2011, 21:05
Jbg, i ja se sokirao. Ja i gitarist imamo pjevacicu koja je moja vrsnjakinja (znaci 92 godiste tek zavrsila srednju prije tjedan dana). I jbg zvali je i ja i gitarist nesto vezano za probu, posto ne zivi u Mostaru nego malo dalje, a ovdje dolazila u skolu. I ne javlja se ni meni ni njemu na fon, kontamo matura, zbrka ofo ono. Zovem je prije pola sata, kad ona mi 'ladno kaze da se udala u opcini, ali da to ne znaju ljudi i kaze mi sviracemo joj mi kad bude pravila svatove. E cudna li svijeta majko moja mila :lol: :lol: :lol:

I na moju si se nesto zalio,hahahahahahah!

Vule
23.05.2011, 21:18
Jbg, i ja se sokirao. Ja i gitarist imamo pjevacicu koja je moja vrsnjakinja (znaci 92 godiste tek zavrsila srednju prije tjedan dana). I jbg zvali je i ja i gitarist nesto vezano za probu, posto ne zivi u Mostaru nego malo dalje, a ovdje dolazila u skolu. I ne javlja se ni meni ni njemu na fon, kontamo matura, zbrka ofo ono. Zovem je prije pola sata, kad ona mi 'ladno kaze da se udala u opcini, ali da to ne znaju ljudi i kaze mi sviracemo joj mi kad bude pravila svatove. E cudna li svijeta majko moja mila :lol: :lol: :lol:

Naravoucenije: pozuri da se zenis dok se sve ne poudaju :)

admirbecirspahi
23.05.2011, 22:16
imam i ja pjevacicu i.......nedam je nikom :$ ..... :D

Dell
24.05.2011, 01:07
Mahnito nit jebi nit kuci dovedi :lol: uvijek bilo pravilo, ocami mog Erko ona tvoja mi draga sad postala kad sam za ovo cuo :lol: :lol: :lol:

ERKOOO
24.05.2011, 02:25
Hahahahahahhahaha...zar je do tog doslo,hahah!

Dell
24.05.2011, 02:46
tako ti je druze moj :) pricacemo kad navratim sutra za Sarajevo ;)

Ace
24.05.2011, 02:52
A znaci ides sutra za Sarajevo .... a ovamo nit jebi nit kuci dovedi a ??? :lol:

Lepo je skupljati iskustva :-"

Dell
24.05.2011, 14:36
cudni su zivotni putevi :lol: :lol: :lol:

idem da kupim neke stvari jer sam kum na krizmi, a i malo da se vidim s Haretom i Erkom :)

Dell
25.05.2011, 00:57
Inace, zaboravih rec, govori mi zet jucer, a on i pjevacica su iz istog kraja, kaze starci joj branili da uopce hoda s tim likom. Ona ostavila svojima pismo, pobjegla s tim, u opcini se vjencali i sad zive u nekoj lovackoj kucici blizu Mostara :lol: :lol:

Millan
25.05.2011, 01:40
Slika ima veze sa temom, jer je u cetvrtom kanalu ukljucen daljinski mikrofon od pevacice...:), na kojem inace ne radi prekidac za mute ili off, pa kad ne peva, mora da se stisce:lol: mute na mikseti. Kanal je naravno ona podesavala... Dal' neko moze da pretpostavi sto su joj gain i klizac podeseni onako!?

milanceshow
25.05.2011, 03:19
Ovo moze i u YU-MIDI Kviz!

@Dell
Nema veze Dell,bilo sta bilo!
Bitno je da ona ima redovan sex!

Dell
25.05.2011, 03:28
Nishki 'oces da je posaljem kod tebe u Nish na prevaspitanje? :D :D :D


Inace Millane jel moze joker pola pola za ovo pitanje? :lol:

milanceshow
25.05.2011, 04:11
Da ti posaljem ja jednu odavde da vidite uzorak,pa ako vam se dopadne,saljite vase na prevaspitavanje! hehe

Dell
25.05.2011, 04:23
Mogu li dobiti informaciju kojim metodama ih prevaspitavate i ostavljaju li iste kakve nuspojave? :D :D :D

milanceshow
25.05.2011, 04:39
Ma i mi ih odavde saljemo u Rakovicu kod jednog lika,tako da tacna procedura i nije poznata.Za nuspojave te mogu kontaktirati sa tim likom ,pa nek ti objasni!Moze a?

Millan
25.05.2011, 10:14
Kaze, sto manje pojaca gain, duze joj traje baterija na mikrofonu!!!=))

milanceshow
25.05.2011, 10:19
Treba zapisivati te umotvorine. :)

Simke
25.05.2011, 11:28
Ma i mi ih odavde saljemo u Rakovicu kod jednog lika,tako da tacna procedura i nije poznata.Za nuspojave te mogu kontaktirati sa tim likom ,pa nek ti objasni!Moze a?


Ja sam sa teritorije rakovice....kako ja za tu lokaciju ne znam???:confused:

nesaband
25.05.2011, 11:53
verovatno misli na neku Nishku Rakovicu,ima ih vise u Srbiji .

milanceshow
25.05.2011, 13:39
Pardon!Mislio sam na teritoriju Rakovice! :)

Dell
25.05.2011, 18:59
Pa nista Millane ubaci joj duracell zeca pa ce duze da traje :D :D :D

amir979
25.05.2011, 20:23
Koliko vidim sve nas muci isti problem,kada su pjevacice u pitanju.Al nazalost svi znamo da ih nema savrsenik,i da ih vecina ne zaradi posteno svoju dnevnicu.Pogotovo kad su svdbe ili neke zurke u pitanju,jer tada vecinu posla odradi pjevac.Pozzz z sve...

gajo92
25.05.2011, 20:32
ljudi moji sta da vam kazem,pevacicu pravu je jaaaako tesko naci...ja sam srecom naleteo na jednu koja ne izgleda nesto preterano (posto svi tvrde da je izgled veoma vazan) ali je jako korektna,super repertoar ima,odgovorna je jako,sta vise nikad mi nije ni svirku odbila,i za isplatu se nikad nije bunila jer devojka zna da i to sto otpeva ne traje bog zna koliko dok vecinu veceri se ja mucim...tako da je uvek zadovoljna koliko god da dobije,a i ja sam korektan prema njoj :) ...

dejong
30.06.2011, 03:44
Verovali ili ne ja sam u braku sa pevacicom i rodila mi je dvoje prekrasne dece.

yamahapassion
30.06.2011, 16:24
Millane htedoh ranije da ti napisem, ali sam se zaboravio, pa sad opet videh temu. Pevacica ti ne samo sto (verovatno) dobrop peva, vec mora da je i imala dobru ocenu iz pravopisa. Pod br. 17 sam ladno procitao "saigon - brena" :lol:

Millan
30.06.2011, 23:22
Dejong, naravno nisu sve pevacice za ovu temu...;):)
Yamaha, nije to moja pevacica...:D Ma, pise tamo sanjam, ali su joj slova U, N i M jako slicna...:lol:

Millan
02.07.2011, 17:13
A, pazite sad, slucajno sam nasao ovaj spisak... Prosle godine pred neku tezgu, pevacica napisala da se potsetim malo, kao icice ovaj repertoar, i skoro sve su pesme svirane...;) Inace ovo je jedan delic njenog repertoara...:) Malo je kontardiktorno od smisla teme, ali i ima veze sa njom, a i cool je ono "na jutubu"!:lol:

Dell
02.07.2011, 20:55
:lol: :lol: :lol:

Jednog dana ce me ubit od smijeha ove tvoje situacije sa svirki

Simke
02.07.2011, 21:01
@Millan
Pa brate ovo je mnogo dobar repertoar!!
Muka mi je vise od:crne kose,Mito bekrijo... :-&

Millan
03.07.2011, 03:32
Da, jeste dobar repertoar, zato sam i postavio, cisto da se uporedi sa prethodnim.:)

Millan
08.08.2011, 15:16
Listajuci juce svesku jedne koleginice, medju raznim narodnjacima, naletim i na jednu stranu pesmu...:-":D

Dell
08.08.2011, 15:28
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Milane, ubices me jednog dana da znas samo

bianconero
08.08.2011, 15:39
"dodirni mi kolena" je bila neizostavna pesma na repertoaru jedne klinke sa kojom sam radio...ona to ponovi 4-5 puta za vece a izmendju toga uspe da se seti i neke druge pesme :) hvala bogu pevacica sa kojom sada radim ima bogat repertoar,pristojno izgleda i dobro peva...

Ace
08.08.2011, 16:08
Pazi ono A sa dve tackice odozgo :lol:

yamahapassion
08.08.2011, 16:38
Milane, ovo ko da Sojic za svoj govor pisao :lol:

milanceshow
11.08.2011, 00:21
Ime moje sa dva "L"!!! :D
Ova tvoja pevka ko Valentina Hasan! :D
Za one koji neznaju ko je Valentina Hasan,evo i linka !
KLIK (http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI)