PDA

Pokaži Full Verziju : Roland D70


bojan_mil
08.03.2008, 00:06
Da li neko zna nesto o D70, izuzetno su mi se svidele neke njene boje, padovi i organe, dal je neko imao iskustva sa njom.

Alix
26.04.2008, 12:20
Sam posedujem ROland D-10 i mogu ti reći da je mnogo bolji od D-50...Po svemu,a još vrlo važna stvar da ima sequencer preko kojeg možeš da napraviš pattern ritmove,i poslije uz njih basiraš i majka za vježbe...Sad ne znam imali D-70 sequencer,ali brate ako misliš samo solo da nabavljaš,bolje ti je uzmi neki O1/W jer na njemu možeš da napraviš još bolje soundove ako već želiš te stare sinthove...Realno gledano D-70 mi liči više na D-50 sa 76 tipki...

bojan_mil
12.05.2008, 16:15
Na 01w/fd sam svirao odavno, poznajem ga dobro. Uzeo sam D70 i mogu reci da takve padove i organe 01w/fd nikad ne moze imati, prosto sam odusevljen, malo se teze prave boje, ali kad je sklopis strasno je puna i mnogo bolja nego na 01w. D70 ima veoma malo veze sa D50 (i ja sam mislio da su slicne), otprilike se mogu naci neke iste boje ili napraviti. D70 je malo "mirnija" od D50, ali po meni bolja od 01w/fd.

sladykorg
30.05.2009, 18:20
imao sam ga vise od 10 godina i mogu ti reci da je izuzetno kvalitetna klavijatura .Ima izuzetnu klavijaturu koju nemaju ni novije masine .boje se malo teze sredjuju ali i to se da ako se ima volje .ja sam ga bio nabudzio extra.Kao i svaki roland brass strings i organe neprevazidjene.Cist zvuk i precizan je karakteristika ove klavijature .Ja sam je kupio 92´ a kostala je oko 6000 maraka!!!!! U svakom slucaju nisi pogresio ,ono zavisi koju muziku sviras ali sigurno zavrsava posao.

pozdrav i ako ti nesto treba u vezi d70 javi se . . mislim da ga poznajem odlicno