PDA

Pokaži Full Verziju : exr-5s


sell
06.03.2008, 14:19
Jel ima neko boje za exr-5s ili zna gde mogu da preuzmem...? Pozz

DJ_Danny
26.03.2008, 20:37
mene isto zanima gdje bi mogo da to dobijem, ali nigdje nema toga. Molio bi stvarno gdje bi mogo to da skinem.Pozz

MrNobody
26.03.2008, 21:12
Ovako kao prvo pozzz...
Kao drugo tesko dacete moc naci boje za EXR 5s zato sto se u njega nemogu ubacivat boje samo ritmovi sto znaci moracete malo experimentisat oko toga da dobijete zeljenu boju! Nadam se da sam vam mogo pomoc!

vingula
26.03.2008, 22:03
Ljudi zaboravite te EXR serije,to je samo za početnike,jedino onaj EXR-E2,on donekle ima dobre interne (fabricke) boje.

kuki
27.03.2008, 01:33
Jel ima neko boje za exr-5s ili zna gde mogu da preuzmem...? Pozz

Boje za njega veruj mi neces naci,nemoj ni da se mucis!
Probaj ti sam na njemu ako ima voice creator ili voice editor ili tako nesto...da ti sam napravis boje i snimis u njega.Ne znam da li uopste i ima mesta za User boje,nadam se da ima,ako ima navali na kreiranje boja!:)

maricm
27.03.2008, 12:04
dobro vingula kaze jedino exr-e2 ima solidne fabricke boje ja ga licno imam u prodavnici i ima dobre harmonike.

poz

milanceshow
27.03.2008, 19:46
Jel ima neko boje za exr-5s ili zna gde mogu da preuzmem...? Pozz
Imam ja exr-5 al sam je pozajmio prijatelju u Podgorici.Ako budem naso program koji sam pravio postavicu na download.Nisam ni siguran da sam uradio beckup na HD.Videcu sta mogu da ti zavrsim.

sell
31.03.2008, 09:02
e to bi bilo extra. brate, ako mozes nesto daj pomogni. pozz

vingula
31.03.2008, 15:02
Mislim da EXR serija nije baš kompatibilna ni sa ritmovima za druge klavijature,ako se nevaram EXR ima STH format ritmova.

milanceshow
31.03.2008, 22:21
Vec drugi put pretrazujem HD i nemogu da nadjem nista za EXR seriju.
Zao mi je ali ti trenutno nemogu pomoci.Sledeceg meseca idem do Podgorice ( nije 100% sigurno) pa cu uzeti klavijaturu,jer i mom klincu vec treba.
Postavicu program za nju kad uzmem klavijaturu.Pozdrav!!!

sell
02.04.2008, 08:37
extra. svugde sam trazio boje i nema, cak ni u rolandovoj prodavnici... hvala na pomoci. ako nekom treba postavicu ritmove, mada ih vec ima na downloadu, odatle sam vecinu uzo... pozz

sell
02.04.2008, 08:41
exr ima STL ili STY format ritmova ili tako nesto...

maricm
02.04.2008, 11:33
exr snima u STL formatu a cita i STH format.

pozzz

Morison
02.04.2008, 13:15
Da stavimo tacku na ovu temu:
EXR5s ima boje koje ima (vazi i za E2) i moguce je samo njih koristiti...dodate neki od efekata, eventualno neku boju u dualu, mozete namestiti portamento, poly ili mono mod i to je otprilike to. E2 ima lepe boje sam po sebi, ali nije moguce nista editovati osim ovog sto sam vec rekao.
Sto se tice stilova, exr moze koristiti sve Rolandove ritmove (stl format). Tako ih moze citati sa flopi diska, na primer. Kada ritmove prebacujete na flash memoriju aranzera, oni mogu biti STL ili STH format, s tim da ce one koje ste prebacili u STL formatu sam prekonvertovati u STH kada stisnete usb dugme da napustite Transfer mode.
Dakle, bez mnogo filozofije, potrebno je na njegovu memoriju prebaciti ili STL ili STH ritam i radice a sa floppy diska cita STL.
Da bi doterali ove ritmove da rade i koriste sempl banke EXR aranzera (menjati drum kit, instrumente koji sviraju u ritmu) potreban vam je kompjuter i program iz kog ovo mozete sredjivati. Program se zove Style Factory Roland i trebalo bi da ste ga dobili na cd-u kada ste kupili aranzer.
Korisnici E2 imaju paket ritmova koje sam sredjivao u download sekciji.
Pozdrav