PDA

Pokaži Full Verziju : Program za pravljenje ritmova


gogspa80
06.03.2008, 02:40
Mene zanima dali ima neki program s kojim se mogu raditi ritmovi, ne od matrice da pravim vec da pravim sam ritam, posto mi je na klavjeturi malo nezgodno, recimo pogrijesim u 8 taktu, dugo treba cekat, dok dodje zaboravim kako sam htio napravit..:">
dali ima neki program za kompjutor u kom bi se to moglo pravit???pozdrav

kuki
06.03.2008, 02:43
Sve jo to OK,ali temu nisi postavio na odgovarajuce mesto!
Zamisli svi da stavljaju temu gde hoce na sta bi sve licilo,onda posebne rubrike nemaju nikakvu svrhu i forum je samim tim ne pregledan.

BasariStudios
06.03.2008, 02:46
Steinberg CUBASE, Cacewalk SONAR, Motu DIGITAL PERFORMER, Digi Design PRO TOOLS...
To su ti najglavniji i NAJOPASNIJI, sad ima jos milion drugih. Ja bi ti licno preporucio CUBASE.

gogspa80
06.03.2008, 03:04
Stvarno se izvinjavam sto sam promasio mjesto za temu, bio sam zamisljen, jebiga ako ikako more da ne bude ban... a gdje treba ovakva tema.... program treba da moze spremiti ritam da je za korg.heh :DD





Tebi to nije prvi puta da pomješaš lončiće. Premjestio sam temu, ali ubuduće pazi jer si ozbiljan kandidat za malo poduže hlađenje. Samo smo ti ovaj mjesec 5 puta selili temu od čega ja 3 puta.

branoy
06.03.2008, 04:50
Cubase CAR!!! ... tacnije sve sto ima midi trake, je navikao na cubase

vingula
06.03.2008, 12:15
Ja bih ti preporučio Fruity Loops,iako če neki reč da je ovo smješno,al od svega toga što su ti naveli je najkompliciranije,od svih tih "najopasnijih" programa na FL-u češ najprije napravit ritam.

car mirko
06.03.2008, 17:55
pozz.
mozes to da radis u REASON versiji II ili versiji III i tamo ima REDRUM tamo programiras sta i kako zelis , taj looup uzmes i moras da konvertujes sa STYL WORKOM 2000 za PA80
Tobi ti bolo to( Prg. REASON od STEINBERGA )totije studiski onda namesteno
mozda ima neki manji ali meni je ovaj naj ! sve mozes da radis do kompletne produkcije CD ima svoje semlere , na primer NINO je vrsio svu produkciju sa tim Prg.
pozz.

branoy
10.03.2008, 20:29
Car Mirko kao prvo Reason nema veze sa Steinbergom osim LINK, to je firma Propellerheads iz Svedske, drugo, loop wav ne mozes da konvertujes sa stil worksom posto stil ne sadrzi wav
zvuk to ti je kao i midi samo note i postavke, i kao trece kolega gogspa80 nije trazio da pravi audio ritmove nego ritmove za klavijaturu ili ti aranzman pa da kasnije to pretvori
za svog korga, i pod cetir cubase uopste inije komplikovan za to isto kao da pravite midi file u njemu samo ovo je mnogo krace... Eto valjda sam malo pojasnio

BasariStudios
10.03.2008, 21:42
Reason je samo sam Workstation koji nema veze nisacim drugim na ovom svetu,
nit moze AUDIO da snima, nit moze nesto izaci od njega...mora sve preko Cubase
za bude koristan...koristim ga vec odaaaavnoooo jos od prvu verziju.

car mirko
10.03.2008, 23:10
to si potpuno u pravu ali mozes to exporing u Cubase
pozdrav NEDIME
Reason je samo sam Workstation koji nema veze nisacim drugim na ovom svetu,
nit moze AUDIO da snima, nit moze nesto izaci od njega...mora sve preko Cubase
za bude koristan...koristim ga vec odaaaavnoooo jos od prvu verziju.