PDA

Pokaži Full Verziju : Upomoc V50


Braco19
03.03.2008, 09:07
Pomoci ljudi molim vas,
Znam da ima dosta foruma ovde o bateriji za v50. kad sam napokon naucio kako da bacim na nju boje sa kompjutera sa midi pocelo mi ono biti change battery poruka. uzeo sam novu i zamjenio bateriju staru i kad sam upalio je one voices su se vratili na fabricke. Znam da kad zamjenim bateriju da se inace brise ono ranije sto sam imao ali nije mi to problem. Problem mi je sad kad ubacivam preko midi na klavijaturi samo pise "Midi Receiving" i nikako nece da pise "midi received" kad primi. I takodje performanci nece nikako da se loaduju. Samo pise "midi receiving" opet. Dali je to nesto do baterije opet ili nesto nisam na klavijaturi namjestio.??

keka
03.03.2008, 10:16
Memoriju na write prtected off staviti, Ja mislim da je to problem.

Iggy Prince
19.10.2010, 04:27
Verovatno je memorija zasticena.A sto se tice baterije, kada je menjas, ne treba iskljucivati klavijaturu, jer se tada sve brise, vec je treba ostaviti upaljenu, i zameniti bateriju.Ja radim tako i nakad do sada nisam imao problema, sve radi besprekorno, jer kada je ostavis upaljenu, boje se zadrze 10-15 minuta u samoj klavijaturi i kada ubacis novu bateriju, te boje se zapisuju ponovo u memoriju.

Vule
19.10.2010, 11:23
lock!!!